Filtrele
3 ADET 20 MG (10ML)
Markalar
Stok Durumu

Ruthless Vapor, 2011'den beri elektronik sigara endüstrisini dönüştüren bir Güney Kaliforniya e-likit üretim şirketidir. Şimdiye kadar var olan en büyük vape meraklılarından oluşan Ruthless, kendini en iyi malzemelerle en iyi e-likit kombinasyonlarını yaratmaya adamıştır.

Nasıl farklıyız? E-likitlerimizin her biri titiz bir kalite kontrol sürecine tabi tutulur. Testi geçemezse, Ruthless etiketini alamaz. Tüm e-likitlerimiz SİZİN düşünülerek yaratılmıştır. Lezzetleri yaratırız, yaşam tarzını yaşarız ve sonsuza kadar #BeRelentless #BeRuthless yapacağız.

Lezzetli atıştırmalıklardan etkilenen en çok satan elektronik sigara likitleri bir milyondan fazla satıldı. En çok satan ürünlerimizi keşfedin: Sulu karpuz-çilek için "Ez Duz It", aşırı üzüm sodası için "Grape Drank" veya lezzetli bir ekşi elma patlaması için "Swamp Thang". Farkı kendiniz tadın, bugün üstün kaliteli e-likit koleksiyonumuzdan kendi Ruthless şişenizi sipariş edin! Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Elektronik sigara topluluğu için ne yaptığımıza bakın.

Ruthless, 2011'deki girişlerinden bu yana, dünyadaki en popüler ABD e-likit markalarından biri olmaya devam etti. Meyve, şekerleme, tütün ve mentol karışımları, elektronik sigara kullanıcıları arasında kesin bir favori olmaya devam etti. Bu e-sıvılar 60ml ve 120ml gorilla ve cam şişelerde, pod mod elektronik sigaralar için ise 30ml 35mg 50mg ufak gorilla şişelerde salt nikotinli e-likitleri mevcuttur.


Başlıca Ruthless Vapor Premium E-Likitler

Tropic Thunda 60ml : Bu tropik guava ve çilek patlamasıyla zihninizi tropikal bir cennete götürün. Tropic Thunda, zihninizi tropikal bir cennete götürmek için basit ama canlandırıcı bir vape sıvısıdır. Bir çilek patlamasıyla ustaca karıştırılmış guava'nın yoğun dokusu ve hafif tatlı tadı, gerçek bir kalabalığı memnun eder. Tropical Thunda premium e-liquid, tropik meyve severler için tatmin edici bir susuzluk gidericidir.


Drank On ice 120ml: Ruthless E-Juice tarafından Buzda serinliğindeki Üzümlü 120 ml ejuice, hafif mentolün üzüm sodası ve üzüm şekeri ile en yeni lezzet karışımıdır. Ruthless E-Juice Drank Drank On Ice ejuice'in üzüm patlaması, solukta tatlı üzüm şekeri ile nefes alırken gazlı üzüm sodası ve nefes vermede tatmin edici bir serinletici etki sağlar. Hafif mentol notaları içeren dişlere zarar veren üzüm aroması peşindeyseniz, daha fazla kendinizi yormayın. 120 ml ejuice şişesinde hazırlandı.


Ez Duz it 120ml: Ruthless E-Juice tarafından hazırlanan Ez Duz It 120ml ejuice, taze çilek ve sulu karpuzun basit meyveli karışımıdır. Ruthless Ez Duz It ejuice'ın yüksek VG karışımı, nefes alırken çilekler ve nefes verirken karpuz notaları sağlar. Bu, meyveli sevenler için. Gerçekten bütün gün bir vape!


Mükemmellikle dengelenmiş tropikal meyve aromalarının canlı deneyimi. İlk vape'den itibaren taze tutku meyvesi dalgasına çarptı ve tatlı armut damak zevkinize çarptı. Ardından, yüzünüze gülümseme getirmesi garantili sulu şeftali notaları gelir. Bu e-likit, plaja kısa yaz gezileri veya tatil kaçamağınızda kumda parti yapmak için mükemmel bir etikettir.


YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim