Bilgilendirme Bilgilendirme
  • Tesla WYE Pod Mod Elektronik Sigara
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • Tesla WYE Pod Mod Elektronik Sigara
  • Tesla WYE Pod Mod Elektronik Sigara
  • Tesla WYE Pod Mod Elektronik Sigara
  • Tesla WYE Pod Mod Elektronik Sigara
  • Tesla WYE Pod Mod Elektronik Sigara
Stok Durumu: Stokta var
Stok Durumu: 5 adetten az kaldı!
%14

TESLA

-

tesla-wye-pod-mod

Tesla WYE Pod Mod Elektronik Sigara

220,00 TL
190,00 TL
%14

RENK SEÇİN

Tesla WYE Pod Mod Elektronik Sigara


Tesla WYE Pod Kit, ergonomik tasarıma sahip son derece kompakt bir bakla cihazıdır. Tesla WYE Kit dahili 430mAh pil ile çalışır ve farklı vaping deneyiminizi karşılamak için 4 ayarlanabilir voltaj sunar. Tesla WYE Pod Kit, 2ml kapasiteli doldurulabilir Pod Kartuşa sahiptir. 1.4ohm bobin ile donatılmış Tesla WYE size kesinlikle basit ama harika bir vaping deneyimi sunabilir. Tesla WYE Pod Kit'i şimdi alın!

Cihazı açmak için düğmeye 5 defa aralıksız basın. LED göstergesi, cihazın açık olduğunu belirtmek için 3 kez yanıp söner.
Cihazı kapatmak için düğmeye 5 defa sürekli basın. LED göstergesi, cihazın kapalı olduğunu belirtmek için 3 kez yanıp söner.

Tesla WYE Pod Mod Elektronik Sigara Koruma Devreleri


1. 10 saniyeden fazla Koruma: Cihaz sürekli kullanım sonrası devre dışı kalır.LED göstergenin karşılık gelen renk, 10 saniyede 8 kez yanıp sönecek ve cihaz bekleme moduna girecektir.
2. Düşük Voltaj Uyarısı: Boştaki voltaj 3.2V altına düştüğünde, kırmızı LED göstergesi 15 kez yanıp sönecek ve cihaz kapanacaktır.
3. Kısa Devre Koruması: Cihaz kısa devre tespit ettiğinde,LED göstergesinin ilgili renk 5 kez yanıp söner ve cihaz Bekleme moduna geçecektir.
4. Şarj Koruması: Şarj sırasında anormal koşullar oluştuğunda, mor LED göstergesi 6 kez yanıp sönecek ve cihaz otomatik olarak hasarı önlemek için tanıyın ve bağlantısını kesin.

Tesla WYE Pod Mod Elektronik Sigara Cihaz Tam şarj olduğu zaman ışığı 20 kere yanıp sönecektir

Cihaz açık iken, gerilim seviyesini değiştirmek için düğmeye sürekli olarak 3 kez basın. led göstergesi çeşitli voltaj seviyelerini belirtmek için mavi, beyaz, yeşil ve mor renkleri değiştirir. Seçili rengi seçmek için düğmeye basın, seçildiğinde, led göstergesinin ilgili rengi, voltaj seviyesinin değiştirildiğini göstermek için 3 kez yanıp sönecektir.
USB Kablosu ile Bilgisayar , Powerbank gibi 5Volt 1Amper çıkışlı cihazlardan şarj önerilir.

· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER