Filtrele
Markalar
Stok Durumu

Daha fazla vape sever, diğer benzer markalara kıyasla inanılmaz derecede benzersiz lezzet profilleri nedeniyle Yogi Premium e-Likit'i tercih ediyor. Yogi'nin lezzet miksologlarının yaratıcılığı ve yenilikçi teknikleri sayesinde Yogi e-Liquid, iki unutulmaz koleksiyonda saf ve lezzetli bir lezzet sunar: Granola bar aromalı infüzyonlar dizisi olan Yogi ve klasik Yogi lezzet profillerinin yeniden canlandırılması olan Yogi Salt düşük voltajlı cihaz dostu nikotin tuzu formülü. Her koleksiyonun, herhangi bir vape kullanıcısının damak zevkini sunacak özel bir şeyi vardır. En çok satan Fıstık Ezmesi Muzlu Granola Bar e-Likitinden klasik Apple Tarçınlı Granola Bar e-Likitine kadar, otantik lezzet ve mükemmel performansın Yogi e-Likitlerinin uzmanlık alanı olduğunu göreceksiniz. Yogi e-Liquids, IOS7 sertifikalı bir laboratuvar ve Heartland% 100 VG USP Kosher nikotin kullanarak kalite ve performans açısından fazladan yol kat ediyor. Orijinal ürün garantisi sunan TRelektroniksigara ile uygun fiyata kendiniz görün ve büyüyen Yogi fandomuna bugün katılın!


Yogi Premium E-Liquid'in orijinal Granola Bar'ı, tamamen ballanmış granola yulaf ve buğdayları alır ve nefis bir canlandırıcı iksir yapmak için ekstra tatlılık katar.


Yogi Premium E-Liquid tarafından hazırlanan Java Granola Bar, çok lezzetli bir eSuyu için bal dokunuşlu granola yapımıyla eşleştirilmiş, java ve çikolata parçalarını karıştıran bir karışımdır.


Vanilla Tobacco Granola Bar by Yogi Premium  E-Liquid, tatlı vanilyanın zengin esanslarını sertleştirilmiş tütünle birleştiren ve ardından gevrek bal dokunuşlu granola kaplamasını birleştiren ilginç bir e-meyve karışımıdır.


Yogi E-Liquid'in Strawberry Granola Bar'ı, tatlı yulaf ve buğdayın bir kombinasyonunu alır ve bu çilek aromalı besin çubuğunu yeniden yaratmak için onu güneşte olgunlaşmış pürüzsüz bir çilek armonisiyle karıştırır.


Yogi E-Liquid tarafından hazırlanan Blueberry Granola Bar, bir miktar yulaf ve buğday alır ve bunları bir dokunuşla bal ile tatlandırır, granola karışımını yaban mersini granola çubuğunu taklit etmek için patlayan yaban mersini suyuyla doldurur.


Yogi E-Liquid'in Apple Tarçınlı Granola Çubuğu, nefis bir vape için hafif bir tarçın serpilmiş tatlı çıtır elma serpilmiş dikkatlice dengelenmiş bir tatlı çıtır elma karışımı ile bal dokunmuş bir granola barı aşılayan harika bir e-meyve ürünüdür.


Yogi E-Liquid'den Peanut Butter Banana Granola Bar, kremsi ceviz fıstık ezmesini bir araya getirir ve aromalı bir besin barını taklit etmek için tatlı yulaf ve buğday ile birleştirmek için bir tatlı muz ile harmanlar.

YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim