Filtrele
18 MG NİKOTİNLİ 70Vg 30Pg
Markalar
Stok Durumu

PREMİUM LİKİTLER

Gösterilen: 1 ile 100 arası, Toplam: 448 (5. Sayfa)

Premium Likitler

Premium likitler, standart elektronik sigara likitlerinden daha farklı özelliklere sahiptirler. Bazı Premium likitler nikotinsiz likit özelliği de taşır. Yani sadece likit aromasından oluşurlar. Premium likitlerin VG oranları diğer likitlere göre daha yüksektir. Bu bakımdan elektronik sigara içimlerinin daha kolay hale gelmesini sağlar. Ayrıca elektronik nargilelerde Premium likit kullanıldığı zaman daha yoğun bir buhar ve aroma salınımı olmaktadır.

En iyi Premium likitler içeriğinde ortalama % 80 oranında VG barındırmaktadırlar. Yani bir likitin içinde ortalama% 80 oranında vejeteryangliserol bulunmaktadır. Bu, kullanılan likit içeriğinin büyük bir kısmının bitkisel özlerden oluştuğunu göstermektedir. Bitkisel özün çok yoğunluklu kullanılması, çıkarılan buharın kişinin boğazını en az seviyede etkilemesini ve de aroma tadının diğer likit türlerine göre daha yoğun hissedilmesini sağlar. Premium likit markaları da ürünlerinde birbirinden farklı aroma tadını sunarak, elektronik sigara kullanıcıların hoşlarına giden farklı tatları daha yoğun ve kalıcı hissetmelerini sağlar.

Premium Likitlerin Özellikleri Hakkında

Premium likit markaları PG ve VG oranlarını % 30’a % 70 olarak ayarlayarak elektronik sigara kullanıcılarıyla buluşturmaktadır. Nikotin oranları da isteğe göre ayarlanmaktadır. Elektronik sigara kullanırken hiçbir şekilde nikotin tüketmek istemeyen kişiler, markaların sunduğu nikotinsiz likitürünlerini de tercih edebilirler. En iyi Premium likitler, kullanımı esnasında içe çekim yapılırken gırtlağın en az seviyede tahriş olmasını sağlar. Bu da Premium likitlerin sıklıkla tercih edilmesinin en önemli sebebi olmaktadır.

En yüksek oranda VG’nin bulunduğu Premium likitler, bitki özlerinden elde edilmektedir. Bu da buhar çıkışının daha yoğun olmasını, bununla birlikte içimin de çok daha kolay ve kaliteli hale gelmesini sağlar. Normal likitlerden tek farkı VG oranının daha yüksek olmasıdır.

Birbirinden Farklı Premium Likit Aromaları

Elektronik sigara kullanıcıları için aromanın daha yoğun hissedilmesini ve içimin daha yumuşak olmasını Premium likitler sağlamaktadır. Premium likitler, birbirinden farklı yüzlerce aroma çeşidiyle üretilmektedirler. Tekli tatların yanında birden fazla tadın birlikte yer aldığı likit aromaları da bulunmaktadır.

En iyi Premium likitler arasında yer alan cosmigfog, dinnerlady, Joyetechlikit markaları, sıra dışı aroma tatlarını sizlerle buluşturmaktadır. Premium likit markaları içinde en iyiler arasında yer alarak kendini gösteren markalar; çilekli, kavunlu, karpuzlu, böğürtlenli, yaban mersinli, ballı, sütlü, çikolatalı, kakaolu, bademli, kekli, tartlı, portakallı, orman meyveli, ananaslı gibi yüzler tattan ve bu tatların karışımlarından oluşan diğer tatları sizlerle buluşturmaktadır. Tüm ürünlerin nikotinsiz likit çeşitleri de bulunmaktadır.

Premium Likit Tercihlerinde Önemli Olan

Yüksek kalitede, yumuşacık içim keyfi yaşatan Premium likit  tercihlerinde önemli olan, tercih edilen markanın ve aromanın % 100 orijinal olmasıdır. Piyasada pek çok markanın orijinal olmayan likit türleri satılmakta; bu da elektronik sigaraların hem ömrünü kısaltmakta hem de içim sırasında istenilen yüksek içim kalitesini sağlayamamaktadır. İstediğiniz Premium likitmarkasının istediğiniz aroma türünde, % 100 orijinal ürünler için internet sitemizi hemen ziyaret edebilirsiniz.

Likit türleri başta olma üzere elektronik sigara ve ürünleri kapsamında yapacak olduğunuz alışverişlerdeki tüm ürünler % 100 orijinal olup, satın alınan tarihten sonraki 15 gün içinde iade ve değişim hakkı sunulmaktadır. Ayrıca firmamız kontrollü teslim alma imkanı tanımaktadır. Daimi olarak düzenlenen indirimli kampanyalar sayesinde tüm alışverişler çok daha uygun bir fiyata getirilebilir. Hafta içi 17.00’ye kadar yapılan alışverişler, aynı gün kargoya verilir ve ürünler kapınızda teslim edilir. Elektronik sigara ve likitleri hakkında dilediğiniz tüm sorular için 7 – 24 Whatsapp destek hattından bizlere ulaşabilirsiniz.

 

YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim