2021ramazanbayram 2021ramazanbayram
  • Space Jam Pluto Likit 30ml
    Yakınlaştırmak için tıklayın
Stok Durumu: TÜKENDİ
Stok Durumu:

Space Jam

-

space-jam-pluto

Space Jam Pluto Likit 30ml

40,00 TL

Space Jam Pluto Likit 30ml


Space Jam Pluto E-Likit, nefesi ferahlatıcı bir soğutma etkisi veren, doğru nane ile bir karpuzlu bubblegum sakızı karışımı olan aromasıdır. Benzersiz ve biraz sıra dışı bir lezzet istiyorsanız, Space Jam Pluto’yu mutlak deneyiniz. Bu e-likit, kavun, karpuz ve balı lezzetli bir vape için bir araya getiriyor.


% 70 VG /% 30 PGOrange County’de kurulan CA Space Jam Juice , Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en iyi el yapımı e-likit şirketidir.

Space Jam E-Likit, vaping dünyasına fırtına gibi giriş yaptığından bu yana dünya çapında bir vaping deneyimi ile vapers sağlıyor.

Space Jam E-Likit, her şişede mükemmel lezzet dengesi için bir Space Jam Mix Master ile VG / PG Oranı:% 70 VG /% 30 PG karıştırılır.

Space Jam Juice, saf karmaşa katmanları üzerine katmanları olan eşsiz e-likit tadlarının birincil hattına öncülük etmiştir.

Tüm gün vape’lerini çok sayıda meyve suyunda kolayca bulabilirsiniz. Space Jam E-Liquid, iki yıl boyunca iş dünyasında (ve hatta vaping evreninde) en iyi olmak için biliniyor.


· Yorumlar
Caner Köse 06/09/2018
aroması çok iyi
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim