2021ramazanbayram 2021ramazanbayram
Filtrele
Markalar
Stok Durumu

MARKA VE MODELLER

Gösterilen: 1 ile 100 arası, Toplam: 198 (2. Sayfa)

Elektronik sigara, içinde belirli konsantrasyonda nikotin içeren solüsyonu, pil gücü ile, yanma olmadan, ısı vererek nikotin içeren likiti buhar haline getiren cihazdır. Likit olarak propilen glikol veya gliserol kullanılır. İlk defa 2003'de Çin'de üretilmiştir. Amerika ve Avrupa'da 2006'dan itibaren kullanılmaya başlanmıştır. Multi-milyar dolarlık bir endüstridir. Her yıl üretici firma sayısı katlanarak artmaktadır. Likitlerde kullanılan sıvı nikotin sağlık kuruluşları tarafından sigarayı bıraktırma konusunda devrim niteliğinde olarak belirtmektedir. 

Elektronik sigara hem sigarayı bırakmak isteyenlerin hem nargile keyfini kolay aşınabilir hale getirmek isteyenlerin tercih ettiği ürünlerdir. Elektronik sigarada seçim yapmak aslında çok zor değildir, bütçenize uygun ürünler arasında seçim yapabilir kullanım olarak sigara içimi esigara yada ciğer çekimi esigara modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Kalem tipli elektronik sigara modelleri başlangıç seviyesi yada kolay kullanımlı diyebiliriz herhangi bir ayar gerektirmeden likit doldurulup kullanıma hazı hale gelir. Bir pilli elektronik sigara modelleri gün içi için uygun iken yoğun kullanım , yüksek buhar performansı yada uzun süreli şarj isteyenler esigara kullanıcıları iki pilli elektronik sigara modellerini tercih etmektedir. Elektronik sigara modellerinde fiyatlar ürünlere göre değişiklik göstermektedir, dahili bataryalı kalem tipli elektronik sigara modelleri daha uygun fiyatlı olurken dokunmatik ekranlı iki pilli elektronik sigara modelleri yüksek fiyatlıdır. MTL Sigara içimi elektronik sigara modelleri ile daha yüksek miktarda likit kullanımı tercih edilir, buhar az boğaz vurumu yüksek olmaktadır. DL Ciğer çekimi/nargile içimi elektronik sigara modellerinde ise daha düşük nikotin oranlı likitler kullanılır buhar odayı kaplayacak kadar fazla olabilir. 

Elektronik sigara modellerinde marka tercihi olarak en çok tercih edilen ürünleri sizlere sürekli olarak hızlı bir şekilde sunmaktayız. Vaporesso , Smok , Eleaf , Aspire ,  Joyetech , Geekvape , ijoy , Asmodus , Hcigar , Vgod , Tesla , Yosta gibi bir çok markanın elektronik sigara modellerini sitemizden inceleyip uygun fiyat ve avantajlar ile sipariş verebilirsiniz.

Hafta içi saat 17.00’ye ve cumartesi günleri 13.30’a kadar satın alınan ürünler aynı gün kargoya verilir ve ürünleriniz kapıda teslim edilir. Sormak istediğiniz, elektronik sigara ve likit türleri hakkında detaylı bilgi almak istediğiniz her an, 7 – 24 Whatsapp hattı ya da müşteri destek hattı üzerinden bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Üstelik sunulan tüm hizmetlerimiz piyasaya göre son derece uygun fiyatlarda sizlerle buluşturulmaktadır. Uygun fiyatlı ürünlerimizi indirimli fiyat dahilinde almak istediğiniz zaman ise, daimi olarak düzenlediğimiz indirim kampanyalarımızı takip edebilirsiniz. 


YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim