TORNADO

Gösterilen: 1 ile 49 arası, Toplam: 49 (1. Sayfa)

TORNADO likit markası 2019 yılında united kingdom üretime başlamış. Capella ve Tfa aromlarının karışımıyla kaliteli likitler üretmektedir.

Tornado Likit Parl1iament 30ML

Tornado Parl1iament, muhteşem tadıyla kendine has yeni bir ultra yumuşak tütün likitidir. Tornado Parl1iament likit, daha önce denediğiniz tütün aromalı likitlere göre oldukça farklıdır bağımlılık yapacak kadar rahat içimlidir.

Tornado Likit Dunhil1 30ML

Tornado Likit Dunhil1, Kanada'da ve Avrupa'da popüler olan, iyi bilinen bir sigara markasının tadı üzerine modellenmiştir. Dunhil1 modeli, katkı içermeyen tütün karışımı olduğu için, tadı Amerikan markalarında modellenen tatlardan daha zengin olmakla birlikte tütün aromasını ilk kez deneyenler bu likiti oldukça beğenecektir.

Tornado Likit 1 Eat Cookies 30ML

İstediğiniz zaman tek bir kaloriye girmeden fırında pişirilmiş bir çikolatalı kurabiyeyi bir şeyler atıştırmak istediğinizde hayal edin. Tornado Likit 1 Eat Cookies, gün boyunca bu derin çökmekte olan tada şımartmak için bizi kutsadı. Kurabiye Hamuru eliquid, pürüzsüz ve zengin bir tatlı karışımıdır. Kurabiye hamuru tadında tereyağlı notalar ve bir çikolata nota bulunur, pişirme esnasında eklenmiş vanilya sayesinde hafif bir lezzet tadacaksınız.

Tornado Likit 2ucker Punch 30ML

Egzotik yerlere gitmek ister misiniz? Tornado likitten Sucker Punch. İpeksi pürüzsüz bir kremayla süslenmiş çekici ejderha meyve karışımının tadını çıkarın. Ve yepyeni bir lezzet dünyasına taşının.

Tornado Likit 8oss Reserve 30ML

Tornado Likit tarafından yapılan 8oss Reserve, farklı lezzetlerin birbirinden ziyade karmaşık bir tatlı karışımıdır. İlk başta, koyu renkli kavrulmuş ceviz notaları ve kremalı bir süt, katmanlı, tatlı bir vape için işleri bitirmeden önce, muz ve bal notaları içeren şekerli bir tahıl tabanı bulunur.

Tornado Likit 8rain Frost 30ML

8rain Frost E Likit Tonadonun en fresh içimli likitleri arasındadır. Canlandırıcı çilek, tart kivi ve sulu narin canlandırıcı bir karışımıdır. Tüm tatlı ve keskin meyve lezzetleri, bir öncekinden daha tatlı ve daha taze olan pürüzsüz bir vaping deneyimi sunmak için bir araya getirilmiştir. Tornado likit gurme liktler için sadece en iyi malzemeleri kullanır. Hem içerken hem çevrenizde yoğun ve lezzetli buhar bulutlarının tadını çıkaracaksınız. Bugün 8rain frost likiti deneyin ve neden mevcut en iyi vape sularından biri olduğunu görün.

Tornado Likit Ca1ipittar 30ML

Kuru yemiş tarzı likit arıyorsanız Tornado Likit Ca1ipttar tam size göre. Fındık fıstık gibi kuruyemiş tatları hafif bir vanilya tadı ile birleştirilmiştir.

Tornado Likit Cast1e 1ong 30ML

Tornado Likit, bir kez daha bu olağanüstü karmaşık ve lezzetli sıvı ile e-likit hazırlama sanatındaki uzmanlıklarını göstermiştir. Yaşlı koyu Kentucky Bourbon'u ustaca kavrulmuş badem, kızarmış hindistan cevizi ve Madagaskar vanilya çekirdeği ile birleştirdiler. Cast1e 1ong daha sonra karamelize kahverengi şekerin mükemmel ipucu ile bitirilir ve sadece tatlı bir dokunuş katar. Gerçek bir gurme e-likit arıyorsanız, Cast1e 1ong likit mutlaka denenmeli!


YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim