Stok Durumu: TÜKENDİ
Stok Durumu:

Vaporesso

-

vaporesso-luxe-s

Vaporesso Luxe S Kit 220W SKRR S Tank 8ml

660,00 TL

Vaporesso Luxe S Kit 220W SKRR S Tank 8mlVaporesso Luxe S 220W Elektronik Sigara Kit, Vaporesso Luxe Mod ve Vaporesso SKRR-S Tankı ile birlikte gelir. Bu esigara kitinde bulunan Vaporesso Luxe Mod harici 2 adet 18650 batarya ile çalışır(piller paket içeriğine dahil değildir), 220W maksimum çıkış gücüne ulaşabiliyor. Ayrıca, 2.0 inç TFT renkli ekran, menü kullanımı için oldukça kullanışlıdır, tüm modlar net bir şekilde görünür seçim yapılabilir. Vaporesso Luxe S'in dokunmatik ve titreşimli düğmesi, vape için kolay bir yol keşfetmenize yardımcı olur, ayrıca ön kısımda buton çıkıntısı olmadığı gibi oldukça şık bir görünüm sağlar.
Vaporesso Luxe SKRR-S Tank'a gelince, soğuk hava akımlarını koruyarak nefis lezzet ve sıcaklık getiren dört akışlı hava dağıtım sistemini benimser. Mermi şeklindeki iç yapı yeni nesil QF Coil sistemi ile likit akıntısı yada sıçratma sorunlarını minimum düzeye indirmiş durumda. Kit, yeni QF örgülü coil ve QF şerit coili ile birlikte gelir. Ayrıca tüm GT çekirdekleriyle uyumludur.

QF Meshed Coil ; örgülü tasarımı ile  hızlı ve eşit ısıtma için organik pamuk fitili ile yakın temasa sahiptir. Likitten oldukça iyi aroma performansı vermektedir.
QF Strip Coil; Şerit tasarımı hızlı ve eşit ısıtma sağlar. QFşeridi en uzun ömürlüdür.
 
Vaporesso Luxe Kit SKRR-S Atomizerin coil sistemi geleneksel yapıdan oldukça uzaktır, coil tellerine voltaj uygulanmaz eşit bir şekilde ısınma sağlarken maksimum performans için tasarlanmıştır.
Vaporesso Luxe Kit SKRR-S Atomizerin yapısı oluşabilecek likit sıçratması yada likit akmasını en az düzeye indirmek için tasarlanmıştır.

Vaporesso Luxe S Kit SKRR S Atomizerin Likit Dolumu için Top Cap adlı üst parça çevirilerek çıkartılır dolum haznesi açılır. Her yeni coilde likit doldurup en az 15 dakika beklenmesi önerilir. 

PAKET İÇERİĞİNDE PİL YOKTUR AYRICA ALMANIZ GEREKMEKTEDİR UYGUN PİLLER SEÇENEKTE BELİRTİLMİŞTİR. Vaporesso Luxe S Kit 2 Adet 18650 pil ile çalışmaktadır.

OMNI Board 4.2, Vaporesso premium modlarında yer alan ve bilimsel bir dokunuşla sürekli olarak güvenilir bir performans sağlayan en kapsamlı karttır. OMNI Kurulu altı çıkış modu sağlayacaktır: Sıcaklık Kontrolü, VV, VW, CCV, CCW, BYPASS ve TCR. OMNI Board 4.2, atabileceğiniz hemen hemen tüm bobinleri kullanabilir.
CCV / CCW (Özel Voltaj Gerilim / Watt), voltaj / watt eğrisini kişiselleştirmenizi sağlayan gelişmiş bir ayardır. Rampa süresini en aza indirmek ve keyfi en üst düzeye çıkarmak için ilk 5 saniyenin her 0.5 saniyesinde çıktı seçebileceksiniz.

Vaporesso Luxe Mod Özellikleri ve Özellikleri:

OMNI Board 4.2 tarafından desteklenmektedir
Boyutlar: 47.8x 29.5x 86mm
510 Atomizer Bağlantısı
Çıkış Gücü: 5.0 - 220W
Sıcaklık Kontrolü: Nikel 200 / Titanyum / Paslanmaz Çelik / TCR /VV, Bypass, CCV, CCW Modları Mevcut
Sıcaklık Kontrol Aralığı: 100 - 315C / 200 - 600F
Direnç aralığı: 0.03 - 5.0ohm
Baypass modu
Insta-Fire: 0.001s Ateşleme Hızı
2.0 "TFT Renkli Ekranı
Manyetik Pil Kapağı
* Optimum şarj için harici şarj aleti kullanmanızı öneririz *
Mikro USB Şarj Portu - 2.5A
Kısa devre koruması
Yük Koruması
Ateşleme Koruması
Düşük Direnç Koruması
Düşük Güç Koruması
Aşırı Şarj Koruması
ESD Devre Koruması

Vaporesso SKRR-S Tankı için özellikler ve Özellikler:

Boyutlar:30 x 59.85mm
Çap: 30mm
510 Atomizer Bağlantısı
E-Likit Kapasitesi: 8.0ml
Geri Çekilebilir Üst Doldurma Tasarımı
Bubble Camı Tankı
Alt Ayarlanabilir Hava Akış Kontrol Vanası
Quadflow (QF) Hava Dağıtım Sistemi
Pamuklu Keten Elyafı
Watt Mode için Vaporesso GT Coiller ile uyumlu
Silikon Vape Band İçerir

Vaporesso Luxe S Kit SKRR-S Tankı Paket İçeriği

1 x Vaporesso Luxe MOD
1 x SKRR-S Tankı (8ml)
1 x QF Şeritleri Bobin 0.15ohm (Önceden yüklenmiş)
1 x QF Örgü Bobin 0.2ohm
1 x Yedek Cam Tüp (5ml)
1 x Silikon Cam Kılıfı
1 x O-Halkası
1 × USB Kablosu
1 x Kullanım Kılavuzu
1 x Garanti Kartı

Üretici firma paket içeriğinde ve yazılımlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir her Vaporesso Luxe Mod Aynı Versiyona sahip değildir. Coil ohm değerlerinde 0.03 gibi fark görülebilir.
· Yorumlar
Alp 19/09/2020
Hocam stok ne zaman gelir elinize ???

CEVAP:
Merhabalar , 2-3 Hafta içerisinde gelmesi bekleniyor efendim
Naciye 16/09/2020
Güvenilir bir site bugun siparişimi sağsalim aldım cok memnun kaldım çok teşekkür ederim almak isteyenler tereddüt etmeden sipariş verebilirler. Ama ürün elime geçene kadar epey şüphe etmiştim çok özür diliyorum şüphe ettiğim den dolayı hakkınızı helal edin.
Ali ihsan 15/09/2020
Luxe s de toplam 6 moddan fazlası var bu modlar ne işey yarıyor acaba anlatabilirmisiniz

CEVAP:
Watt MODUNU SEÇİNİZ 1) VW-H / VW-N / VW-S (Değişken Watt modu - yüksek / normal / yumuşak): atomizörünüz için uygun ortalama vat miktarı otomatik olarak seçecektir. Farklı ohm dirençleri arasında geçiş yaparsanız. 2) SP (Süper Oyuncu modu): Bu modda, ana akım RDA tanklarına adapte olan 0,03Ω ile 5Ω arasındaki daha geniş direnç aralığını destekleyecektir. 3) VT-SS / VT-NI / VT-TI: Paslanmaz Çelik / Nikel / Titanyum malzeme için değişken sıcaklık kontrol modu.(Hazır coiller için Watt modu önerilir) 4) VV (Değişken Gerilim modu): Gerilimi, kullandığınız bobinin dirençlerine, kullandığınız bobinin yüksek direncine, karşılık gelen yüksek gerilime uyacak şekilde manuel olarak ayarlayabilirsiniz. 5) CCW (Watt modunun Özel Eğrisi): Kendi watt çıkış çizgisi eğrisini kişiselleştirmek için yukarı ve aşağı düğmelerini kullanmak için, ateş düğmesine hızlıca basarak bir sonraki çubuğa gidin, kaydetmek ve çıkmak için mod düğmesine basın. 6) BP (Bypass modu): Doğrudan çıkış voltajı modu pil seviyesine bağlıdır, pil seviyesi yükseldikçe çıkış voltajı yükselir, desteklenen bobin direnci aralığı: 0,05-5ohm.(bypass mod yeni kullanıcılar için önerilmez) 7) CCV (DIY MENÜSÜ'ndeki Özel Voltaj modu): voltaj çıkış çizgisinin eğrisini özelleştirmek için yukarı ve aşağı düğmelerini kullanabilirsiniz, yangın düğmesine hızlıca basarak bir sonraki çubuğa geçin, mod düğmesine basın. ayar yapıldığında kaydet ve çık. 8) TCR-M1 / M2 (DIY MENÜSÜ'nde Direnç modunun Sıcaklık Katsayısı) Not: VT ve TCR modundayken, Santigrat ve Fahrenhayt ana sayfadaki maksimum değerine ayarlanarak değiştirilebilir. 9) SMART ON / OFF (SET MENU'de): Gelişmiş bir Değişken Watt modudur, bu fonksiyon etkinleştirildiğinde, VW-H / N / S modunda güvenli bir limit dahilindeki bobin direnç seviyelerine göre yoğunluğu değiştirebilir. (Önerilen kullanım modudur coil watt değeri otomatik olarak ayarlanır. Her yeni coilde ayarlanan watt değerinden 20w düşük ile başlanması önerilir.) 10) OTOMATİK AÇIK / KAPALI (SET MENÜSÜ'nde): VW-H ve VW-N arasında veya VT-H ve VT-N arasında geçiş yapmakta zorluk çeken Auto fonksiyonu.
Tuğkan 09/08/2020
Merhaba ben bu urunu rta ya cevirmek istiyorum bu urune uygun en iyi atomizer nedir

CEVAP:
Merhaba, tüm https://trelektroniksigara.org/sarilabilir-atomizer modeller uygundur. intake veya zeus önerilir.
Yusuf 03/08/2020
Merhaba ben bu urunu aldim fakat nasil bir coil olmam gerektigini bilemiyorum piyasada bir sürü coil var ben coili pamukla sarmak tellemek felam istemiyorum direkt aldigim koli kulanip yandiktan sonrada atmam istiyorum nasil bir coil almam lazim 60 80 wat bana yeter

CEVAP:
Merhaba, https://trelektroniksigara.org/vaporesso-qf-coil orijinal coilleri hazır coildir 60-70w aralığında kullanabilirsiniz.
Mehmet 27/07/2020
Ürünler tahmini ne zaman gelir?

CEVAP:
Merhaba, geliş tarihi malesef net değildir. stoklara gelince haberdar ol butonu ile bilgilendirme yapılır.
Ömer 19/07/2020
Ne zaman gelecek?

CEVAP:
Merhaba, yeni ürünlerin geliş tarihleri için süre veremiyoruz, ürünler yurtdışından gelmektedir site üzerinden takip edebilirsiniz.
Berk Gülsever 13/07/2020
siparişi verdim ve ertesi gün geldi güvenilir ve hızlılar ayrıca ürün çok güzel kaliteli herkese öneririm :)
Fırat 01/07/2020
Sitenizi çevremden çokça kez duymuştum ama güvendiğim başka bir yerden sürekli alışveriş yaptığımdan hiç buradan birşey almamıştım. revenger x imi bir abim beğendiğinden ona satıp bir luxe s alayım dedim. Ürünü, hem de tam istediğim rengini bu sitede buldum. Olumlu referanslarınız yüzünden direkt alışverişimi yaptım bu hafta sonu ve bugün yani çarşamba günü her şey elime ulaştı. Ürünler mükemmel paketlenmiş kat kat sarılmış şekilde geldi. Luxe S e gelirsek, kontrol ettim, orjinal ve gerçekten çok premium bir duruşu var. Siparişi ilk verişimden kargoya verilmesine kadar sms ile bilgilendirme yapıldı bu konuda harikasınız. Bu ilk alışverişim idi ama kesinlikle son değil. Kolay gelsin

CEVAP:
Merhaba , İlginize biz teşekkür ederiz efendim , iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.
Ahmet Ürün 30/06/2020
Almadan once, musteri whatsapp hatti ilgili, her sorunuza mutlaka cevap veriyorlar, saygili, birebir gorusmeyi tercih ederdim fakat internet alis-verisler artik bu duzende sanirim. Luxe S kit tercih ettim. Haftasonu siparis verdim, sali gunu elime gecti, kargo takip numarasi sms ile geldi, urun ozenle paketlenmisti, bu siteden ilk siparisim degil, simdiye kadar bir sorun yasamadim ve bu son alis-verisimden de cok memnun kaldim, tavsiye ederim. trelektroniksigar, tesekkur ediyorum.
Alperen 15/05/2020
Ürün birdaha gelicek mi yoksa almayı durdurdunuz mu?

CEVAP:
Merhaba, siparişimizde mevcut ürün gelecektir. Ürün geldiğinde haber ver butonunu kullanırsanız sms ve mail yolu ile bilgilendirme yapılır. ürünler yurtdışından gelmektedir, malesef süre belirtemiyoruz.
abdullah 07/05/2020
efendim ürün ne zaman gelecek gelse hemen alıcam salgından dolayı mı gelemiyor

CEVAP:
Merhaba, yeni ürünlerin geliş tarihleri için süre veremiyoruz, ürünler yurtdışından gelmektedir site üzerinden takip edebilirsiniz.
Uğur 22/04/2020
Sadece mod alma imkanımız var mı

CEVAP:
Merhaba sadece mod bulunmamakta
Abdullah Bozbey 17/04/2020
Merhabalar luxe s luxe nin farkı nedir buhar performansını etkiler mi

CEVAP:
Merhaba, atomizer yapıları farklı buhar performansını etkilemez.
Alper 16/04/2020
Merhaba, fiyat önemli değil efendim bana likit, bol dumanlı e sigara önerir misiniz sizin güvenilir olduğunuzu duydum ve burdan almak istedim lütfen cevaplar misiniz iyi günler.

CEVAP:
Merhaba, Vaporesso Luxe S Kit veya vaporesso revenger modeline bakabilirsiniz.
Alperen 09/04/2020
Fiyatlarda indirim olucak mı ilerleyen zamanlarda

CEVAP:
merhaba ürünler geliş fiyatlarına göre değişmekte sitemizden takip edebilirsiniz indirimleri
Alperen 08/04/2020
Ürün tahmini ne zaman gelir yurtdışından geliyor biliyorum da tahmini süre . bi de kırmızı rengini de getirtin

CEVAP:
Merhaba, Ürün geldiğinde haber ver butonunu kullanırsanız sms ve mail yolu ile bilgilendirme yapılır. ürünler yurtdışından gelmektedir, malesef süre belirtemiyoruz.
Eren Taner 06/04/2020
Kafasında soru işareti olanlar okusun. Ben smok x priv kullandım bir süre. Ondan sonra bu cihazı aldım. Cihaz çok güzel. Kötü yorum yapanlara aldanmayın. Gerçekten mükemmel bir cihaz. Gözünüzü kırpmadan alabilirsiniz. Yanında likit hediye ediyorlar. En ucuz likiti hediye edicekler tabiki de. Sonuçta onlarında kazanç sağlaması lazım. Ama keşke meyveli bir şey yollasalardı. Yorum yapılmayan yıldız almamış tek likiti yolluyorlar. Benim tek şikayetim budur. Site çok güvenilir gerçekten emeklerine diyecek hiçbir söz yok. Cihaz 1 günde elinize ulaşıyor. Cihazı alır almaz ilk yaptığım iş vaporesso sitesinden orjinal mi diye bakmak oldu. Yolladıkları cihaz orjinal. Alacak arkadaşlar güle güle kullansın.
AVNİ Camgöz 05/04/2020
Sizce gen mi yoksa luxe s mi
Aroma performansı olarak soruyorum özellikle

CEVAP:
Merhaba, aynı atomizeri kullandığı için bunu belirlemek oldukça zordur.
AVNİ Camgöz 05/04/2020
Merhaba
Sizce gen mi yoksa bu modeli tercih etmemi önerirsiniz?
Bende swag 2 var
O yüzden luxen s daha mantıklı geliyor ama diğerininde teknolojisi daha yeni karar veremedim. Ne dersiniz

CEVAP:
Merhaba, gen daha yeni chipseti farklıdır performans olarak benzerdir aynı atomizer kullanılmaktadır.
Yakup Çalişkan 02/04/2020
Tereddütlerim vardı ama korkmama gerek yokmuş gerek ilgi alaka gerek paketleme ve gönderim harika cihaz çok güzel kaliteli likit ile kullanmanızı öneririm .
Yakup Çalişkan 02/04/2020
Tereddütlerim vardı ama korkmama gerek yokmuş gerek ilgi alaka gerek paketleme ve gönderim harika cihaz çok güzel kaliteli likit ile kullanmanızı öneririm .
Furkan  Yıldırım 25/03/2020
Smok g priv2 mi tercih eşmeliyim yoksa bu ürünümü acaba cevaplaranız çok sevinirim

CEVAP:
Merhaba, luxe s daha çok tercih edilmektedir.
Kadir Çelebi 20/03/2020
Ürün aynı gün kargolandı bugün elime geçti. Güvenilir bir site kaliteli paketleme yapıyorlar şüphe etmeden alışveriş yapabilirsiniz.
Alperen 17/03/2020
Ürünün farklı renkleri gelecek mi.

CEVAP:
Merhaba, yeni ürünlerin geliş tarihleri için süre veremiyoruz, ürünler yurtdışından gelmektedir site üzerinden takip edebilirsiniz.
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim