sokaga-cikma-yasagi sokaga-cikma-yasagi
  • Saltica RY4 Salt Likit 30ML
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • Saltica RY4 Salt Likit 30ML
Stok Durumu: TÜKENDİ
Stok Durumu:

SALTICA

-

saltica-ry4

Saltica RY4 Salt Likit 30ML

110,00 TL

Saltica RY4 Salt Likit 30ML


Saltica RY4 Salt Likit; RY4, zengin bir tarihe sahip vaping için en eski e-likit lezzetlerinden biridir ve e-sıvı sanatçıları bu profili yeniden güncelledikçe gelişmeye devam ediyor.

50VG / 50PG

Saltica Salt likitleri 35mg ve 50mg olarak pod cihazlar için özel olarak üretilmiştir.

Saltica Likit, İngiltere menşeeli premium salt likit üreten bir markadır Saltica'nın pod elektronik sigara cihazları ile kullanılmak üzere üretmiş olduğu tuz bazlı elektronik sigara likitidir .30ml'lik özel şişelerinde göndermiş olduğumuz Saltica salt likit ürünleri %50 VG – %50 PG karışımdır.

Made in U.K.


Salt Likitler pod cihaz harici normal elektronik sigara ürünleri ile kullanıma uygun değildir. Salt likitlerde boğaz yanması olmadığından normal elektronik sigaralarda aldığınız fazla nikotini anlamak oldukça zordur.
· Yorumlar
Mehmet BAĞRIYANIK 27/05/2020
Tam Bir Yıldır Bu Siteden Ürünlerimi Temin Ediyorum Hemde Ürün Kargolanmadan Parasını Hiç Arkama Bakmadan Eft Veya Havale Sistemiyle Yapıyorum Hiç Bir Olumsuzluk Yaşamadım Tşk Ederim Arkadaşlarlara
Ozkan koksal 13/01/2020
Site en guvendigim site birgunde alisverisim kapimda 2 cihaz ve sayisiz likit almisimdir hepsinden cokca memnun kaldim likit icin yorumum ise ictigim en tatminkar tutunlu salt sigaradan bile agir 3-4 cekim yeterli oluyor tesekkurler trelektronik ailesi
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim