Vaporesso

Gösterilen: 1 ile 76 arası, Toplam: 76 (1. Sayfa)

Vaporesso

2006 yılında Shenzen'de kurulan Vaporesso, e-sigaraların mühendislik kalitesini yeni boyutlara taşımaya çalışan bir endüstri lideridir. Son teknolojiye sahip 3 fabrika ve yüzlerce deneyimli mühendis ile Vaporesso, elektronik sigara camiasındaki birçok teknolojik ilerlemeyi başardı ve piyasaya sürdükleri her yeni ürünle yeniliklerini sürdürmeye devam ediyor.
Vaporesso’nun amiral gemisi ürünü başlangıç ​​kiti Vaporesso Revenger Kit ve daha küçük öncekiler Vaporesso Tarot Nano. Her iki ürün de Vaporesso’nun sıcaklık ve vat miktarı üzerinde sıkı kontrol sağlayan buharlaştırıcı bir yonga seti olan yenilikçi Omni board’a sahiptir. Vaporesso'nun teknolojik özelliği tüm ürünlerinde bulunur ve rafinaj üretimindeki temel odaklarından kaynaklanır. Vaporesso, hem basit hem de güçlü kitlere sahip olan yeni kapları ve güçlü kutu modları ile daha deneyimli üreticileri kapsar.

Vaporesso Coil & Atomizerleri

Önde gelen başlangıç ​​kit kitleri ve kalem tipli elektronik sigara modellerinden bekleyebileceğiniz gibi Vaporesso, vape coillerinde ve tanklarında lider yenilikçilerden biridir. Burada Trelektroniksigara'da çok çeşitli yedek coiller ve atomizerler bulunduruyoruz, böylece cihazınızı en iyi performansta tutabilirsiniz. Vaporesso veco serisinde kullanılan euc coilleri ile seramik coil kullanımı sağlamakta ve kullanım olarak oldukça ekonomik bir coil sistemini elektronik sigara kullanıcılarına sunmaktadır.Vaporesso ayrıca ürünlerinin her birine keskin bir tasarım stili getiriyor. Cesur renklere ve farklı tasarımlara odaklanan Vaporesso’nun modları, piyasadaki en güzel modellerden bazıları. Bunu mekanik yenilikleriyle birleştiren Vaporesso, son 11 yıldır vaping pazarında güçlü bir yer edinmiştir.

Vaporesso Elektronik Sigara Ürünlerine Örnek olarak


Vaporesso Gt4 Coil 3'lü paket:GT4 Coil 0,15 ohm 30-70w (best 45-60w) değerleri arasında kullanım sağlayan Vaporessonun üretimi başarılı bir coildir hem sigara içimine yakın hemde ciğer çekimi arasında performans elde etmek isteyen kişiler için tasarlanmıştır. likitten alacağınız tat konusunda da başarılı bir üretimdir. Vaporesso bu üretimleri ile dünya çapında en çok satılan markalar arasında yer almaktadır.Vaporesso SKRR Tank 8ML,Vaporesso NRG Atomizer 5ml,Vaporesso NRG SE Atomizer,Vaporesso Cascade Baby Atomizer için en çok tercih edilen coiller arasındadır.


Vaporesso Gt8 Coil 3'lü paket:GT8 Coil 0.15ohm 50-110W (Best 60-80W) Değerleri arasında kullanım sağlayan Vaporessonun üretimi başarılı bir Coildir. ciğer çekimi olan bu coil 4 adet bobine sahiptir ve atomizerinizden alacağınız keyfi bir üst kademeye çıkarmaktadır. Vaporesso SKRR Tank 8ML,Vaporesso NRG Atomizer 5ml,Vaporesso NRG SE Atomizer,Vaporesso Cascade Baby Atomizer için en çok tercih edilen coiller arasındadır.


Vaporesso Polar Kit 220W Cascade Baby SE Tank:Vaporesso Polar TC Kiti, Polar TC Box MOD ve Cascade Baby SE tankından oluşan yeni bir Vaporesso ailesi versiyonudur.Polar TC Box MOD, güzel 2 inç büyüklüğünde bir TFT ekrana sahip, şık prizmatik bir görünüme ve ergonomik tasarıma sahiptir.kutu içeriğinde pil bulunmamaktadır iki adet 18650 piller ile çalışmaktadır.maksimum 220W'lık ateşleme yapabilir.2,5A hızlı şarj ve 0,001 sn hızlı ateşleme hızı ile Polar, şarj sürenizi kolayca yarıya indirebilir ve en az ateşleme gecikmesi ile bazı ciddi güç çıkışı arayan kullanıcılar için daha iyi duruma getirilebilir. eşsiz Cascade Baby SE Tankı, kolay doldurma ve sızıntının önlenmesi için çocuk kilit mekanizmasına sahip kolay doldurma sistemine sahiptir.devrim niteliğindeki üçgen hava akış sistemini genişletmek için yenilikçi GT mesh coil serisine sahiptir. elektronik sigaradan beklentinizi bir hayli karşılayan Vaporesso Polar Kit 220W Cascade Baby SE Tank modeli ciğer çekimi seviyorsanız ve şık bir cihaz arıyorsanız tam da size göre bir elektronik sigaradır.

Vaporesso Revenger 220W Kit 5ML:Orjinal Vaporesso Revenger 220W Kit 5ML:Orjinal vaporesso marka Revenger 220W Kit 5ML şuan Ülkemiz genelinde en çok tercih edilen modeller arasında yerini almaktadır. çok tercih edilmesinin sebebi vaporessonun elektronik sigara içerisinde kullanmış olduğu kaliteli parçalar ve en son teknoloji ile donatılmasıdır. Vaporesso Revenger Kit 220W Başlangıç Kiti, Vaporesso Firmasının Geliştirdiği Omni Board 2.0 Yonga seti ile 220W Çıkış gücü sağlıyor. Vaporesso Revenger Kit Elektronik sigara kullanıcılarının bol buhar ve yoğun aroma taleplerine yenilikçi GT Coilleri ile hizmet vermektedir. Vaporesso Revenger Geniş OLED ekranı ile kolay kullanım ve şık bir görünüm sağlıyor. Vaporesso Revenger Kit elektronik sigara kullanıcılarının yüksek likit kapasite ihtiyacınız 5ml NRG Atomizer Tank ile kullanıcılara sunmuştur. Harici 2 adet 18650 pil ile çalışan Vaporesso Revenger elektronik sigarası kullanıma bağlı olarak değişen full şarj ile 1-3 gün arasında kullanım sağlamaktadır.Ülkemizde en çok tercih edilen cihazlardan biridir.elektronik sigara kullanıcılarına vaporesso firmasının yaptığı en büyük kolaylıklardan birisi de Smart on/of ayarıdır. setting bölümüne geldiğinizde ohm değerinize göre cihazınızı kaç watt da ateşleyeceğinizi düşünmenize gerek yoktur revenger modeli direk otomatik olarak bu imkanı size sağlamaktadır bu da kullanıcılar için çok basit bir şekilde hem sarım hemde hazır coil atomizerleri kullanım imkanı tanımaktadır.

Vaporesso Revenger RBA:Vaporesso firmasının kendi üretimi olan Rba (sarılabilir) coil maalesef ki mevcut değildir. fakat smok marka coillerin uyumlu olması Smok TFV8 Baby RBA ürününün revenger modellerinde de kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Vaporesso revenger modeli için özel olarak üretilen cam ile birlikte gelen Vaporesso Revenger RBA iç kısmında smok baby rba ürününü barındırmaktadır ve sarım yapmak isteyen bütçesini düşünen ve hazır coil kullanmak istemeyen kullanıcılar için çok iyi bir tercih sebebidir.paket içeriği: 1 * Smok V8 Baby RBA Coil,1 * V8 RBA özel cam tüp,1 * Tornavida,4 * Yedek Vidalar,2x 0.35 ohm clapton coil.TFV8 BABY RBA dır Camı Vaporesso Revenger RBA Camı Olarak Değiştirilmiştir.

Vaporesso Luxe Kit 220W SKRR Tank 8ml:orjinal Vaporesso Luxe 220W Elektronik Sigara Kit, Vaporesso Luxe Mod ve Vaporesso SKRR Tankı ile birlikte gelir. Bu esigara kitinde bulunan Vaporesso Luxe Mod 18650 batarya ile çalışır(piller paket içeriğine dahil değildir), 220W maksimum çıkış gücüne ulaşabiliyor. Ayrıca, 2.0 inç TFT renkli ekran, menü kullanımı için oldukça kullanışlıdır, tüm modlar net bir şekilde görünür seçim yapılabilir.Vaporesso Luxe'nin dokunmatik ve titreşimli düğmesi, vape için kolay bir yol keşfetmenize yardımcı olur, ayrıca ön kısımda buton çıkıntısı olmadığı gibi oldukça şık bir görünüm sağlar.Vaporesso Luxe SKRR Tank'a gelince, soğuk hava akımlarını koruyarak nefis lezzet ve sıcaklık getiren dört akışlı hava dağıtım sistemini benimser. Mermi şeklindeki iç yapı yeni nesil QF Coil sistemi ile likit akıntısı yada sıçratma sorunlarını minimum düzeye indirmiş durumda. Kit, yeni QF örgülü coil ve QF şerit coili ile birlikte gelir. Ayrıca tüm GT çekirdekleriyle uyumludur.QF Meshed Coil ; örgülü tasarımı ile hızlı ve eşit ısıtma için organik pamuk fitili ile yakın temasa sahiptir. Likitten oldukça iyi aroma performansı vermektedir.QF Strip Coil; Şerit tasarımı hızlı ve eşit ısıtma sağlar. QFşeridi en uzun ömürlüdür.Vaporesso Luxe Kit SKRR Atomizerin coil sistemi geleneksel yapıdan oldukça uzaktır, coil tellerine voltaj uygulanmaz eşit bir şekilde ısınma sağlarken maksimum performans için tasarlanmıştır.Vaporesso Luxe Kit SKRR Atomizerin yapısı oluşabilecek likit sıçratması yada likit akmasını en az düzeye indirmek için tasarlanmıştır.MNI Board 4.0, Vaporesso premium modlarında yer alan ve bilimsel bir dokunuşla sürekli olarak güvenilir bir performans sağlayan en kapsamlı karttır.
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim