Filtrele
Markalar
Stok Durumu

Nasty e-likit, kalbindeki tutkuyla 21. yüzyıldan Nasty bir e-likit markasıdır. Güçlü bir X-notu duygusu ve şakacı bir cesaret ruhu sunma.Nasty likit Tampin, Malezya merkezlidir. Pak Din ve en iyi ortağı Bay Loque tarafından kurulan Eylül 2015'te vape sahnesine patladık. Girişimleri, küresel bir kaba iş kurma hedefi ile Vapex International Malaysia 2015'te başlıyor.

Nasty likit popülaritesi BAE, ABD, Birmingham, Polonya ve Paris'te katlanarak artmaya devam etti. İkonografisi, mükemmel reklam ve birinci sınıf ambalajlı asil alüminyum şişe ile tanımlandı. 
Vaping endüstrisi çok genç ve hızla büyüyor, bu yüzden Nasty Juice'de mevcut trend ve tasarımlarla her zaman güncel kalıyoruz, yeni başlayanlar arasında destekçileri için yaygın olarak kullanılan e-likit ürettik.

Bugün, Nasty Juice'in ürünleri vaping endüstrisi üzerinde yadsınamaz bir etki yarattı. Kültürü ve sürdürülebilir bir yaşam tarzını kitlelere, giysilerin, aksesuarların ve kaykay destelerinin yanı sıra kitlelere de uygulamaya çalışıyoruz ve Malezya ve uluslararası alanda tanınmış bir marka olmaya devam edeceğiz.

Nasty Tobacco Bronze Blend 60ML Premium Likit

Zarif ve zarif tütün serisi ile tercih edilir. Her pufta vanilyalı karamel ile klasik ve lüks tütün karışımı tadı gelir.

Nasty Salt Reborn Bad Blood Premium Salt Likit 30ml

Birincil lezzet : Frenk Üzümü 

Nasty Juice Bad Blood salt likit düşük nane ile harmanlanmış tatlı dünyevi frenk üzümü lezzetini verir ve mükemmel bir canlandırıcı bir his oluşturur.

Nasty Salt Reborn Asap Grape Nasty Juice Ballin Hippie Trail Premium Likit 60ml

Limon - Lime - Düşük Nane

Meyvenin suyunu döken tüm taze, sulu narenciye suları şimdi duruyor. Vitamin C'nin desteklediği Hippie Trail'e gitmek için mükemmel bir zaman gibi görünüyor. Bu limon bazlı elektronik sigara likiti çok canlandırıcı, bulutlarda uçabilirsiniz. Salt Likit 30ml

Birincil lezzet : Üzüm 

Olgun meyveler ve diğer meyvelerle bir araya getirilen siyah üzüm, bu lezzetli üzüm suyunu üretir. Üzümün acı soluk tadı, sıkılmayacağınız bir tat yaratmak için meyvenin tadıyla doldurulur. Piyasadaki diğer üzüm suyundan her zaman aldığınız gibi tadı tadacaktır. Buna inanma Dene!

Nasty Juice NastyXKilo Gambino Premium Likit 60ml

Nasty Juice ve KILO E-Liquid arasında bu imzadaki lezzeti yaratan işbirlikçi bir birliktelik olan Gambino, mükemmel meyveli likit için taze çileklerin, keskin portakalların ve tatlı muzların sansasyonel bir infüzyonudur.

Nasty Juice Trap Queen Premium Likit 60ml

Çilek - Düşük Nane

Bu lezzet, tarladan taze hasat edilen lezzetli olgun çilek meyvesini içerir. Çilek tarlasındaymışsınız gibi hissetmenizi sağlayacak tazelik ve tatlılıkla heyecanlanacaksınız. Bi dene!

Nasty Juice Ballin Bloody Berry Premium Likit 60ml

Ahududu - Limon - Düşük Nane

Nasty Juice Bloody Berry Premium Elektronik Sigara Likiti, sizleri ferahlatan ahududu ile limon aromasının rahatlığını sunuyor. Her nefeste bir ferahlık için denemeniz gereken likitlerdendir.


YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim