Filtrele
3 ADET 20 MG (10ML)
Markalar
Stok Durumu


"elektronik sigara kullanıcıları tarafından, elektronik sigara kullanıcıları için." Grey Haze, VGOD e-sıvı serisini stoklamaktan gurur duyar. Sadece çok çeşitli fantastik tatlara sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda VGOD e-likitler, birçok çeşitte bulunan 3, 6, 12 ve 18 mg'lık varyantlarla nikotinsizden başlayarak tüm nikotin gücü tercihlerini de karşılar. VGOD eliquids, üstün kaliteleri ve karışımları ile bilinir, bu da elektronik sigara kullanıcılarını tatlandırıcıdan yorulmadan veya bobinlerde çok sert olmadan sürekli olarak kullanmalarına izin verir. VGOD, diğer birçok marka gibi anlık vay faktörüne sahip olmasalar da, VGOD elektronik sigara kullanıcılarının tüm gün vape yapabilecekleri bir tada ihtiyacı olduğunu anlıyor!


İnanılmaz Nic Salt serisi ve dünya çapında en çok satan Cubano dahil tüm VGOD markalarını taşıyoruz! VGOD Nicsalts, sektörün en iyisidir ve başka hiçbir şeye benzemez. Ayrıca TÜM VGOD premium eliquidlerini ve yeni Bomb Iced serilerini de stokluyoruz!


VGOD iced Purple BOMB Premium Elektronik Sigara Likiti VGOD Purple Bomb Iced, eklenmiş şekerli üzüm şekeri ve bitiş için soğuk bir ürperti ile daha da tatlandırılmış güçlü bir Concord üzüm suyu yanı sıra donmuş bir soğukluk sunar. VGOD’un Mor Bombası, 0 mg, 3 mg, 6 mg, 12 mg veya 18 mg nikotin gücü ve 70/30 VG / PG karışımı içeren 60 ml'lik bir şişede buzlu üzüm tatlılığıdır.


VGOD ICED APPLE BOMB Premium Elektronik Sigara Likiti Apple Bomb Iced size her nefeste gevrek olan yeşil, parlak olgunlaştırılmış Granny Smith elmasının görünümünü sunuyor. Solunumun ön saflarında elmanın etinin meyvemsi suyuyla damlıyor. Her damak tadına hitap eden yumuşak ve canlandırıcı mentollü yeşil ekşi bir elmanın gevrekleşmesine neden olan kusursuz bir büzüştür. VGOD’dan Apple Bomb Iced, tüm gün boyunca 0mg, 3mg, 6mg, 12mg veya 18mg nikotin kuvvetlerinde tat alma tomurcuklarınızı patlatacak!


VGOD ICED BERRY BOMB Premium Elektronik Sigara Likiti Berry Bomb Iced, ferahlatıcı bir buzlu mentol ile karıştırılmış yumuşak ekşi çilek kemeri şekerine sarılmış lezzetli kırmızı olgunlaşmış çileklerin gerçek duyusal açığa çıkarılmasını sağlar. Berry Bomb Iced süper pürüzsüzdür, meyveli turta tatlılığı ve her çekişte onu kesinlikle lezzetli kılan buzlu bir ürperti ile patlar. Tat tomurcuklarınızı bugün 0mg, 3mg, 6mg, 12mg veya 18mg nikotin güçlerinde bir şişe VGOD Berry Bomb Iced ile patlatın!


VGOD ICED MANGO BOMB Premium Elektronik Sigara Likiti Mango Bomb Iced, sizi doğrudan soğuk mentollü bir yüzeye sahip taze soyulmuş sulu mangoların yumuşak olgunlaşmış sarı dilimlerine taşıyan uyumlu bir şekilde dengelenmiş bir lezzettir. Mango meyvesinin ana notası, nefes alma boyunca doğrudan soğuk nefes verene kadar hassas bir şekilde tatlı ve ipeksi. 0mg, 3mg, 6mg, 12mg veya 18mg nikotin güçlerinde maksimum memnuniyet sunan, tamamen pürüzsüz bir mango mentol patlamasıdır.


VGOD PINK CAKES Premium Elektronik Sigara Likiti  Pink Cakes, Hawaiian Paradise pastasını andıran nefis bir tatlıdır. Her çizim zihninize, en lezzetli, en lezzetli, nemli ve yumuşacık pembe pastayı, üzerinde narin, ince bir kremalı krema ile ısırma vizyonunu getirir. Gerçek dünyadaki muadilinin aksine, Pink Cakes'in gün boyu suçluluk duymadan tadını çıkarabilirsiniz!


VGOD BAKLAVA ORİJİNAL Premium Elektronik Sigara Likiti VGOD's Baklava, tıpkı sevdiğiniz hamur işleri gibi çok tatlı ve zengin. VGOD, taze filo ve ince baklava hamuru ile fındık kombinasyonunu tatlı yapışkan balla birleştirerek doyurucu bir tatlı vape yaratmak için mükemmelleştirdi!


VGOD APPLE BOMB Premium Elektronik Sigara Likiti Sahile bakan yeşil çimenli tepelerde dolaşırken, yalnız bir ağaca denk gelir ve gölgesinde teselli bulursunuz. Canlandırıcı derecede sulu ve gevrek bir Granny Apple için mükemmel bir zamandır, bu nedenle modunuzu bulmak için paketinizin içine girersiniz. Bir elma Bombası yırtıyorsunuz ve isabetin önünde anında büyüleyici bir sulu elmanın notalarını patlatıyor. Çekme boyunca, nefes verirken büyüleyici, lezzetli bir şekerlenmiş elma tatlılığına dönüşen anlık zengin ekşi bir ekşiliği tadarsınız. Birkaç Apple Bomb isabetinden sonra enerjiyle patlıyorsunuz ve izinizi bir kez daha ateşlemeye hazırsınız!


VGOD MANGO BOMB Premium Elektronik Sigara Likiti Aysız göksel bir kürenin altında, Bali gökyüzüne koyu turuncu, sarı ve kırmızı serpintilerle güneşin doğuşunu aramak için Bakur Dağı'na tırmanıyorsunuz. Zirveye vardığımızda parlayan güneş yükselmeye başlar, VGOD’un ağız sulandıran nektarlı Mango Bombası ile kendinizi şımartmak için mükemmel bir zaman! Tat tomurcuklarınız, heyecan verici derecede etli, tamamen olgunlaşmış ve damlayan yoğun taze sulu mango dilimleri ile anında sarsılır. Mango Bomb'un her nefis tatlı çekişiyle, çok güzel bir gün olacağını bilerek güneşin dünyayı aydınlatmasını seyredersiniz!


VGOD BERRY BOMB Premium Elektronik Sigara Likiti Bütün sabah tatlı tazeler çırpın, şeker kaplı zirvede üst güvertede şekerleme gibi serpilen karları seyretmenin zamanı geldi. Meyveli ama şekere benzer bir şey için özlem ortaya çıkar. VGOD’un Berry Bombası zamanı! Damlatın, tatlılık ve keskin ekşi çileklerin dengesini bekleyemezsiniz. Nefes alırken, üst notada anında tatmin edici bir şekilde muhteşem çilek kabuğu rendesi var! Boğazınızın arkasına çarptığında dudak şapırdatan bir orta notayı tadarsınız, ancak nefes verirken temel nota olarak çilek şekeri ile çabucak patlarsınız. Berry Bomb şarjı ile patlayarak, birkaç çekiş daha yaparsınız ve yeni pistleri patlatmak için yamaçlara geri dönmeye çalışırsınız!


VGOD PURPLE BOMB Premium Elektronik Sigara Likiti Sıcak bir yaz gecesinde, dolun mor ay ışığında Concord Nehri'nde kürek çekerken, arkanıza yaslanın, ayaklarınızı uzatın ve tankınızı VGOD’un Purple Bomb E-Juice ile doldurun. Mor Bomba, nefes almadan nefes vermeye kadar, eklenen bir üzüm şekeri karışımından ekstra tatlılıkla patlayan taze Concord mor üzüm suyunun özünü ödünç verir. VGOD’un Mor Bombasının her çekişi, sizi nehirde kürek çekmeye devam ettirmek için her seferinde canlandıran ve moral veren tatlı koyu üzüm suyuyla doludur.

VGOD LUSCIOUS Premium Elektronik Sigara Likiti Luscious, solukta karışık kavunların tatlı alt tonları ile soluk üzerine lezzetli bir taze karpuz patlamasıdır. Meyveli tada sahip Luscious, gün boyu süren harika bir vape deneyimidir!


VGOD LUSHICE Premium Elektronik Sigara Likiti Lush Ice, VGOD'un taze mentol esintisi ile aşılanmış karpuz şekeri aromasıdır. Nefes verdikten sonra, tüm gün pürüzsüz, serin ve meyveli bir vaping deneyimi sağlayan tat tomurcuklarınıza bir kavun aroması karışımı sızar!


VGOD Licious Premium Elektronik Sigara Likiti Sour Licious, şekerli bir nefesin ardından karışık kavun alt tonları ile nefes alırken ekşi karpuz şekerinin pürüzsüz ama ekşi bir dalgasıyla başlıyor. SourLicious, tüm gün doyurucu bir vape için mükemmel ekşi, tatlı ve meyveli dengeyi yakalar.


VGOD CUBANO Premium Elektronik Sigara Likiti VGOD'un Cubano'su, yumuşak kremalı vanilya alt tonları ile doldurulmuş tam aromalı bir Küba purosudur. Böylesine pürüzsüz bir yüzeye sahip, oldukça sağlam Küba tütünü olan Cubano, tüm gün boyunca elinizin altında olmasını isteyeceğiniz anlık bir klasiktir.


VGOD CUBANO SILVER Premium Elektronik Sigara Likiti Santa Maria del Mar'ın kremsi sahilindeki tereyağlı parlak vanilyalı yaz ayının altında, sıcak dalgaların içeri girmesini izliyorsunuz. Uzakta tatlı rumba sesleriyle, modunuza gerçekten bir klasikin nadirliğinde zevk vermek için uzanıyorsunuz. Sıcak bir üst nota tereyağlı vanilyalı muhallebi ile aşılanmış tam aromalı Küba purosu, bir miktar baharat, tatlı karamelize kahverengi şeker ve bitiş için bal ile tamamlanmıştır. Bir anda, derin bir çekiş daha yaparsınız ve gecenin getirdiği her şeye anında hazır olursunuz. Cubano Silver, rahatladın mı?


VGOD CUBANO BLACK Premium Elektronik Sigara Likiti Cubano Black, hazırlanmış bir uzmanlık alanıdır ve mükemmel bir şekilde yaşlandırılmıştır. Sınırlı miktarlarda el yapımıdır ve mükemmel bir şekilde kaynaşması için aylarca önceden demlendirilmiştir. BOLD, güçlü Küba puro tadı damağınıza geldiğinde, zengin kremalı muhallebi ipuçlarıyla mükemmel bir şekilde birleştiğinde hayal edeceğiniz kelimedir. Bu pürüzsüz, dengeli lezzeti verirken düşüneceğiniz tek şey, VGOD tarafından bir sonraki Cubano Black çekilişinizin beklentisidir.


VGOD COCO Premium Elektronik Sigara Likiti Coco, kremsi hindistancevizli cheesecake ile limon kabuğu rendesi içeren hafif ama pürüzsüz bir tütün aromasının birleşimidir. Coco, tüm gün, her gün tadını çıkarabileceğiniz zengin ve tatlı derecede hassas bir tatlı aromasıdır!

YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim