Smok

Gösterilen: 1 ile 100 arası, Toplam: 174 (2. Sayfa)

SMOK (Smoktech) Vape Markası

SMOK 2010 yılında kurulan elektronik sigara üreticisi, hızla buharlaşma endüstrisinin zirvesine yükselen Shenzen merkezli bir esigara şirketidir. İlk günlerinde SMOK markası, ilk çift coilli Atomizeri sektöre tanıttı. Bugün, araştırma ve geliştirme ekibi sürekli olarak yeni inovasyonlar ortaya çıkaran dünyadaki en ileri görüşlü elektronik sigara şirketlerinden biri olarak görülüyor. 
SMOK Coil & Atomizer
SMOK markası hiçbir zaman pazar trendlerini takip eden biri olmadı, ancak sürekli olarak yeni standartlar belirleyen bir marka oldu. Marka, SMOK Box Mod'larını yenilemekten uzun SMOK coil ve atomizerlerine kadar, doğumundan bu yana sektöre yeni teknolojiler getirmiştir. SMOK markasının en dikkat çekici yeniliklerinden bazıları:

Çift Coilli Atomizer

2011 yılında çift bobinli atomizer bulunmasına rağmen, SMOK markası kitlesel seviyede kullanıma sunmuştur. Bu yeni SMOK coilleri piyasaya sürülmesiyle, elektronik sigaralar lezzet ve atomizerin buhar performansının artmasıyla yepyeni bir vaping deneyimi elde edebildi.

Değişken Watt
SMOK vape kalem tipli modları, değişken watt kontrolü kullanan ilk kişi değildi, ancak marka kesinlikle teknolojiyi ilerletmeye yardımcı oldu ve dünya çapındaki elektronik sigara ürünleri daha fazla kullanılabilir hale getirdi. Değişken watt miktarı zar zor duyulduğunda, SMOK bir dizi değişken watt cihazı üretti. 2014 yılında piyasaya sürülen bu elektronik sigara cihazları, Roket, Shuttle ve Silenus'u içeriyordu. Bugün birçok marka değişken watt cihazlar sunsa da, SMOK vape markası, kullanımı kolay bir cihaz yelpazesine tanıtan ilk marka oldu

Sub-Ohm Vaping
Bir noktada, sub-ohm vaping, yalnızca mekanik bir modla verilebilecek bir deneyimdi. Bununla birlikte, markanın son birkaç yıl içerisinde SMOK tanklarını geride bıraktığı teknoloji, kişisel buharlaştırma cihazlarına sahip olanların bile makine modları kullananlarla aynı seviyede yüksek hacimli buharlaştırma deneyimlemesine olanak sağlamıştır. SMOK tank bölümündeki ilk buluş, sub-ohm coilleri ile uyumlu olan TFV4 atomizerin tanıtımıydı; Her vape seansında büyük buhar üretimi için izin. Daha sonra, marka TFV12 Cloud Beast King ile yeni yenilikçi SMOK ürünlerini tanıttı. Bu tank birçok kıdemli usta tarafından saygı gördü ve sürekli olarak pazardaki en iyi vape tanklarından biri olduğunu iddia etti.

SMOK Ürünleri

SMOK kalem tipli elektronik sigaralar ve tam SMOK Başlangıç Kitlerine kadar her seviyedeki elektronik sigaralar için mükemmel SMOK ürünleri var. Yeni esigara kullanıcıları veya farklı bir deneyim isteyenler için, SMOK markası aşağıdakiler dahil uzun bir pod mod ve vape kalem seçimi sunmaktadır: Stick Serisi: Etkileyici güce sahip ayrık bir cihaz arayanlar için, SMOK markası, “Stick” markası altında birkaç şaşırtıcı uçucu kalem tanıttı. Smok Vape Pen 22, Vape Pen Plus, V8 Stick, Stick Prince, Stick X8 ve Resa Stick dahil; SMOK kalem tipli elektronik sigaralar konusunda çok yol kat etti.

Smok Elektronik Sigara Ürünlerine Örnek Olarak

Smok G-Priv 2 Luxe Edition Kit TFV12 Prince Tank: Smok G-Priv 2 Luxe Edition 230watt'a kadar akıllı sıcaklık kontrolü sağlayan çift 18650 pil konfigürasyonu içerir. Modern bir şekilde tasarlanmış, benzersiz prizmatik görünüm serin görünüyor ve mükemmel bir doku sağlayabilir. 2,0 inç dokunmatik ekranı son derece hassas, istediğiniz bilgiye kolayca dokunabilirsiniz. Daha şaşırtıcı bir şekilde, benzeri görülmemiş geniş kapasiteli, benzersiz Cobra damla ucu ve güçlü çekirdekleri olan devrim yaratan TFV12 Prince tankını kullanıyor. 8 ml likit dolum haznesine kapasitesine sahiptir.

Smok Vape Pen 22 1650 Mah: Smok Vape Pen 22, 1650 mah dahili bataryaya sahip markanın kalem tipi sevenler için ürettiği çok sevilen bir esigara modelidir. Mekanik bir yapıya sahip olduğu için kolay bozulmayan, geliştirilmiş hava akış ayarı ile hem sigara içimi hem de nargile keyfi için pratik bir kullanım sunar.

SMOK Stick V8 KİT 3000mAh: SMOK V8 KİT, Smok'tan yepyeni bir başlangıç kiti, SMOK kalitesini arayanlar ama ayar ve büyük cihaz istemeyenler için,Kalem şeklinde pratik bir duman makinesi,Muhteşem TFV8 Big baby beast ile 5,0 ml likit hacmi, Smok patentli kolay likit dolum özelliği. Muhteşem şık,muhteşem duman,muhteşem tat.Yepyeni coil sistemleri ile yanık tadına son, tertemiz bir likit tadı, kendi kedini temizleyen coil ile daha uzun süre kullanım. Hafif olması için alüminyum şase üzerine dizayn edilmiş, kısa devre koruması, 8 sn sürekli basım koruması, şarj kontrol gibi temel her özellliği barındırıyor. %100 orijinal ürün sıfır jelatinli kutusunda olarak müşterilerimize gönderilir.

Smok Stick Prince Kit 3000mAh: Smok Stick Prince Kit, çok beğenilen TFV12 Prince tank 3000mAh bataryası ile elektronik sigara piyasasına hızlı bir giriş yaptı. Kalem tipi cihazseverler için oldukça güçlü özellikleri olan model kısa sürede çok satılmaya başladı. Smok markasının Arge departmanı tarafından özel olarak geliştirilen Stick Prince bizden de tam not alıyor. %100 orijinal ürün sıfır jelatinli kutusunda olarak müşterilerimize gönderilir.

SMOK Alien 220W TC Elektronik Sigara Kit:Bu Dünyadan Gerçekten Uzaktır ve Yaygın Bir Şekilde Popüler Olan TFV8 Baby Beast Tank'ın Yanında 220W Maksimum Güç ve Tam Sıcaklık Düzenine Sahip Ultra Performans Yonga Seti İle Benzersiz Bir deneyim sağlar. Smok Alien Kit Dünya çapında 4.000.000 adetten fazla satışı ile tüm elektronik sigara kullanıcılarının gözdesidir. Smok Alien elektronik sigara Kiti Kolay menü ve geniş ekranı ile oldukça kullanıcı dostudur. Smok Alien elektronik sigara Kiti buhar ve aroma performansı isteyenlerin gözdesidir 2 adet harici 18650 pil ile çalışan Smok Alien 220 Watt çıkış gücüne sahiptir. Smok Alien Kit Gizli ve büyük ateşleme tuşu ile kolay kullanım sağlar

2010 yılında kurulan SMOKElektronik Sigara sektöründe bir güç merkezidir. Smok elektronik sigara teknolojisi araştırma ve geliştirmeye odaklanır, Yurt içinde ve dışında marka oluşturma ve satış kanallarının geliştirilmesi ve yönetilmesine odaklanır ve yeniliklere devam eder.

Smok elektronik sigara modelleri dünya çapında 80 milyondan fazla tüketicinin beğenisine sunulmasıyla Smokelektronik sigara sektöründe sadece dokuz yılda birinci sınıf bir dünya markası haline geldi. Smok marka elektronik sigara, müşterileri için yeni buhar deneyimleri oluşturmaya kendini adamıştır.

Elekronik sigara smok modelleri, Mühendisler her zaman yeni model araştırma ve geliştirme (Arge) çalışmalarına uzun uğraşlar verir. Smok marka elektronik sigara uzmanları yüksek verimli teknolojiler kullanır. Yeni modelleri kullanıcılar için üretirken hep daha ileri ve müşteri memnuniyeti ön plandadır.

Yeni nesil e-sigaraSmok pod modE sigara pratik ve ufak boyutlu olmasından dolayı kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Smok pod elektronik sigara modelleri türkiyede yüksek rağbet görmektedir. Örnek olarak Smok RPM40 Pod Mod modeli en çok tercih edilen modeller arasındadır

Çin'in Shenzhen kentinde bulunan Smok, bazı popüler modları ve buhar kitlerini burdaki fabrikasında üretti. İstisnai buhar ürünlerini tutarlı bir şekilde tasarlayarak kendileri için bir isim yapmışlardır.

YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim