• One Hit Wonder Island Man Iced Premium Likit 100ML
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • One Hit Wonder Island Man Iced Premium Likit 100ML
Stok Durumu: Stokta var
Stok Durumu:

ONE HIT WONDER

-

one-hit-wonder-island-man-iced

One Hit Wonder Island Man Iced Premium Likit 100ML

180,00 TL


One Hit Wonder Island Man İCED Premium Likit 100ML
One Hit Woder island Man Likit,tropik volkanı donmuş bir cennete dönüşür. Küçük mangolar, harika Karayip hindistancevizi, kutup ananasları ve canlandırıcı tropik tatların çığını tatminkar bir nefes nefesinde size tatlılık ve serinlik katmak için zevkle soğutun. One Hit Wonder'dan E-likit island man  ICED egzotik tropik meyvelerin bir birleşimidir ve çeşitli olgunlaşmış meyvelerden oluşan bir diziyi bir araya getirerek, dilin her yerine sürecek lezzetli bir karışım oluşturabilir.

One Hit Wonder™ Premium Likitler TruNic™ adlı N-Base şirketinin ham maddeleriyle üretilen, 2014'de gerçekleştirdiği bir girişimin bugüne ait olan meyveleridir desek pekte yanılmış olmayız herhalde, global piyasada kendine büyük yer edinmiş olan marka bugün E Likit pazarında 3 kıtada bulunan toplam 4 dağıtım merkezi ağına sahip ve kendi üretim tesisleri ile tüm dünyada 80'den fazla farklı ülkede bulunan ortaklarıyla 200 bölgede satış noktasına ulaşmayı başarmıştır.

Tüketici ile bu denli yakın temas halinde olan firma Vizyoner, Dinamik ve İlerici tavrıyla başarıya tırmanmaya devam ediyor.

SGS laboratuvarlarında ki testlerden başarıyla geçmiş olan One Hit Wonder™, kalite açısından da enfes aromalarıyla çıtayı yükseltmeyi başarmış durumdadır.

Ürün Özellikleri

Likitler Orijinal kutusunda ve kilitli kapaklı şişesinde  sizlere sunulmaktadır.

Şişelerin üzerinde Çocuk Koruma Kilidi bulunmaktadır.

Birinci sınıf premium aromalardan imal edilmektedir.

Şişelerin üzerinde Nikotin Oranları bulunmaktadır.

Tüm One Hit Wonder Likitler %80VG %20PG oranındadır.


One Hit Wonder 100ml ile kullanılan nikotin 180ml ürünlerinden farklıdır.

One Hit Wonder 100ml ürünlerinde Trunic 2.0 Nicotine Salts kullanılmaktadır.

Tüm One Hit Wonder Eski Seri 100ml ürünlerinde sorgulama kodları mevcutur, fakat one hit wonder firması sorgulama sistemini iptal etmiştir.· Yorumlar
Bora 23/09/2020
Bugüne kadar kullandığım açık ara en iyi likit. Fresh bir tat. Nane ve meyve karşımı harika. Kokusu da süper, etrafımda kimse rahatsız olmuyor ve soruyor bu nedir diye.
Bu siteden de bugüne kadar çok alışveriş yaptım. En ufak bir sorunla karşılaşmadım. Hepsi hızlı, eksiksiz ve sorunsuzdu. Teşekkürler...
Hakan Özveren 06/08/2020
Güzel likit tavsiye ederim
Metehan  Demirok 11/08/2019
Yaz için aradığım likiti buldum. Meyvelerin tadı inanılmaz net bir şekilde geliyor, nanenin ferahlatıcı hissi boğaza bir soğukluk veriyor ve serinletiyor. Ürün de orijinal, kutu içinde geliyor. Popüler bir one hit wonder likiti değil ama gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim