Filtrele
Markalar
Stok Durumu

Atomizer

Elektronik sigara kullanıcıları için atomizer önemli bir parçadır. Atomizer kelimesi yerine tank kelimesi de kullanılabilmektedir. Piyasa araştırması yapılırken, elektronik sigara tankı olarak da araştırma yapılabilir. Atomizer, elektrik sigaralar üzerinde yer alır ve bisiklet dinamosuna benzer. Atomizerın bir ucunda dudak bölümü bulunur. Diğer kısmında ise iletken olan ve elektrik akımını çeken kısım bulunmaktadır. Bu sayede, elektrik enerjisi ile likitin buhara dönüşmesi sağlanır. Genellikle atomizerların 1 adet hava kanalı bulunmaktadır. Hava kanalları, aşağı kısımda yer almaktadır. Yeni nesi üretilen atomizer çeşitlerinde hem alt kısımda hem de üst kısımda hava kanalı yer almaktadır. Hava sirkülasyonu sağlanarak, likitin daha etkili bir şekilde tüketilmesi sağlanır. MTL atomizer, DL atomizer gibi farklı atomizer çeşitleri sitemizde bulunmaktadır.


MTL atomizer, “mouthtolung” kelimelerinin baş harfleri kullanılarak adlandırılmıştır. Sigara içimine benzer bir içim keyfi sunduğu için bu isim verilmiştir. Elektronik sigara tetiğine basılı tutulurken, buharın ağza doldurulması ve bir süre bekletildikten sonra ciğerlere çekilmesi gerekmektedir. Doğrudan ciğere çekilerek kullanılmamaktadır. Ağızda bekletilmesinin sebebi ise likitinaromasını daha iyi hissedebilmektir. Buhar ciğerlere kadar çekildiği için dışarıya daha az buhar verilebilmektedir. Kalabalık ortamlarda, MTL atomizer tercih edilmesi daha sağlıklı bir karar olabilir. Sigara kullanmayan kişiler, elektronik sigaralardan çıkan yoğun buhardan rahatsız olabilmektedir. Kişinin tercihine göre MTL atomizer ya da farkı bir atomizer çeşidi tercih edilebilir.

MTL sigara içimi ise biraz daha sigarayı bırakıp yada bırakmak isteyip elektronik sigara tercih eden kişilerin tercihidir. Buhar olarak nargile gibi çok değil sigara gibi az hatta daha da az olabiliyor ve aroma tadını rahat bir şekilde alınmasını isteyen esigara kullanıcıları mtl tercih etmektedir. Mtl elektronik sigaralar ile soğuk ve az buhar elde edilmektedir. Watt değerleri dl elektronik sigaralara göre çok daha düşüktür yavaş ısınan coil ile buhar az gelir sıkı bir çekim sağlanır.


YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim