Filtrele
3 ADET 20 MG (10ML)
Markalar
Stok Durumu

NASTY JUICE LİKİT

Gösterilen: 1 ile 49 arası, Toplam: 49 (1. Sayfa)

Bizler sadece Nasty Juice ailesinin  bir parçası olmaya karar veren bir grup dostuz.Dünya genelinde Nasty Juice hayranı inanılmaz seviyede bizde bu mükemmel likidi Türkiyedeki siz kullanıcılara ulaştırmak için buradayız.Müthiş bir topluluk oluşturmak ve Nasty Juice ailesinin bir parçası olmak için bize katılın !

Nasty juice, Malezya’da üretilen bir elektronik sigara likitidir. Ülkede ve  uluslararası alanda en popüler ve çok aranan likit çeşididir. Temmuz 2014’te kurulan grup, elektronik sigara likit sektörüne liderlik etmekten gurur duyar. Nasty Juice, sanatsal  tasarıma sahip benzersiz bir ambalajda gelir. Kutular ve şişeler sadece kullanıcılar için değil aynı zamanda raflarda, özünde bulunan değeri korur.

Müşteri  merkezli  bir grup olarak, hayranlarımızın gücüne inanıyoruz. Bu yeni umudun sebebi sizsiniz.

Tasarım harikası özel alüminyum şişesinde Nasty Juice premium e-likit çeşitleri sizleri sitemizde bekliyor. Özel illustrasyonlarla süslü harika şişesinde Nasty Juice premium elektronik sigara likiti çeşitleri sizi bekliyor. Benzersiz aroması ile Nasty Juice premium elektronik sigara likiti sitemizde farklı nikotin oranlarına sahip çeşitleri ile bulunmaktadır. Nasty Juice premium likit çeşitleri 70 Vg ve 30 PG oranına sahip premium likit çeşitleridir. Gazoz aroması, kuş üzümü suyu aroması gibi diğer premium likit markalarında bulunmayan harika aroma lezzetleri ile tatlandırılmış Nasty Juice premium likit çeşitlerine şimdi ulaşmak isterseniz hemen sipariş verin. Sitemizden Nasty Juice ASAP GRAPENasty Juice Slow BlowNasty Juice Bad Blood gibi farklı Nasty Juice premium elektronik sigara likitlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Gerek şişesi gerekse içim keyfi ile harika bir premium likit deneyimi yaşamak istiyorsanız ve muazzam bir elektronik sigara deneyimine hazırsanız, stoklarla sınırlı likit keyfi için acele edin.

Nasty Juice farkını daha ilk bakışta hissettiriyor. Firmanın ürettiği likitlerin kutularına ve şişelerine bir kez olsun bakmanız yeterli olacaktır. Son derece renkli ve görsel olarak sizlere zevk verecek şişesiyle Nasty Juice premium e-likit çeşitleri sizi sitemizde bekliyor. Şimdi sipariş verebilir ve Nasty Juice Likit çeşitlerine hemen ulaşabilirsiniz. Nasty Juice premium e-likit çeşitlerini kullanmaya başladığınızda likitlerin fiyatına kesinlikle değdiğini kendiniz de rahatlıkla göreceksiniz. Eğer siz de yetenekli ellerden çıkmış bir e-likit arıyorsanız şimdi sipariş verin ve Nasty Juice'un harika içim deneyimini doya doya yaşamaya başlayın. 

Nasty Juice Cush Man Likit 60ml: Gerçekten Başka Bir Mango Nane Suyu Tadına mı İhtiyacımız Var? Nasty Juice'dan Geliyorsa, Evet, Yapıyoruz! Nasty Juice Cush Man, Nefis Meyveli Serideki Meyve Sularından Biridir ve Nefis Bir Olgun Mango Çeşnisidir

Lezzet Ağızda Açılır ve Alttaki Tatlılık Ortaya Çıkmaya Başlar. Nefes Kesici mango iyiliği!

Nasty Juice Trap Queen Likit 60ml: Bu Lezzet, Taze çiftlikten hasat edilmiş lezzetli bir olgun çilekli meyve içerir. Bir çilek çiftliğinde olduğunuzu hissettirecek tazeliği ve tatlılığı heyecanlandıracaksınız. Bi dene!

Nasty Juice Green Ape Likit 60ml: Başka bir elma ağacı suyu lezzetine gerçekten ihtiyacımız var mı? Nasty Juice'dan geliyorsa, evet, yapıyoruz! Nasty Juice Green Apple, Yummy Meyveli serideki meyve sularından biridir ve nefis bir yeşil elma şekeri çeşididir

Nefes hafifçe ekşi yeşil elma ve biz çocukken yemek için kullanılan bubblegum şeker gibi tadı. Lezzet ağızda açılır ve alttaki tatlılık ortaya çıkmaya başlar. Nefes kesici elma şekeri elma iyiliği!

 Nasty Juice Fat Boy Likit 60ml: Bu lezzet, olgunlaşmış mango ve Doğu egzotik mangosu eşsiz bir karışımıdır. Mango kokusu aromatik olarak keskin fakat çok fazla güçsüz değil. Tatlılığın doğru notası ve nane hafif serinliği ile birlikte hafif bir acı verici ipucu size cennet tadını verir.

Nasty Juice Bad Blood Likit 60ml: Düşük nane ile karıştırılmış tatlı ve serinletici frenk üzümü lezzetini, ferahlatıcı bir his ve bulutlarla sonuçlandırabilir.

Nasty Juice Devil Teeth Likit 60ml: Tarafından Yapılan 60 ml nemli meyve suyu, bal aromasından hazırlanan nefis ve ilginç bir karışımı ve mentolün bir ipucudur. lezzet patlaması damak zevkine hitap eder. Bu lezzet dil üzerinde oturduğundan, tatlılığı yoğunlaşmaya başlar, tatlı dişinizi tatmin eder. Nefes aldığınızda, doğal bir aroma lezzetinden şaşırtıcı derecede kremsi bir tada ve mentolün o ipucundan damak zevkinize uygun bir likit aromasıdır

 Nasty Juice Wicked Haze Likit 60ml: Fevkalade meyve ve limonata karışımından ötürü olağanüstü derecede olağanüstü bir nefes alır. Soda ve şeftali karışımı ile harika hazırlanmış Limonata tabakası aşırıya kaçmadan harmanlanır ve cennet gibi bir his yaratır. Nefes alırken kara meyveyi tadın ve nefes alırken acayip limonata tadın, ilk önce nefes nefese kalırsınız! Bizim için bu kombinasyon sadece mükemmel.

Nasty Juice Asap Grape Likit 60ml: Siyah üzüm, olgun böğürtlen ve diğer meyveler ile kombine edilmiş bu lezzetli üzüm karışımını üretir. Üzümün acı veren nefes tadı, asla yorgun hissetmeyeceğiniz bir lezzet yaratmak için meyve ile tepesinde olur!

Nasty Juice Slow Blow Likit 60ml: limonata ile ananasın tadına bakarsanız, sıkılmadan tazeliğini tadabilirsiniz! İnce ince ananas dilimi son damlasına kadar nefes almanızı sağlar. Hafif ve taze tadı ile bu meyve suyu, günlük vaping lezzetiniz için yaratılmıştır.

Nasty Juice Gold Blend Likit 60ml: Nasty Juice Gold Blend Nasty Juice tarafından Altın Blend eLiquid Tobacco Series, düşük nane ve tropik meyveler için çekicilikten uzaklaşıyor; bunun yerine, bu tadı, sonunda Badem ile ilgili bir ipucu ile Yaprak karışımını sunuyor.

Nasty Juice Bronze Blend Likit 60ml: Nasty Juice Bronze Blend Yaprak Serisi, Düşük Nane yakınlığından uzaklaşıyor; bunun yerine bu lezzet, yaprakların Karamel ve vanilya karıştırılmış bir karışımını sunuyor.

Nasty Juice Silver Blend Likit 60ml: Nasty Juice Silver Blend Premium likit kalitesini şimdi Altın Yaprak Serisinde tatmak isteyenlere mükemmel bir likit sıvısı Silver Blend 60 ml lik orjinal şişesinde... Türkiye'nin her yerine gönderdiğimiz bu eşsiz kalitede yaprak likitinin içeriğinde Enfes ve zarif yaprak serisi ile her puff da vanilya muhallebi ipuçları ile klasik karışımı bulunuyor.

Nasty Juice X Kilo Dillinger Likit 60ml: Nasty Juice X Kilo Dillinger karpuz ve karanfil karışımının lezzet profiline sahiptir. Bu iki tat birlikte birleşirler ve harikalar yaratırlar. Nefes ağzınızın bir şelale gibi daldışı sakinleştirici bir karpuz sansasyonu yaratacaktır. Nefes alırken, tatlılar oyuna girdiğinde ve bu tecrübeyi savurgan meyve aromasıyla sarar. Dillinger'ın boğazı vuruşu yumuşak ve zariftir. Herhangi bir yanan ya da kıvılcım hissi yoktur, bu da boğaz rahatsızlığı hakkında endişelenmenize gerek kalmaksızın istediğiniz en büyük manşetini alabileceğiniz anlamına gelir. Şimdi boğazın en iyisini yapmayı seviyorum!

Nasty Juice X Kilo Gambino Likit 60 ml: Nasty Juice X Kilo Gambino damak tadınızı sadece elektrik çarpmış gibi karıncalanacak bir çilek ve portakal meyve karışımı oluşturur. Nefes alırken, muz hissi mükemmellik ile damak tadını kaplar ve dilinizin ucunda asla solmayan lezzetli bir lezzet bırakır.

Egzotik plajları ve tropik meyveli kokteylleri hayal ediyor musunuz? Eğer öyleyse, nasty juicedeki Yağlı Boy damla suyu, ruhlarınızı saf mutluluk durumuna yükseltmek için burada. Her nefes ve nefes dili, tropikal meyveli lezzetlerin bir kokteyli ile tatmin eder. Fat Boy likit, tatlılık ve tang arasında mükemmel dengeye sahiptir ve damağı bir heyecan durumuna sokan heyecan verici bir tadı garanti eder.

Fat Boy suyu için, Nasty Juice, taze sıkılmış meyve tadlarında olan kaliteli bir tadı elde etmek için gezegende en iyi meyve özlerini buldu. Fat Boy'un her nefes alması ve nefes verme işlemi, damağı dilini yıkarken damak tadını yenen saf, temiz meyve aromaları sağlar.

Fat Boy şişe suyunu teneffüs ederken, taze mango tadında bir patlama tat tomurcuklarını uyandırır ve şeker dişini yol boyunca alay eder. Ardından, çeşitli tropik tatlar sizi altüst ediyor ve tatlı lezzet notaları ile tantalize ediyor. Nefes alırken, nane bir ipucuyla şekerli tatlı mango lezzeti, inancın ötesinde sizi tatmin eder.

Nasty Juice Tarafından Oluşturulan Fat Boy Çiçeği suyu, 60 ml damlalıklı şişe içinde sunulur ve üç farklı sertlik mukavemetindedir. Yüzde 70 oranında bitkisel gliserin (VG) ve yüzde 30 propilen glikol (PG) baz alıyor ve nefesle soluk soluğa boğazın ve kabarık bulutların keyfini çıkarmanızı sağlıyor.

Egzotik bir plaj, cennet fikrinizse, Fat Boy çiçeği suyu, tatlı dişinizin fantezilerini tatmin edecek. Her puf, tropik lezzeti verir, dilinizi meyveli cennete taşır.

Paket İçeriği İçerir:

Nasty Juice Tarafından Şişman Boyanın 1 x 60 ml damlalık şişesi

Taçlandırıcı, ılık iklimlerde yetişen ve meyve sıkışmalarında, jölelerde ve samimi malzemelerde kullanılan bir meyvedir. Çoğumuz taze meyveyi asla doğal biçiminde tadına bakmazken, kesinlikle başka birçok formda tadına vardık.

Tropik hava ya da sıcak yaz aylarında, aromalı yiyecek ve içecekler her zaman son derece caziptir. Bir lezzetli meyve suyu lezzetinde bu lezzetli tadı ve yaz tatminin tadını çıkarma kabiliyetine sahip olduğunu hayal edin. Nasty Juice Bad Blood'un masaya getirdiği şey budur.

Her zaman ferahlatıcı ve tamamen gün boyu bape malzemesi. Dünyanın dört bir yanındaki mektuplar tarafından neden sevildiğini merak etmiyoruz.

Tüm Nasty Juice Premium elektronik sigara likitleri 70vg 30pg olarak hafif boğaz vurumu ile üretilmektedir.

Tüm Nasty Juice Premium elektronik sigara likitleri sorgulama kodları ile metal kutularında gelir.

Nasty Juice Asap Grape Premium Likit 10ml fiyatı 25tl  : Üzüm Karışımı, Düşük nane tadı.Olgun meyveler ve diğer meyvelerle bir araya getirilen siyah üzüm, bu lezzetli üzüm suyunu üretir. Üzümün acı soluk tadı, sıkılmayacağınız bir tat yaratmak için meyvenin tadıyla doldurulur. Piyasadaki diğer üzüm suyundan her zaman aldığınız gibi tadı tadacaktır.

Nasty Juice Bad Blood Premium Likit 10ml fiyatı 25tl  : Siyah Frenk Üzümü, Düşük nane tadı. Özellikle İngiltere’de dünya çapında en çok tercih edilen meyveli lezzetlerden biri mükemmel bir şekilde üretilmektedir. Düşük nane ile karışık tatlı dünyevi Siyah Frenk Üzümü lezzet, süper ferahlatıcı bir his ve bulutlar ile sonuçlandı.

Nasty Juice Devil Teeth Premium Likit 10ml fiyatı 25tl  : Bal Ekşi karışımı, Düşük Nane tadı. Pürüzsüz yazlık atmosfer en iyi taze honeydew lezzetini tanımlar. Solunduğunda hoşnut olan tadı nefes verirken hoştur. Size yazlık hissi verebilir ama tüm yıl boyunca harika.

Nasty Juice Fat Boy Premium Likit 10ml  fiyatı 25tl : Mango Karışımı, Düşük nane tadı.Bu lezzet, olgun mango ve Doğu'nun egzotik mangolarının bir dehasıdır. Mango kokusu aromatik keskin ama yine de aşırı güç vermiyor. Tatlılığın doğru notası ve küçük bir ipucu kaynağı ile birlikte nane'nin kolay havadar serinliği, size bir cennet tadı verir.

Nasty Juice Slow Blow Premium Likit 10ml fiyatı 25tl  : Ananas, Limonata . Ananas tadı, kireç sodasıyla tabaklanmış, tazeliğini tadacaksınız! İnce ananas dilimi, son damlasına kadar soluk almanızı sağlar. Hafif ve taze tadıyla, bu meyve suyu günlük vaping lezzetiniz için yaratılmıştır.

Nasty Juice Wicked Haze Premium Likit 10ml fiyatı 25tl  : Limonata Soda ile Frenk üzümü, Düşük nane tadı.Bu kez, oldukça sıra dışı bir tat, inanılmaz derecede olağanüstü bir balina tadı oluşturan kara frenk üzümü ve limonata karışımı ile ortaya çıktık. Limonata tabakası, aşırıya kaçmadan mükemmel bir şekilde karıştırılır ve cennet hissi yaratır. Solunduğunuzda karamelin tadını çıkarın ve nefes verirken acı olmayan limonatayı tatlandırın, ilk nefesle kesinlikle etkileneceksiniz! Bize göre, bu kombinasyon sadece mükemmel. 

Nasty Tobacco Bronze Blend 60ML Premium Likit fiyatı 25tl  : Zarif ve zarif tütün serisi ile tercih edilir. Her pufta vanilyalı karamel ile klasik ve lüks tütün karışımı tadı gelir.Nasty Tobacco Premium likitler tütün aromalı likit severlerin gözdesi olacaktır.

Nasty Tobacco Gold Blend 60ML Premium Likit fiyatı 25tl  : Nasty Juice tarafından hazırlanan Gold Blend, Badem ve tütün aromasının mükemmel karışımıdır, her puffta eşsiz lezzete ulaşılmaktadır. Nasty Juice Tobacco Serisi Gold Blend e-likit sektöründeki altın karışım olarak bilinir.

Nasty Tobacco Silver Blend 60ML Premium Likit fiyatı 25tl  : Zarif ve zarif tütün serisi ile tercih edilir. Her pufta vanilyalı krema ile klasik ve lüks tütün karışımı tadı gelir. Nasty Tobacco Premium likitler tütün aromalı likit severlerin gözdesi olacaktır.

YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim