Stok Durumu: Stokta var
Stok Durumu: 5 adetten az kaldı!

Smok

-

smok-rpm-40

Smok RPM 40 Pod Mod Elektronik Sigara

360,00 TL

RENK SEÇİN

Smok RPM 40 Pod Mod Elektronik Sigara

SMOK RPM40 Vape Kit, çok yönlülük ve güç için tasarlanmış benzersiz bir küp şekilli kartuş sistemine sahiptir. RPM40, 40 watt'a kadar ateşleme yapabilir ve tamamen ayarlanabilir IQ-R yongası ile güçlendirilmiştir. RPM40, anında memnuniyet için anında ateşleme hızına sahiptir. Smok RPM40, okunması ve anlaşılması kolay geniş ve renkli 0.96 "TFT renkli bir ekrana sahiptir. Smok RPM40, kolay sökülebilen Coil başlıklarına sahip yeniden doldurulabilir RPM ve Nord coillerini kullanır. RPM40, hem RPM hem de Nord coillerini desteklemek için iki farklı kartuş ile gelir. Smok RPM40, mikro USB şarj portu üzerinden şarj edilebilecek dahili 1500mAh bataryaya sahiptir.
Smok RPM 40 paket içeriğinde gelen usb kablosu ile Bilgisayar - Powerbank gibi 5Voit 1Amper çıkışlı cihazlardan şarj edebilirsiniz.
Smok RPM 40 kit paket içeriğinde bulunan standart rpm kartuş ile RPM Coiller kullanılır, RPM Nord Kartuş ile Smok Nord Coiller Kullanılır.
Smok Rpm 40 likit dolumu oldukça basittir. Kartuş yukarı çekilip çıkartılır, Likit dolum kapağı açılır, Likit Doldurulup tekrar kapatılır. Her yeni coil Kullanımında likit dolumu sonrası 15 dakika coilin nemlenmesini beklemek önerilir.
· Yorumlar
rasim 08/09/2020
seçenek çok olunca seçmeside zor oluyor bunu aldım memnuniyetim zirvede bu kadar performansı yüksek olması helal gerçekten aldığınız para helal olsun :)
emin burak 31/08/2020
sigara bıraktıran cinsten kaliteli bir cihaz küçük taşıması kolay bir o kadarda performanslı bir ürün çok memnun kaldım çok sağolun
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim