• Nasty Juice Shisha Salt Grape Raspberry Premium Likit 30ml
    Yakınlaştırmak için tıklayın
Stok Durumu: TÜKENDİ
Stok Durumu:

Nasty Juice

-

nasty-salt-grape-raspberry

Nasty Juice Shisha Salt Grape Raspberry Premium Likit 30ml

150,00 TL

Nasty Juice Shisha Salt Grape Raspberry Premium Likit 30ml


Ahududu - Üzüm - Anason

Meyveli ve dünyevi bir tada kavuşmak için taze ahududu ile karıştırılmış olgun üzümler seçildi. Birlikte onlar tatlı, tazeliğin mükemmel bir dengesi olan terazinin dengesi gibidirler.Nasty Shisha Serisi : Klasik nargile tatlarına yenilikler ekleyerek esigara severlere nargile keyfi sunmayı hedeflemektedir. 

30ml şişe ile sorgulama kodlu ürünlerimizi nasty sitesinden orijinalliğini sorgulayabilirsiniz.


50VG / 50PG

Diketon içermez (Diasetil & Asetil)

Salt Likitler pod cihaz harici normal elektronik sigara ürünleri ile kullanıma uygun değildir. Salt likitlerde boğaz yanması olmadığından normal elektronik sigaralarda aldığınız fazla nikotini anlamak oldukça zordur.

· Yorumlar
Güray Nişancı 22/08/2019
Ürünün 20mg nikotinlisini kullandım. İlk tadına baktığımda hafif öksürük şurubunu andıran bir tat aldım ama daha sonrasında alıştım ve ağızda bıraktığı tatlı tada bayıldım. Meyveli şeker yedikten sonraki çok hoş ve hafif bir tat kalıyor ağzınızda. Ürünün kalitesinden şüphem yok; bilgilendirme kılavuzu çıkıyor kutudan ve ürünü kurumsal bir markadan aldığınızı hissediyorsunuz, dolum ucu çok rahat ve likit kalitesi gerçekten iyi ancak boğaz vurumu daha tatmin edici düzeyde olabilirdi. Boğaz vurumunu fazla önemsemeyen kişilere mutlaka tavsiye ederim ancak boğaz vurumuna önem veren arkadaşlara tavsiye etmem.
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim