Filtrele
18 MG NİKOTİNLİ 70Vg 30Pg
Markalar
Stok Durumu

JOYETECH LİKİT

Gösterilen: 1 ile 38 arası, Toplam: 38 (1. Sayfa)

Joyetech Likit

Joyetechlikitler, özellikle Joyetech esigara ile birlikte kullanıldığı zaman muhteşem bir tada ve çok kolay içilebilir özelliklere sahiptir. Tüm Joyetech likitler, istenilen nikotin seviyesine göre ayarlanabilmekte ya da nikotinsiz olarak da kullanılabilmektedir. Joyetech likitleri Joyetech elektronik sigaraları ile birlikte kullanıldığı zaman, içe çekilen buhar miktarı da ayarlanabilir. Elektronik sigarada yer alan watt ayarlaması sayesinde duman miktarı da çok kolay bir şekilde düzenlenebilmektedir.

Saniyeler içinde yüksek ya da az buhar çıkarılması, watt ayarlamasıyla gerçekleştirilebilir. Buhar çıkışı, salınan aroma tadı için de çok önemlidir. Aroma tadının ya da kokusunun daha yoğun hissedilmesi istendiğinde, buhar çıkışı da arttırılabilir. Başta Joyetech elektronik sigaraları olmak üzere Joyetech likit fiyatları oldukça uygun fiyatlarda, internet sitemiz üzerinde sizlerle buluşturulmaktadır. Tüm Joyetech ürünleri ve Joyetech fiyat bilgisi için tek yapmanız gereken internet sitemizi ziyaret etmek olacaktır.

Joyetech Elektronik Sigara Ürünleri Hakkında

Joyetech elektronik sigaraları ve likitleri sayesinde, kişiler sigara ya da tütün tüketmeden önceki tat ve koku duyularına kavuşurlar. Sigara ya da tütün ürünlerinin berbat kokusu ve ağızda bıraktığı acı tat Joyetech esigara kullanımıyla yerini sigara kullanmadan önceki tüm yiyecek ve içeceklerden alınan sağlıklı tat alma duyusuna bırakır. Yiyeceklerin ve içeceklerin lezzeti eskisi gibi duyumsanabilir. Joyetech likit kullanımı sayesinde de tercih edilen aromanın kokusu da tadı da çok daha sağlıklı ve hoş bir şekilde hissedilir.

Joyetech likitleri içeriğinde, kötü kokulara sebebiyet verecek herhangi bir madde bulunmaz. Likitler yanmadan sadece buharlaşır. Bu da kötü koku oluşumunun önüne geçer. 2007 yılından bu yana elektronik sigara sektöründe hizmet veren marka, günümüze kadar pek çok başarıya imza atmıştır. Tüm likit, likit aromaları ve elektronik sigara cihazlarında high –end teknolojisini kullanmaktadır. Müşteri memnuniyetini her daim ön planda tuttan marka, çok uygun Joyetech likit fiyatları da müşterilerinin yüzünü güldürmektedir.

Joyetech Likit Aroması Çeşitleri

Dünyanın en iyi buhar deneyimini sunmayı amaçlayan ve her daim bu amaç doğrultusunda kendini geliştiren Joyetech esigara, farklı likit aroma çeşitleri ile de benzersiz bir içim keyfi sunar. İnternet sitemiz üzerinden satın alabileceğiniz % 100 orijinal Joyetech ürünleri, piyasa göre son derece uygun Joyetech fiyat kapsamında sizlerle buluşturulmaktadır.

İnternet sitemizi ziyaret ettiğiniz zaman yüksek içim keyfi sunan; muzlu, yaban mersinli, böğürtlenli, kirazlı, çikolatalı, purolu, kahveli, buzlu – mentollü, kivili, limonlu, mangolu, kavunlu, ananaslı, şeftalili, çilekli, vanilyalı seçenlere ve daha fazlasına ulaşabilirsiniz. Ürünler, 30 ve 60 ml’lik ebatlar ya da özel paketler halinde satışa sunulmaktadır.

Joyetech Ürünleri Satın Alınırken

Joyetech Likit ürünlerinin sunduğu muhteşem içim keyfi ve farklı aroma tatları için markanın % 100 orijinal ürünlerinin satın alınması çok önemli olmaktadır. Bizler aracılığıyla markanın tüm ürünleri % 100 orijinal olarak satın alabilir; en uygun Joyetech likit fiyatları ile hem kaliteli hem de son derece uygun alışverişler yapabilirsiniz. Daimi olarak düzenlediğimiz indirim kampanyaları sayesinde en uygun Joyetech fiyat kapsamında alışveriş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Hafta içi 17.00’ye kadar yapacak olduğunuz alışverişlerde, ürünleriniz aynı gün kargoya verilmektedir. Hafta sonu cumartesi günü saat 13.30’a kadar verilen siparişlerde de aynı gün kargo hizmeti sunulmaktadır. Alışverişlerinizden sonraki 15 gün içinde ürünleri değiştirme ya da iade etme hakkınız bulunmaktadır. Tüm markaların elektronik sigara, likit ve likit aromaları hakkında detaylı bilgi almak için 7 – 24 Whatsapp hattı üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

YENİ ÜRÜNLER