VGOD

Gösterilen: 1 ile 32 arası, Toplam: 32 (1. Sayfa)

Mütevazi başlangıçlardan itibaren, VGOD sanat ve yaratıcılığın en düşünülemez ve hatta sıradan yerlerde bulunabileceği inancına dayanıyordu. Kandırma, sanat prensibine dayanarak, kendisini kültürü hareket ettirebilecek ve etrafımızdaki dünyanın yönünü değiştirebilecek bir yaşam biçimine kişileştirme becerisiyle doğdu. Bu TrickLyfe. Aynı özveri ve teknik keskinliğe olan tutkumuzla, TrickTeam'imizi tanımlayan ustalık ve tarz, bu yüzden bizim karmaologlarımız ve ürün tasarımcılarımızdır. Benzer bir yaratma ve tasarlama sanatını benimseyerek, size piyasadaki en yüksek lezzet profilleri ve vaping cihazlarından bazılarını getiriyoruz, ProLyfe'yi aydınlatıyoruz.

VGOD Elite RDA Atomizer - Pro Bobinleri yüksek kaliteli telden imal edilmiştir. Bu bobinler hiçbiri ikinci! Rampa süresi, kanthal ile karşılaştırıldığında büyük ölçüde artar ve Nikel, Titanyum veya Paslanmaz Çelik tel gibi Sıcaklık Kontrol Modunu gerektirmez.

VGOD ELITE RDTA - Pro Bobinleri yüksek kaliteli telden imal edilmiştir. Bu bobinler hiçbiri ikinci! Rampa süresi, kanthal ile karşılaştırıldığında büyük ölçüde artar ve Nikel, Titanyum veya Paslanmaz Çelik tel gibi Sıcaklık Kontrol Modunu gerektirmez.

Vgod PRO Mech 2 RDA Kit - Eşsiz estetik ve yeniliğe sahip PRO Mech 2, CNC işlenmiş Delrin konforlu dokunmatik şasiyi ve TriCon anahtar sisteminin tutarlı şekilde kullanılmasını sağlar. PRO Mech 2, rahatlık ve güvenilirliği korurken performansı sağlar

VGOD Elite 200 Box Mod Release Edition RED VGOD Elite 200 Kutu Modlu Baskı Seti RED VGOD Elite 200 Kutu Modlu Baskı Seti, fırçalanmış paslanmaz çelikten yapılmış mat siyah alüminyum gövdeye sahiptir. Çift 18650 pil ile çalışan maksimum çıkış gücü 200W'a kadar çıkabilir, VW Modu'nu destekler. Dünya çapında sınırlı miktarda sınırlı ürün.

YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim