• Smok Nord 2 40W Pod Mod Elektronik Sigara 4.5ML
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • Smok Nord 2 40W Pod Mod Elektronik Sigara 4.5ML
  • Smok Nord 2 40W Pod Mod Elektronik Sigara 4.5ML
  • Smok Nord 2 40W Pod Mod Elektronik Sigara 4.5ML
Stok Durumu: Stokta var
Stok Durumu: 5 adetten az kaldı!

Smok

-

smok-nord-2

Smok Nord 2 40W Pod Mod Elektronik Sigara 4.5ML

360,00 TL

RENK SEÇİN

Smok Nord 2 40W Pod Mod Elektronik Sigara 4.5ML

Tek Ateşleme tuşu ile tetiklenen kapsül sistemi nordunun yükseltilmiş sürümü Nord 2 tamamen geliştirildi. Nord'a göre olağanüstü özellikler, nord 2 daha fazla vurgu ekler: 0.69 inç OLED ekran, 1500mAh'a artırılmış kapasite, şarj ekran arayüzü, ayarlanabilir watt ve çoklu koruma. Smok Nord 2 paket içeriğinde nord coilleri ve rpm coillerini kullanabileceğiniz iki ayrı kartuş ile gelir.
Cihazı etkinleştirmek için diğer elektronik sigaralar gibi ateşleme tuşuna seri olarak 5 tıklama ile açılır. Smok Nord 2 açıldıktan sonra Ateşleme tuşuna basılı tutun çekim yapabilirsiniz. Smok nord 2 bu sürümle, düğmesine üç kez basarak watt değerini ayarlayabilir, ardından tercih ettiğiniz watt değerine ulaşana kadar sayılar arasında dolaşmak için basılı tutabilirsiniz. Watt değerine sahip olduğunuzda, parmağınızı serbest bırakmanız yeterlidir; ayarınız iki kez yanıp sönerek onaylanır.
USB Kablosu ile Bilgisayar , Powerbank gibi 5Volt 1Amper çıkışlı cihazlardan şarj önerilir.
Smok Nord 2 Koruma Özellikleri;
Kartuş/Coil Koruma
8 Saniye Ateşleme süre Koruması
Kısa Devre Koruması
Düşük Gerilim Koruması
SMOK Nord 2 Pod Kiti Özellikleri:
95 x 30,5 x 20 mm Boyutlar
1500mAh Entegre Pil
1-40W Watt Çıkışı
0.5V-4.0V Gerilim Çıkışı
0.3-3.0ohm Direnç Aralığı
4.5 mL Nord Pod - Nord Bobinleri Destekler
4.5 mL RPM Pod - RPM Bobinleri Destekler
Ergonomik Ağızlık
Tek Tuşla Çalıştırma - Ateşleme ve Watt Ayarı
0.69 "OLED Ekran
Silikon Kapaklı Yan Doldurma Sistemi
SMOK Nord ve RPM Bobin Uyumlu
0.4ohm RPM Hasır Bobin
0.8ohm Nord DC MTL Başlık
Tak ve Çalıştır Bobini Kurulumu
Tescilli Akıllı Yonga Seti
Manyetik Pod Bağlantısı
Akıllı Pod Algılama
Şunlar için koruma: Kısa Devre, 8 Saniye Kesme ve Alçak Gerilim
MicroUSB Bağlantı Noktası
Çinko Alaşımlı Yapı


SMOK'dan Nord 2, orijinal Nord cihazıyla aynı görünebilir, ancak benzerlikler burada durur!
Orijinal Smok Nord Pod Mod 2019'daki en popüler kapsül sistemli pod modlardan biriydi ve burada 2020'de SMOK Nord 2, yenilikler ile yine ön plana çıkıyor. Her departmandaki büyük geliştirmelerle Nord 2, kapsül  vapinginin geleceğini gösteriyor.
Bilinen şasinin altında, kapasitede Nord'dan 400mAh daha fazla olan ancak SMOK'tan RPM40 ve Fetch Mini kitlerine rakip olan 15W'dan 40W'a kadar büyük bir güç artışı olan entegre 1500mAh  dahili pil var!
Nord 2, tek bir ateşleme düğmesiyle tasarımdaki sadeliğini korur, ancak değişken watt ayarını, Ohm okumasını, voltaj ayarını ve pil ömrünü gösteren 0.69 "OLED ekranla yükseltilir.
Hava akışı Nord ile aynı konumdadır, ancak daha fazla güç çıkışı sağlamak için daha büyük açıklıklara sahiptir. Bir başka basit ama etkili ayar, şimdi eski manyetik versiyondan ziyade yerine oturan ve sağlam ve rahat hissettiren pod bağlantı mekanizmasıdır.
Her kit iki kapsül içerir. RPM bobin serisiyle uyumlu bir RPM Pod (önceden kurulmuş RPM 0.4Ohm Mesh Coil) ve yedek Nord bobiniyle uyumlu bir Nord Pod (Nord Dual 0.8Ohm MTL Coil önceden kurulu) uyumludur. Bu seçim için 12 bobin seçeneğidir ve DIY vaping için RPM RBA bobin kullanımına uygundur.
Her zamanki kavisli ağızlık ile Nord 2, Novo gibi öncekilerden farklı değil, ancak Nord 2, 4.5ml'lik artırılmış kapsül kartuşu kapasitesi ile birlikte geliyor ve bu da daha da kullanıcı dostu. Ayrıca, hem normal esigara likitleri ve salt nikotinli elektronik sigara ile lezzet ve buhar üretimi için bildiğimiz ve sevdiğimiz Nord ve RPM kartuş bobinlerini de kullanıyor.
En büyük yükseltmelerden biri, IQ-N çipinin daha akıllı bir cihaz haline getirilmesidir ve artan pil boyutuyla Nord 2, kullanıcıları tam şarjdan sonraki gün sürmelidir. Bobin direnci, ayarları buna göre ayarlamanıza gerek kalmadan gelişmiş yonga seti tarafından otomatik olarak algılanır. Yonga Seti ayrıca kısa devrelere, düşük voltaja karşı korur ve 8 saniyelik bir güvenlik kapatmasına sahiptir.
Basit verimliliğe sahip pod sistemlerini seviyorsanız, bunu elde edersiniz, ancak ekstra güç artırma ve lager kapasitesi ile yenilmesi zor olan zengin, pürüzsüz, özelleştirilebilir bir vape elde edersiniz!
· Yorumlar
Akansu Başpınar 22/09/2020
Gerçekten işini hakkıyla yapanlardansınız. 1 günde ürün elime ulaştı performansı gayet yeterli teşekkürler.
şerif ali mumcu 14/09/2020
kalitesi tartışılmaz bir süredir kullanıyorum şahsi deneyimim adının hakkını veriyor sigarayı kestirdi kalitesi ortada bence düşünmeden alınmalı gerek sigara içimi performansı olsun gereksede normal likitlerle ciğer çekimi performansı mükemmel ürünler orjinal sorgulanıyor teşekkür ederim
seyit aslan 10/09/2020
kullandığım en iyi cihaz gerek performans olsun gerek kalite olsun hızlı kargo ertesi gün ulaştı
ezgi atalay 09/09/2020
sizin sitenizde olmasa ne yapardık orjinal kaliteli ürün salt ve normal likitlerle kullanılması ayrı bir hoş kesinlikle orjinal emeğinize sağlık
önder ercik 06/08/2020
whatsap destekten önerdiler ürün seçmekte zorlandım sağolsunlar yardımcı oldu arkadaş çokda ilgilendi ürünü kullanıyorum bir süredir ve iyiki sizleri tanımışım performansı bi harika kargo özenle paketlenip gelmişti eksiksiz kullanımı kolay sigara bırakmak için ideal çok doğru yönlendirme olmuş herkese teşekkürler
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim