Filtrele
Markalar
Stok Durumu

VAPE KALEM NEDİR?

Vape kalemler, vape kitinin orijinal stili ve adından da anlaşılacağı gibi, bir kaleme çok benziyor. Bir pilden (mod olarak bilinir) ve e-likit ile doldurduğunuz bir vape tankından oluşur. E-sigara için iyi bir giriş sunar ve bu nedenle uzun yıllar boyunca elektronik sigara üretici firmaların favorisi olarak kalmıştır. Sadece yeni esigara kullanıcıları için değil, aynı zamanda çok dikkat çekicidir ve özellikle bir cebe veya çantaya sığacak şekilde tasarlanmıştır tüm elektroniksigara kullanıcılarına uygun bir vaping çözümü sunar. Bunların yeniden doldurulabilir kitler olması, onu kendi e-likit seçiminizle eşleştirebileceğiniz anlamına gelir, böylece geleneksel önceden doldurulmuş kitlerin aksine, en sevdiğiniz aromayı ve tercih ettiğiniz nikotin gücünü içeren birini kullanabilirsiniz. Hiçbir tasarımın artık klasik Kalem tarzı kit kadar popüler olduğu kanıtlanmamıştır. Kalem buharları yıllardır piyasadadır, ancak cep ve avuç içi dostu şekli, çok yönlülüğü ve güvenilir pil ömrü, onları her zaman olduğu gibi aranan hale getirir. Kalem tarzı kitler, genellikle "mod" olarak adlandırılan bir pil ile bir depo veya kapsül kartuşunu eşleştirir. Tank, zengin tadı olan buhar üretmek için tanktaki sıvıyı buharlaştıran, bataryadan bir elektrik akımı ile ısıtılan bobini içerir.

VAPE KALEM BENİM İÇİN DOĞRU MU?

Kullanımları çok kolay olduğundan, hemen hemen herkes bir vape kalemine alışacaktır. Genellikle tek düğmeyle çalıştırma özelliğine sahip olduklarından, sonsuz menüler arasında gezinmenize veya seti ayarlamak için çok zaman harcamanıza gerek kalmaz. Çoğu durumda yapmanız gereken tek şey depoyu e-likit ile doldurmak, on dakika bekletmek ve başlamaktır. Bazı düzenli bakım yapmanız gerekecek, ancak bu, tankı yeniden doldurmak ve bobinleri değiştirmekle sınırlı olacaktır. Bu bakımlar sadece vape pen modelleri değil tüm elektronik sigara modelleri için geçerlidir.

VAPE KALEMLERİ GÜVENLİMİ?

Bir çok elektronik sigara kullanıcılarının kafasındaki soru işaretlerinden biridir bu bir mekanik mod mu koruması var mı ? EVET Aldığınız elektronik sigara modeli vaporesso , smok , aspire, eleaf, geekvape, joyetech, juul, nasty ncig, uwel... gibi bir çok marka olabilir cihazınızın koruma özellikleri genel olarak sitemizde ürün sayfasında yazmaktadır ayrıca üretici firmanın sitesinden de kontrol edebilirsiniz. Kalem tipli elektronik sigara cihazınızın içerisinde ufak bir elektronik devre vardır ve kısa devre ateşleme koruması gibi özellikleri içerisinde barındırır. Sadece MEKANİK modlarda bu devreler yoktur adı üzerinde mekanik mod elektronik devre yoktur örn: Vgod Mecha Pro tabi bu tarz mekanik modları da elektronik sigarayı kullanmayı gerçekten iyi bilen kullanıcı alır, yeni başlayanlara bu tarz mekanik modlar zaten önerilmez. 

POD KİTLERİNİN PROS & EKSİLERİ NELERDİR?

Kalem kitleri pek çok elektronik sigara kullanıcısı için popüler bir seçimdir, ancak yine de bir şeyleri tartıyorsanız, işte birkaç ipucu.

Vape kalemler genellikle ince bir profile sahiptir, oldukça uzun olabilir. Bu nedenle, bir box modundan daha küçük olsa da, çok yönlü daha kompakt bir şey arıyorsanız, yeniden doldurulabilir bir pod kitini tercih edebilirsiniz. Daha küçük kitlerin de daha küçük pillere sahip olduğunu unutmamalısınız, genel bir kural olarak bir vape kalem, bir pod kitinden daha uzun bir pil ömrüne sahip olacaktır, Kısaca cihaz ne kadar ufak ise dahili batarya (pil) kapasitesi o kadar düşük olacaktır.

Vape kalemleri için kullanılan tanklar tek kullanımlık değildir ve düzenli bobin değişimleri ve ara sıra temizlik gerektirir. Bununla birlikte, uzun vadede çok daha uygun maliyetlidirler. Bakım gerektirmeyen bir seçenek arıyorsanız, önceden doldurulmuş bir kapsül kiti Juul pod mod, Halo Vice veya Nasty Ncig muhtemelen size daha uygun olacaktır.

Tanklar ayrıca genel olarak camdan yapılmıştır ve bu da onları plastik bir kapsülden daha kırılgan yapar, bu nedenle atomizer camının kolay kırılacağını düşünüyorsanız, tankınızı daha iyi koruyacak bir vape bandına yatırım yapmanızı öneririz.

VAPE KALEMİMLE HANGİ E-SIVI KULLANMALIYIM?

Geleneksel olarak neredeyse tüm kalem vape kitleri ağızdan akciğere vaping için tasarlandı (dl), ancak artık durum böyle değil ve artan sayıda artık sub ohm bobinleri kullanıyor. E-likitinizi seçerken, hangi tür bobinlerin kullanıldığına dikkat edin. MTL kalem kitleri (veya 1.0 Ohm'un üzerinde bir bobini olan herhangi bir kit) veya üzeri, daha az miktarda buhar ürettikleri için% 50 veya yüksek PG e-sıvısı ile en iyi şekilde çalışacaktır. 1.0 Ohm'un altındaki bobinleri kullanan alt ohm kalem kitleri, yüksek bir VG karışımı, özellikle% 70 VG e-likit ile birleştirildiğinde daha iyi sonuç verecektir. Bu, artan buhar üretimlerini desteklemek içindir. Bu duruma elektronik sigaranızın coiline bakarak da anlayabilirsiniz, örneğin 40w gibi yüksek değerlerde çalışıp bol buhar veren coiller dl, 15w gibi düşük watt ile çalışıp az buhar veren coiller ise mtl odaklıdır.

BİR PEN VAPE KİTİ İÇİN EN İYİ NİKOTİN GÜCÜ NEDİR?

Nikotin gücünüzü seçmeden önce, kullandığınız bir MTL veya DTL kiti olup olmadığını hesaba katmanız gerekir. DTL kalem tip vape modları çok fazla buhar üretir ve 3 mg'lık bir nikotin gücü ve 6 mg'dan daha yüksek olmayan bir nikotin gücü öneririz - aksi takdirde çok sert olabilir. Bir MTL kiti ile, herhangi bir nikotin kuvvetine sahip e-likit kullanabilirsiniz. Bir mtl veya dtl kit ile 0mg olarak nikotinsiz likit kullanabilirsiniz bu tamamen tercih meselesidir. 

Hangi nikotin gücünün sizin için en iyisi olduğunu merak ediyorsanız, > Bu linkteki <  elektronik sigara modelleri ile 0mg 3mg 6mg gibi düşük nikotinli likitler kullanılması önerilir. 

VAPE KALEMLERİN MALİYETİ NE KADAR?

Kalem kitleri bütçe dostu bir seçenektir. Başlangıç ​​maliyetleri açısından, ortalama kit 300 TL civarındadır. Daha gelişmiş kitler daha pahalıdır, ancak özelleştirilmiş vaping için bir dizi mod ve daha karmaşık yonga setlerine sahip olacaklar. Ayrıca, bir kalem kitinin zamanla çok uygun maliyetli olabileceğini de fark edeceksiniz. Tüm e-sigara kitleri gibi, sigaradan kolayca daha ucuzdurlar, ancak aynı zamanda kullanımları bir kapsül kitinden veya tek kullanımlık bir aletten daha ucuzdur. Bununla birlikte, tankı e-likit ile doldurmaya ve bobini değiştirmeye hazırlıklı olmanız gerekecektir.

EN İYİ VAPE KALEM NEDİR?

Vape kalemlerinin sürekli popülaritesi ile, aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok seçenek şaşırtıcı değildir. Sizin için en iyi olanı tam olarak görmek için tüm ürün yelpazemize göz atmanızı öneririz. En iyi on vape kalemimiz, sizin için önemli olana göre en iyi kitlere odaklanır. Elektronik sigarayı yeni öğreniyorsanız, müşteri hizmetleri ekibimizle doğrudan konuşmak da bir seçenektir. Öneriler sunmak ve mevcut en son kitler hakkında bilgi almak için hazırlar


Klasik bir tür vape kitleri olan Vape kalem başlangıç ​​kitleri, kalem tarzı silindirik tasarımlara sahiptir. Zarif, kompakt ve taşıması kolaydır, tatmin edici bir vaping deneyimi için büyük buhar bulutu sağlarlar. Yeni gazeteler için, elektronik sigara kalemleri, elektronik sigaraya büyük bir geçiş. Mod kitlerini veya sürekli hareket halinde olan elektronik sigara kullanıcılarına vape etmeye alışmış deneyimli esigara severler için, vape kalemleri harika bir yedektir. Her vape kalemi genellikle bir vape tankı, pil ve şarj cihazı ile birlikte gelir. Yerleşik bir pille çalışan vape kalemleri, ateşleme düğmesine basılarak etkinleştirilir, bu da bobin elemanını ısıtır ve buharı oluşturur.

Günümüzde, vape kalem başlangıç ​​kitleri, güçlü pillerle daha da fazla rahatlıkla daha popüler hale geliyor ve birçok farklı e-likit aromasıyla uyumlu hale geliyor. Doğaları gereği, MTL cihazları daha kompaktken, DL vape kalemleri alt ohm tanklarını barındırmak için daha kalındır. Ancak hangi yöne giderseniz gidin, vape kalem başlangıç ​​kitleri paha biçilemez. Buhar kaynağı kullanımında, hem ağızdan akciğere hem de doğrudan akciğere tarzı kağıtlar için yiyecek ve içecek sağlayan çok sayıda elektronik sigara kalemi sunuyoruz.

Hafta içi saat 17.00’ye ve cumartesi günleri 13.30’a kadar satın alınan ürünler aynı gün kargoya verilir ve ürünleriniz kapıda teslim edilir. Sormak istediğiniz, elektronik sigara ve likit türleri hakkında detaylı bilgi almak istediğiniz her an, 7 – 24 Whatsapp hattı ya da müşteri destek hattı üzerinden bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Üstelik sunulan tüm hizmetlerimiz piyasaya göre son derece uygun fiyatlarda sizlerle buluşturulmaktadır. Uygun fiyatlı ürünlerimizi indirimli fiyat dahilinde almak istediğiniz zaman ise, daimi olarak düzenlediğimiz indirim kampanyalarımızı takip edebilirsiniz. 


YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim