Joyetech

Gösterilen: 1 ile 54 arası, Toplam: 54 (1. Sayfa)

Joyetech 2007 yılında Shenzhen, Çin'deki merkez ofisi ve Güneydoğu Çin'deki birçok fabrika ile kuruldu. En büyük buhar cihazlarından birinin dünya çapında ürettiği Joyetech’in yöneticileri, mümkün olan en yüksek kalitede buhar ürünlerini oluşturmak için çok yetenekli mühendis, tasarımcı ve üretim yönetimi ekipleri oluşturmanın önemini gördü. Joyetech, bir bütün olarak yeni teknolojilerin, malzeme biliminin ve tüketici ürünleri tasarımının araştırılması ve geliştirilmesine büyük kaynaklar ayırmaktadır. Joyetech'i son 10 yıldır alanda lider yapan ve sektöre birçok standartlaştırılmış teknolojiye ve yeniliğe katkıda bulunan evrime olan bu bağlılıktır.

2016'nın başında Joyetech, Avrupa sendikaları ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki ünlü Araştırma ve belgelendirme laboratuarlarıyla işbirliği yaparak bu yenilik ve standardizasyon yolunu sürdürdü. Bu çalışma sayesinde Joyetech’in üretim tesisleri, buharlaştırıcı üretimi için mümkün olan en yüksek sertifikaları aldı. Buna uymak için Joyetech, AB, ABD ve küresel olarak gelişen yeni pazarlardaki yasal düzenlemelere uyumu denetleyen özel bir ekip oluşturdu. Joyetech, VTA, GVSA, SEVIA, IBVTA, BFTG gibi kilit oyuncularla işbirliği yapmanın değerini görür. Dünyadaki e-sigaralar için ilk UL sertifikasını bile joyetech aldı. Bu, dünyanın uygunluk lideri olan UL ile olan işbirliğimizin başlangıcıdır. Bu tür işbirlikleri sayesinde Joyetech, Uyumluluk alanında küresel bir lider olarak yerini korumaktadır.

Vaping endüstrisinde lider olarak Joyetech, yeni teknolojilerin, malzeme biliminin ve tüketici ürünleri tasarımının araştırılması ve geliştirilmesine büyük kaynaklar ayırmaktadır.

Joyetech Elektronik Sigara Ürünlerine Örnekler;

Joyetech eGo AIO ; bütün parçaları bir arada olan modellerdendir. 2 ml sıvı kapasitesi, sarmal ağızlık yapısı öne çıkan yeni özellikleridir. Bunun yanında farklı renk seçenekleri ile sade ve şık bir tasarıma sahiptir. Elektronik Sigaraya yeni başlayan yada ufak cihaz arayanların tercihidir.Pratik ve verimliliği arayanların ilk tercihi olmalıdır. Bu Elektroniksigara ile ciğer çekimi ve sigara içimi olarak iki farklı şekilde kullanmaya uygundur. Üst Hava kanalı sistemi ile likit akıtması sızdırması gibi bir durum yoktur. Tek tuş ile açılır/kapanır kolay kullanıma sahiptir.

Joyetech eGo AIO D22 ; bütün parçaları bir arada olan modellerdendir. 2 ml sıvı kapasitesi, çocuk kilidi, sarmal ağızlık yapısı öne çıkan yeni özellikleridir. Bunun yanında farklı renk seçenekleri ile sade ve şık bir tasarıma sahiptir. Elektronik Sigaraya yeni başlayan yada ufak cihaz arayanların tercihidir.

 

Joyetech eGo AIO D22 XL ; bütün parçaları bir arada olan modellerdendir. 2 ml sıvı kapasitesi, çocuk kilidi, sarmal ağızlık yapısı öne çıkan yeni özellikleridir. Bunun yanında farklı renk seçenekleri ile sade ve şık bir tasarıma sahiptir. Elektronik Sigaraya yeni başlayan yada ufak cihaz arayanların tercihidir. Üst Hava kanalı sistemi ile likit akıtması sızdırması gibi bir durum yoktur. Tek tuş ile açılır/kapanır kolay kullanıma sahiptir

Joyetech eVic-VTwo Mini ; eklenen özelliklere sahip orijinal Joyetech eVic-VTC Mini'nin yükseltilmiş versiyonu. Görünüş, aynı yüksek kaliteli malzemelerle benzer şekilde yapılır, ancak VTwo Mini, 75W'ye kadar çıkabilen 4.02 güncellenmiş bir firmware içerir. Güncellenmiş sıcaklık kontrol modları ile mod, üç bellek Sıcaklık Katsayısı Direnci (TCR) modlu Nikel, Titanyum ve Paslanmaz 316 serilerini destekler. Ana özellikler olarak değişken watt ve sıcaklık kontrolü, eVic de Baypas modunda kullanılabilir.

Joyetech Ocular-C MOD ; Özünde, kompakt Ocular C, iki 18650 pille (dahil değildir) çalışan ve Joyetech'in en son ve en iyi Sıcaklık Kontrol paketi ile donatılmış ve Nikel, Paslanmaz Çelik ve Titanyum ile doğru sıcaklık kontrolü özellikleri sağlayan güçlü bir 150W cihazdır (200W yükseltilebilir) . Ocular C, Paslanmaz Çelikten imal edilmiştir ve 91,5 mm yüksekliğinde ve 45 mm genişliğinde bulunan Joyetech’in iyi kabul görmüş 150W Cuboid Moduna neredeyse aynı tasarım unsurlarına sahiptir. Bununla birlikte, Cuboid'den farklı olarak, Ocular C 25 mm'lik atomizerler ile taşma yapmadan kullanılabilir ve 320 x 240 dpi büyüklüğünde ve neredeyse 2 inç büyüklüğünde bir dokunmatik ekran ile tek bir ateşleme düğmesine sahiptir!

Joyetech EKEE with ProCore Motor Kit Otomobil akıllı anahtarından esinlenen Joyetech EKEE kutu mod estetik olarak elinize rahatça sığar. 1.3 inç TFT renkli ekran ve kolaylıkla gidebileceğiniz bir arayüze sahip olan bu kompakt starter mod, çok çekici kaplamalarda mevcuttur. Seçmeniz için birçok seçenek sunan ProC serisi kafalar, direkt akciğerden ağızdan akciğere, büyük buhar üretiminden en uygun tada kadar ProCore Motor atomizer ile tüm özelliklere sahiptir. EKEE modu, 2A hızlı şarj, gerçek zamanlı saat, ön ısıtma ve yeni nikotin alım hesaplamasını içeren benzersiz özelliklerin serisi ile 80W maksimum bir güce ulaşır. Estetik ve alçakgönüllülük onu daha önce hiç yaşamadığınız türden bir manzara modundan biri haline getirir.

ATOPACK serisinin yeni üyesi Joyetech ATOPACK Magic ile tanışın. Bu kez yenilikçi bobinsiz NCFilm ısıtıcıyı yaratıcı bir şekilde bir bakla sistemi ile benzersiz deneyim. NCFilm ısıtıcı, büyük buhar üretimi ile uzun ömürlüdür. 1300mAh pil kapasitesine sahip olan ATOPACK Magic, Joyetech ultra verimli düşük watt çözümüyle bir araya gelerek pilin daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Salt Nikotinli Likitler ile uyumludur ve NCFilm ısıtıcı sayesinde zengin bir lezzet üretebilir. Kartuş, size kesinlikle dünyevi bir zevk verecek olan 7.0 ml'ye kadar olan e-likit alabilir.

Joyetech Likit Ürünleri ;

Joyetech Likit RCOW (Enerji İçeceği) 30ml - Joyetech E-Likit Apple (Elma) 30ml - Joyetech E-Likit Banana (Muz) 30ml - Joyetech E-Likit Blackberry (Böğürtlen) 30ml - Joyetech E-Likit Blueberry (Yaban Mersini) 30ml - Joyetech E-Likit Cappuccino (Kapuçino) 30ml - Joyetech E-Likit Cherry (Kiraz) 30ml - Joyetech E-Likit Chocolate (Çikolata) 30 ml - Joyetech E-Likit Cigar (Puro) 30ml - Joyetech E-Likit Coffe (Kahve) 30ml - Joyetech E-Likit D-mint (Yeşil Çay-Nane-Tütün) 30ml - Joyetech E-Likit Daf (Davidoff) 30ml - Joyetech E-Likit Desert (Camel) 30ml - Joyetech E-Likit Grape (Üzüm) 30ml - Joyetech E-Likit Ice Menthol (Buz Mentol) 30ml - Joyetech E-Likit Kiwi (Kiwi) 30ml - Joyetech E-Likit Lemon (limon) 30ml - Joyetech E-Likit Mango 30ml - Joyetech E-Likit Melon (Kavun) 30ml - Joyetech E-Likit Menthol (Mentol) 30ml - Joyetech E-Likit Orange (Portakal) 30ml - Joyetech E-Likit Parlement 30ml - Joyetech E-Likit Peach (Şeftali) 30ml - Joyetech E-Likit Peach (Şeftali) 30ml - Joyetech E-Likit Raspberry (Ahududu) 30ml - Joyetech E-Likit Red bull 30ml - Joyetech E-Likit Red Mix (Kırmızı Marlboro) 30ml - Joyetech E-Likit RY4 30ml - Joyetech E-Likit State Express (Tütün) 30ml - Joyetech E-Likit Strawberry (Çilek) 30ml - Joyetech E-Likit Tobacco (Tütün) 30ml - Joyetech E-Likit U.S.A Mix (Marlboro Light) 30ml - Joyetech E-Likit Vanilla (Vanilya) 30ml - Joyetech E-Likit Virginia (Tütün) 30ml - Joyetech E-Likit Watermelon (Karpuz) 30ml - Joyetech E-Likit Winston 30ml - Joyetech BAN (MUZ) 30ml - Joyetech Peach (Şeftali) 30ml

YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim