• Halo Tribeca 30ml Premium Likit
    Yakınlaştırmak için tıklayın
Stok Durumu: TÜKENDİ
Stok Durumu:
%13

Halo

-

halo-tribeca-30ml

Halo Tribeca 30ml Premium Likit

80,00 TL
70,00 TL
%13

Halo Tribeca 30ml Premium Likit

Tütün aromaları genellikle tek bir aromaya sahiptirler. Ancak Halo Tribeca için bu geçerli değil. Halo Tribeca elektronik sigara kullanıcıları arasında kısa zamanda efsane haline gelmiş bir elektronik sigara aromasıdır. Halo Tribeca vanilya ve tütün aroması ile benzersiz yumuşak bir içime sahiptir. Halo Tribeca, 30ml’lik özel, güneş geçirmeyen ve çocuk korumalı bir şişede saklanmaktadır. Eğer siz de standartların üstünde bir tütün likiti keyfi yaşamak isterseniz sizleri de Halo Tribeca’yı denemeye davet ederiz.


70VG/30PG30VG/70PG
· Yorumlar
kubi 09/03/2020
merhaba, ürün stokta yok mu? nikotin oranını seçemiyorum da.

CEVAP:
Merhaba, stoklarımızda kalmadı efendim.
Furkan 04/12/2019
Burdan kendim 2 defa arkadaşlarıma da önererek totalde 6 defa alışveriş yaptım.Bu ürünü de aldım gayet kaliteli shrink zaten fabrikadan üretilmiyor.Ama kilitli kapak var açılınca çıt sesini duyarsınız.Kargo inanılmaz hızlı ürünler orijinal güvenle sipariş verebilirsiniz.
CEM 01/11/2019
UZUN ZAMANDIR KULLANDIĞIM LİKİT HER SİTEDEN BU ŞEKİLDE GELİYOR BU SİTE VE SATICI ARKADAŞLAR 3-5 GÜVENİLİR SİTE İÇERİSİNDE BAŞI ÇEKİYOR.
gökhan 24/10/2019
ürün shirink koruyucusuz geldi acelem olduğu için kargoyu kontrol etmeden almıştım likit hakkında yorum yapmayacağım ancak bir daha buradan sipariş vermeyeceğime de emin oldum.

CEVAP:
Merhaba, halo likitlerinde üretim olarak Shrink bulunmuyor. üretiminde Shrink olmayan bir ürüne sonradan Shrink yapmak mantıklı değildir. Yurtdışında bazı satıcılar kendi etiketlerini yapmaktadır biz bu şekilde bir işleme gerek görmüyoruz kapaklar kilitli olarak koli bazında gelen ürünlerdir. Google üzerinden görsellerde ürünün adını aratın aynı bilgileride görebilirsiniz.
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim