Filtrele
Markalar
Stok Durumu

SARILABİLİR ATOMİZER

Gösterilen: 1 ile 54 arası, Toplam: 54 (1. Sayfa)

Atomizer

Elektronik sigara kullanıcıları için atomizer önemli bir parçadır. Atomizer kelimesi yerine tank kelimesi de kullanılabilmektedir. Piyasa araştırması yapılırken, elektronik sigara tankı olarak da araştırma yapılabilir. Atomizer, elektrik sigaralar üzerinde yer alır ve bisiklet dinamosuna benzer. Atomizerın bir ucunda dudak bölümü bulunur. Diğer kısmında ise iletken olan ve elektrik akımını çeken kısım bulunmaktadır. Bu sayede, elektrik enerjisi ile likitin buhara dönüşmesi sağlanır. Genellikle atomizerların 1 adet hava kanalı bulunmaktadır. Hava kanalları, aşağı kısımda yer almaktadır. Yeni nesi üretilen atomizer çeşitlerinde hem alt kısımda hem de üst kısımda hava kanalı yer almaktadır. Hava sirkülasyonu sağlanarak, likitin daha etkili bir şekilde tüketilmesi sağlanır. MTL atomizer, DL atomizer gibi farklı atomizer çeşitleri sitemizde bulunmaktadır.


RTA = Sarılabilir likit hazneli atomizer . Bu atomizer likit dolu iken cepte yada çantada taşımaya uygundur, sarım düzgün yapılır ise akıtma yapmaz. İlk fiyatı yüksek gelebilir fakat tel ve pamuk fiyatları oldukça uygun olduğu için kendi fiyatını 6 ayda çıkartır bedava gibi olur.

RDA = Damlatmalı Atomizer . Bu atomizer likit tadını en iyi alabileceğimiz atomizerdir. Tel ve pamuk yerleşimi oldukça geniş ve rahat olarak yapılır. Daha çok likit tadı için tercih edilir ve ev iş yeri gibi sabit yerlerde kullanmak daha çok tercih sebebidir. Pamuk likit haznesini oluşturur yani pamuk çok ise 3ml likit alabilir.

RDTA = Damlatmalı ve likit hazneli atomizer.  Bu atomizer rda atomizer gibi likit tadını en iyi alabileceğimiz atomizerdir. Tel ve pamuk yerleşimi oldukça geniş ve rahat olarak yapılır.  Likit haznelidir tanklı yada tanksız olarak farklı modelleri vardır.

YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim