Filtrele
18 MG NİKOTİNLİ 70Vg 30Pg
Markalar
Stok Durumu

POD SİSTEM

Gösterilen: 1 ile 100 arası, Toplam: 400 (4. Sayfa)

Geleneksel atomizerli elektronik sigaralar ve ultra portatif POD sistemi arasındaki temel fark, POD sistemlerinin, ihtiyacınız olan her şeyi ufaltıp coil değişimi yerine pod değişimi yapılması. Coil değişimi bazen biraz zahmetli olabiliyor yada büyük elektronik sigaralarda özellikle yaz aylarında taşımak biraz zor olabilyor. Pod sistem esigaralarda ise taşımak oldukça kolay, coil değişimi yerine pod değişimide temiz ve zahmetsiz.

Pod mod elektronik sigara modellerinin en büyük avantajı kolay taşınabilir ve kullanılabilir olmasıdır. Çalışma şekli olarak geleneksel ateşleme butonlu modellerde voltaj ayarı olan modellerde mevcuttur. Aynı zamanda pod mod elektronik sigaralarda 

Pod sistem elektronik sigara modellerinde coil değişimi yapılabilen ekonomik modeller olduğu gibi juul pod sistemlerde ise podlar likitli olarak gelir en kolay kullanımır sağlar. Juul pod sistemlerde kartuş değişimi ile likit değişimide yapılmış olur bu şekilde farklı bir tat denemeside kolayca yapılabilir. 

Bildiğiniz üzere geleneksel elektronik sigara modellerinde watt volt gibi ayarlamalar yapılabilmektedir pod sistemlerde ise bu tarz bir ayar gerekmemektedir. farklı cihazlarda voltaj ayarlarıda yapılabilir. Bazı pod mod sitemlerde ise herhangi bir tuş bulunmaz ve hava akış ssistemi ile çalışır, yani cihaz sadece çekim esnasında otomatik olarak devreye girer ve çekim bitince otomatik bekleme konumuna geçer. Tüm pod mod esigara modellerini bilgisayar powerbank gibi 1 Amper çıkışlı cihazlardan şarj edebilirsiniz.

Pod sistemlerde kullanılan likit türleri Salt Likit Modelleridir.   Salt likitler 50vg 50pg kombinasyonundadır bu şekilde pod sistemlerde kullanılan coil sistemleri ufak olduğu için yüksek pg ile hem daha fazla akışkanlık sağlandığı için ufak coillerde çabuk nemlenme olanağı sunar ayrıca boğaz vurumuda hissedilmektedir. 


Pod Sistemlerde Salt Likit için Tıklayınız.

Pod Sistemler için kullanılan Coil ve Kartuşlar için Tıklayın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim