Filtrele
18 MG NİKOTİNLİ 70Vg 30Pg
Markalar
Stok Durumu

SALT LİKİT

Gösterilen: 1 ile 100 arası, Toplam: 232 (3. Sayfa)

Nikotin Tuzu (Salt Nikotin), doğal olarak yaprak tütününde oluşan bir nikotin türüdür ve genellikle çoğu e-likit içerisinde bulunan geleneksel serbest baz nikotin tuzuna karşı daha stabil bir nikotin formu olarak kabul edilir. Nikotin Tuzunun düzgün şekilde buharlaşması için daha yüksek bir sıcaklık gerektirir ve iyonlar vücudunuzdaki nikotin alıcılarına kolayca seyahat etmez. Başka bir deyişle, Nikotin Tuzları vücudunuza nikotin iletmenin en etkili yolu değildir… öyleyse neden kullanmalısınız?


Nikotin Tuzu, JUUL adında bir cihazın piyasaya sürülmesiyle popülerliğini arttırdı ve bu cihaz sektörde bir temel haline geldiğinde, insanlar gittikçe daha iyi seçenekler istedi. Şimdi Nikotin Tuzları hazırdır ve popülerliği daha da artmaktadır.


Geleneksel freebase nikotinlerine baktığınızda, çoğu insan 18 mg'ın üzerinde bir şey seçmezdi, çünkü vuruş çok fazla zor olurdu geleneksel nikotinlerde yüksek miktarlar boğaz yanması öksürük gibi durumlara yol açabilir. Bununla birlikte, Nikotin Tuzları (Salt Likitlerde bulunan Salt Nikotin) ile, 3mg freebase nikotinine vape uygulayan çoğu kişi, 25mg-50mg Nikotin Tuzları ve Nikotin Tuzları, yanıcı bir sigaranın içilmesi hissini taklit etmeye yardımcı olur.


Bu kafa karıştırıcı olabilir ve iyi bir nedenden ötürü, e-likit hakkında öğretildiğimiz her şey bize 50mg nikotinin son derece sert ve potansiyel olarak tehlikeli olacağına inanmamıza yol açacaktır, ancak Nikotin Tuzlu e-likitlerin özel bir bileşeni var Nikotin Tuzlarının daha yüksek güçlerde pürüzsüz ve lezzetli olmasını sağlamaya yardımcı olan Benzoik Asit olarak adlandırılır.


Benzoik Asit birkaç amaca hizmet eder:

Nikotin Tuzunun çok daha düşük sıcaklıklarda buharlaşmasını sağlar.

Nikotin Tuzundaki pH seviyesini düşürür ve bu da daha yumuşak bir vuruş sağlar.

Nikotin Tuzunun, Freebase Nikotin kadar kolay bir şekilde emilmesini sağlayan bir reaksiyona neden olur.

Bu Benzoik Asit sayesinde çoğu insan daha yüksek nikotin kuvvetlerini kolayca kaldırabilir ve Nikotin Tuzu vücudunuz tarafından daha verimli bir şekilde emilir.


FREEBASE NICOTINE VS. NİKOTİN TUZU

Freebase Nikotin ve Nikotin Tuzları arasındaki en büyük fark, daha yüksek nikotin düzeylerinin yol açtığı sertliktir. Freebase Nikotin daha yüksek bir pH seviyesine sahiptir, bu da alkaliniteyi etkiler, yani Freebase Nikotin nikotin seviyesi yükseldikçe daha da sertleşir. Nikotin Tuzlarında bulunan Benzoik Asit nedeniyle daha düşük pH seviyelerine sahiptirler ve bu nedenle çok daha pürüzsüz ve zevklidirler.


YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim