Filtrele
Markalar
Stok Durumu

MOD

Gösterilen: 1 ile 55 arası, Toplam: 55 (1. Sayfa)

MOD ELEKTRONİK SİGARANIN ALT KISMIDIR(BATARYALI GÖVDESİDİR) ATOMİZER AYRICA ALINIR

Elektronik sigara ürünlerinde MOD esigaranın alt gövdesi olup bataryanın takılıp watt ayarının yapıldığı gücün atomizere iletildiği kısımdır. Özellikle sarımlı atomizer kullananlar farklı elektronik sigara mod modeli ve atomizeri alarak kullanım yapmaktadır. Mod seçimindeki kriterler kullanıcıya göre değişmekte olup harici 1 pil 2 pil 3 pil 4 pil ile çalışan modeller bulunmaktadır. Özellikle esigara sektöründe mod konusunda başarılı firmalarda çok fazla atomizer seçeneği bulunmazken esigara kullanıcıları mod olarak üst seviye cihazların üretimini yapan sx mini - asmodus - hcigar gibi ürünleri tercih etmektedir.  elektronik sigarada kit olan modeller varken neden mod seçeneği var gibi düşünen bir çok yeni kullanıcı vardır bunların çok basit üç cevabını kısaca yazalım, birinci olarak mod olarak yüksek kaliteli cihazlar bulunmaktadır ikincisi ise daha önce farklı bir model kullanıp daha profosyonel bir cihaza geçiş yapmak isteyen yada arızalı cihazın değişimi yerine sadece mod olarak satın alıp eski atomizeri ile kullanabilir daha ekonomik bir çözüm uygulanabilir, üçüncü olarak ise kit halindeki modellerde genel olarak hazır coilli olarak ürünler bulunmaktadır sarım yapmak için ayrıca atomizer alınacağı için mod ve atomizer kombinasyonu ekonomik olarak daha çok tercih edilmektedir.

Sitemizde ayrıca özel mtl modlarda bulunmaktadır. Mtl modlar düşük watt ile hassas kullanım sağladığı gibi aynı zamanda ufak boyutludur kolay taşınabilir.

Elektronik sigara mod olan ürünlerine örnekler;

Dongguan Yihi Electronic Co, sınırlı 2010 yılında kurulmuştur. Dongguan City gelişmekte olan sanayi bölgesinde yer almaktadır. Yihi, kuruluşundan bu yana buhar dünyasında dünyanın önde gelen yonga üreticisi olmuştur. Mr.Chen (CEO & Ar-Ge Direktörü) ve seçkin ekibi, buharlaştırıcı için daha kullanışlı, akıllı ve profesyonel ürünler geliştirmede büyük coşkularını gösterdi. Sx mini yihi chipsetli olarak esigara konusunda üst seviye chipler ve cihazlar üretmektedir. Bu ürünlerin en çok bilinen ve tercih edilenleri ise sx mini g class ve sl class modelidir. Özellikle düşük wattlı kullanımlarda yada tc mode ile ısı kontrolü konusunda çok başarılı ürünler üretmektedir.

Geekvape, 2016'dan beri 1 numaralı rebuildable atomizer üreticisi (RTA, RDA, RDTA). Bu yıl, elektronik sigara endüstrisine daha da genişlemeye hazırız ve daha geniş bir pazar kitlesine hitap eden kapsamlı bir üretici üretebilen en profesyonel üretici haline geldik. Pod sistemleri, başlangıç ​​kitleri ve vape kalemleri gibi yeni başlayanlardan rebuildable atomizörleri ve yüksek güçlü kutu modları gibi gelişmiş cihazlara kadar geniş bir ürün yelpazesi. Geekvape esigara mod ürünlerinde su geçirmez mod üretimi ile her koşulda kullanım için aegis mod modelini tanıttı. Aegis ve aegis legend toza suya darbeye dayanıklı olduğu için kullanım olarak çok daha uzun ömürlü cihazlar üretmektedir. 
iJoy, IJOY RDTA kutusu, IJOY Maxo, Limitless, Combo ve diğer cihazlar dahil olmak üzere oldukça yetenekli elektronik sigara kutusu modları ve tankları yapmak için ergonomik bir tasarım ve birinci sınıf malzemeler kullanmaktadır. ijoy esigara markasının en çok tercih edilen mod ürünü ise avanger 270 sesli kontrol özelliğine sahip mod modelidir, bu model ayrıca 20700 piller ile kullanılabilir daha yüksek şarj ömrüne sahip olmaktadır.

HCigar, her türlü E-sigara üretiminde 6 yıldan fazla deneyime sahip bir E-sigara üreticisidir. Yerleşik tasarım ve deneyime sahip Ar-Ge ekipleri, HCigar'ın zorlu gereksinimlere hızlı bir şekilde cevap vermesine ve titiz kalite standartlarına sahip tüm programları ve koleksiyonları oluşturmasına olanak tanır. Tek durak, entegre üretim operasyonuyla Shenzhen, Çin'de bulunan HCigar, dünya çapında memnun müşterilerle güçlü ilişkiler kurdu ve E-sigara perakendecileri, E-sigara distribütörleri, vaping kulüpleri, markalı E-sigara şirketleri ve üreticileri. Hcigar esigara mod modellerinden en çok tercih edilen ürün vt75 nano mod modelidir . DNA chipset yapısında olan bu ürün özellikle mtl kullanıcılarının tercihleridir.

Joyetech mod modelleri hem kullanım kolaylığı ve ekonomiyi bir arada sunuyor. Cuboid mod 150w olarak fabrika çıkışlı gelmesine karşılık yazılım ile 200w çıkışa yükseltilebilmekedir. joyetech ocular mod ise hem dokunmatik ekran özelliği hem özel yüklemeleri ile esigara mod konusunda oldukça farklıdır. ocular mod ile ekran arka plan resmini kendiniz yükleyip değiştirebilir, mp3 formatında müzik dosyaları yükleyebilirsiniz.

Vapor Strorm 2015 yılında kurulan vapor storm , feng bao adlı Çince kelimelerden kaynaklanıyor ve yağmur fırtınası gibi dünyanın süpürülmesini ön plana çıkarıyor. Vapor storm elektronik sigara mod ürünlerinden en çok tercih edilenleri puma serisidir. Puma mod hem kalitesi hem hafifliği ile kullanıcılara esigara taşımayı kolay hale getiriyor. Abs plastikten üretilen puma modun desenleri oldukça farklıdır.
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim