• Smok TFV12 Prince Atomizer 8ML
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • Smok TFV12 Prince Atomizer 8ML
  • Smok TFV12 Prince Atomizer 8ML
  • Smok TFV12 Prince Atomizer 8ML
Stok Durumu: Stokta var
%8

Smok

-

smok-tfv12-prince-atomizer

Smok TFV12 Prince Atomizer 8ML

250,00 TL
230,00 TL
%8


Smok TFV12 Prince Atomizer 8ml


Süper güçlü bulut canavarının kralı olan TFV12 Prince Tankı, günlük kullanım için sadece güçlü bir değil aynı zamanda çok yönlü bir Sub ohm tankıdır. Bu kit üç yeni ve dikkatle modüle edilmiş Coil içerir: Prince Q4, X6 ve T10, hepsi büyük bulut ve son derece yoğun bir tada sahiptir. Ayrıca yeni tasarlanan taç tarzı gövde ve renkli Cobra reçine Driptipe sahiptir.  8ml kapasiteyi etkin bir şekilde genişleten dışbükey cam tüp kullanıyor! Vapinginizi TFV12 Prince tankıyla başlatın, inovasyonun sadece vaping deneyimini değiştirmeye devam ettiğini göreceksiniz!

Smok TFV 12 Prince Atomizerler ile Uyumlu Hazır Coiller;

Smok V12 Prince M4/Q4/X6/T10 Coil (3'lü paket)

Ohm Seçeneklerinde Q4 0.4ohm coil daha yoğun aroma tadı verirken T10, X6, M4 Coiller Daha iyi buhar performansı için tasarlanmıştır.

Smok TFV 12 Prince Atomizerler ile Uyumlu Sarılabilir RBA Coil;

Smok V12 Prince RBA


Smok TFV12 Prince Atomizer zengin renk seçenekleri ile tarzınıza en uygun renkleri sunmaktadır
Smok TFV12 Prince Tank Buble Caml ile  8ml likit kapasitesine sahiptir tek dolum ile günboyu rahatlıkla kullanılabilir, Yedek olarak gelen düz cam ile 5ml likit kapasitesine sahiptir.Smok TFV12 Atomizer Kolay Açılır ve oldukça kolay temizlenebilir, Coil değişimi oldukça kolaydır. Geniş hava kanalı ile buhar performansı için tasarlanmıştır. Yeniden Sarılabilir Smok V12 Prince RBA coili ile cam değişimi yapmadan sadece coil değişimi ile sarım yapabilir ve kendinize uygun ohm , watt , buhar performansını ayarlayabilirsiniz.

Paket içeriği
1 x SMOKTech TFV12 Prince Tank
1 x V12 Prens-Q4 Dörtlü Bobin 0.4ohm Coil (Takılı Olarak Gelir)
1 x V12 Prens-X6 Sextuple Bobin 0.15ohm Yedek Coil
1 x V12 Prens-T10 Decuple Bobin 0.12ohm Yedek Coil
1 x 5.0ml Yedek Cam
1 x Yedek Parça Seti
Smok TFV12 Prince Atomizer paket içeriğindeki üç farklı coili kullanarak tarzınıza uygun olan coili seçebilirsiniz.
Smok TFV12 Atomizer Likit dolumu oldukça basittir, kilitli likit dolum kapağı kullanım kolaylığı sağlar.
Bu güçlü atomizer Coilleri orta ve yüksek Wattlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve mükemmel lezzet ve buhar üretimi için farklı coillere sahiptir. TFV12 Prince atomizer , artan e-sıvı doygunluğu ve ısı dağılımı için 12 deliğe sahiptir. Ayrıca, hızlı ve kolay erişim için tek bir tuşa basarak kolayca açılabilen bir kilitleme mekanizmasına sahip yeni bir döner üst dolgu tasarımına sahiptir. TFV12 Prince , göze çarpan, görkemli geniş çaplı bir Cobra reçine damlama ucuyla donatılmıştır. Hiçbir iki reçine ürünü aynı tasarıma sahip olmayacak ve benzersiz üretim sürecinden dolayı görünmeyecektir.
Smok TFV12 Prince Atomizer ile kullandığınız cihazın uyumlu olduğunu yada kullanım detaylarını site üzerindeki Canlı Destek / Telefon / Whatsapp / E-Mail üzerinden hızlı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.
· Yorumlar
Mehmet Ali 13/12/2019
Kolay gelsin bu atomizer alien kit almıştım onun atomizerinin coilleri elimde kaldı Q2 coillee onlarla uyumlumu takılabilir mi ?
Ona göre sipariş vereceğim

CEVAP:
Merhaba, prince atomizere v8 baby q2 coiller uygun değildir.
Zeki 12/12/2019
Vaporesso luxe kullanıyorum kendi atomizeri bozuldu bunu taksam bi sıkıntı olurmu

CEVAP:
Merhaba, evet uygundur.
Mehmet ALAN 25/11/2019
Rba coil de paket içindemş. Acaba. Açıklama kısmında adı geçiyor amaa

CEVAP:
Merhaba, paket içeriği yazıldığı ve resimde görüldüğü gibidir rba coil paket içeriğinde bulunmuyor. Açıklamada yazan rba coil link olarak verilmiştir ayrıca satılan bir üründür.
sedat 15/11/2019
az önce elime aldım ve ilk dolumu yaptım. 8ml kapastesi ve dolum kapağının kilitli olması harika. buhar performası kişisel bir durum olduğundan onu değerlendirme dışı bırakıyorum. kilitli kapak likit derdinden büyük oranla kurtarır şükür.
Caner Can 07/11/2019
İlk siparişim kapıda ödeme yapmıştım ama bundan sonra bu siteye gönül rahatlığıyla sipariş veririm. Ürün 1 günde elime ulaştı güzel paketlenmiş elinize sağlık bol kazançlar dilerim.
Berk Bora Tekin 05/11/2019
TFV 16 model Atomizer tedarik edecek misiniz?

CEVAP:
Merhaba, ilerleyen dönemlerde gelebilir site üzerinden takip edebilirsiniz.
Murat Ozturk 17/10/2019
Canlı destek hizmetlerinin tavsiyesi ile aldım.İlgi alaka güzel. Yoğun ve iyi duman veriyor. REULE AUX-RX 300 de kullanıyorum. Tavsiye ederim.
Tolga ak 07/08/2019
Merhaba puma vatorn 200 w mod ile uyumlumudur büyük gelirmi

CEVAP:
Merhaba uyumlu efendim
Özcan Aktaş 22/07/2019
Selam;
Bu cihaz SX Mini Q Mini 200W TC Box MOD YiHi ile uyumlu mudur acaba?CEVAP:
Merhaba, evet uyumludur.
tarık bugra 14/06/2019
smok x-priv baby uyumlumu kullanabilir miyim?

CEVAP:
Merhaba, yapı olarak uyumludur fakat prince coilleri yüksek wattlı çalıştığı için cihazınızın performansı düşük kalabilir.
Hasan geyik 07/06/2019
Alt pim kısmı neresi efendim açıklarmısınız

CEVAP:
https://trelektroniksigara.net/image/catalog/atomizer-pim.png Merhaba , Linkte resimde görünen alt kısımda ki ufak parça efendim
Hasan geyik 05/06/2019
Merhabalar ben bu atomizeri temizlemek için sökmüştüm tekrar birleştirdim ama bur daha çalışmadı tuşa basıyorum ekranda saniye çalışıyor ama coil ısınmıyor neden olabilir

CEVAP:
Merhabalar, Alt pim kısmını yerinden oynatmış olabilirsiniz efendim , pim kısmını yuvadan biraz aşağı iterek aşağı-yukarı coile tam temas etmesini sağlarsanız sorununuz çözülecektir muhtemelen.
enver 21/05/2019
smok alien için perfonmansı nasıl olur acaba

CEVAP:
Merhaba, performans olarak herhangi bir kaybı olmaz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.
Ardahan 21/05/2019
Smok procolor ile kullanılabilir mi?

CEVAP:
Merhaba, evet uygundur.
mertutku 02/05/2019
kangertech subox mini ile uyumlumudur

CEVAP:
Merhaba, yapı olarak uyumludur takılabilir biraz geniş görünür performans olarak cihazınız düşük kalabilir.
Alp özenç 17/04/2019
Vgod mech pro 2. Kit ile uyumlu mudur

CEVAP:
Merhaba, yapı olarak uyumludur takılabilir geniş görünür ve performans olarak düşük kalabilir. Vgod mech pro 2 mekanik moddur pilden aldığı enerji ile çalışır watt ayarı yoktur.
Umut Küçüker 10/04/2019
Merhaba,

Yukarıda belirtilen ürünü almak istiyorum. Revenger x kullanıcısıyım ve NRG TANK’dan memnunum açıkça söylemek gerekirse. Merak ettiğim konu bu atomizer GT8 ya da X8 coiller ile uyumlu mu? GT8 veya X8 coil ile birlikte kullanabilir miyiz?

CEVAP:
Merhaba, uyumlu değildir. https://trelektroniksigara.net/smok-prince-coil prince coilleri ayrıdır.
Halil Öztürk 28/01/2019
Merhaba kolay gelsin, revenger x kullanıyorum likit sızdırması yapıyor nasıl engel olurum, tfv12 prince almak istiyorum aynı sorunu yaşar mıyım?

CEVAP:
Merhaba, bu durum tamamen kullanım ile alakalıdır. Hava kanalı altta olan tüm modellerde karşınıza çıkabilir. https://trelektroniksigara.net/likit-akitma-sicratma blog kısmından inceleyebilirsiniz. https://trelektroniksigara.net/smok-x-baby-atomizer hava kanalı üstte olan modellerde akıtma sorunu olmayacaktır.
hakan sepet 20/01/2019
merhabalar bu vaperosso tarot nano ile uumlu mudur. birde hem hazır hemde kendin yap coil ile uyumlumu yoksa ben yanlış mı okudum

CEVAP:
Merhaba, yapı olarak uygundur takılabilir watt değeri yeterli sayılır. Atomizer oldukça geniştir tarot nano cihazından büyük görünür https://trelektroniksigara.net/smok-v12-prince-rba rba coili ile kullanılabilir.
Alp Kaan 11/01/2019
Voopoo drag uyumlumudur?

CEVAP:
Merhaba, evet uyumludur.
berkay 09/01/2019
Wismec rx300le kullanıyorum . Ürün çok başarılı . Siparişimin ertesi günü ürün elime ulaştı.
Taykan Yıldırım 04/12/2018
Merhaba,

Vaporesso Revenger ile sanırım uyumlu ... Revenger X ile uyumlu demişsiniz çünkü, fakat likit akıtması yapar mı ? Benim orjinal atomizeri ile en çok yaşadığım sıkıntı.

CEVAP:
Merhaba, evet uyumludur. Likit akıtması kullanım ile alakalı bir durumdur blog kısmından inceleyebilirsiniz. https://trelektroniksigara.net/smok-x-baby-atomizer akıtma yapmayan atomizer olarak hava kanalı üstte olan modelleri inceleyebilirsiniz.
Sertaç 21/11/2018
Merhaba g priv 2ye uyumlumu ?

CEVAP:
Merhaba evet efendim uyumlu
Orhan  Ateş 14/09/2018
Wapresso siwicher ile uymlumudur

CEVAP:
Merhaba, Evet uyumludur.
Oğuz Can KINIS 19/08/2018
Tfv 12 cloud Best king gibi hava kanalından likit sızdırma yapıyor mu daha önce aldım

CEVAP:
Merhaba likit sızıntıları atomizerinizde ki coillerin pamuklarının nem oranıyla alakalı bir durumdur kullanmadığınız durumlarda hava kanalınız kapalı konumda bekletirseniz ve gece yatmadan önce haznenizde ki likitleri boşaltırsanız likit akıntıları yaşamazsınız bilginize
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER