Filtrele
3 ADET 20 MG (10ML)
Markalar
Stok Durumu

HALO LİKİT

Gösterilen: 1 ile 41 arası, Toplam: 41 (1. Sayfa)


Halo Premium Elektronik sigara likitlerinin bu kadar yüksek talep görmesinin iyi bir nedeni var. Premium e-likitlerimiz, güvenilir kaynaklardan alınan kaliteli malzemelerle Amerikan yapımıdır. Ek olarak, endüstri standardını belirleyen kaliteli ambalajlar kullanıyoruz: çocuklara dayanıklı kapaklar, en iyi tarihlendirme ve izlenebilir lot numaralandırma.


Daha hızlı pazara sunmaları için işleri hızlandırmamayı veya işleri hızlandırmamayı misyonumuz haline getiriyoruz. Zamanımızı ayırarak işleri doğru yapıyoruz ve mümkün olan en tutarlı, yüksek kaliteli E-likiti sunduğumuzdan emin olmak için mümkün olan her şeyi - sürecin her noktasında - yapıyoruz.


Ancak tadı, müşterilerimizin daha fazlası için geri gelmesini sağlayan şeydir. Ödüllü tütün ve mentol aromaları sunarak, hiçbir şey e-likitlerimizin saf memnuniyeti ile eşleşemez. Onları bugün deneyin ve vapingin olabileceği her şeyi deneyimleyin.


Yeni bir e-likit formülü üretime gönderilmeden önce, nikotin konsantrasyonu, müşterilerimizin güvenliğini sağlamak için Yüksek Performanslı Sıvı Kromatografisi (HPLC) ve Nükleer Manyetik Rezonans Spektroskopisi (NMR) ile test edilir. Yalnızca en yüksek kalitede Birleşik Devletler Farmakopesi (USP) Sınıfı Nikotin, Propilen Glikol ve Bitkisel Gliserin kullanıyoruz. Tüm aromalarımız Flavour and Extract Manufacturing Association onaylı gıda katkı maddelerinden oluşmaktadır.


ÜRETİM

Florida'nın Gainesville şehrinde, Halo'nun son teknoloji ürünü 100.000 metrekarelik üretim tesisinde formül, hassas karıştırma ve doldurma ekipmanı kullanılarak eğitimli kimyagerler tarafından harmanlanıyor. Premium E-likitimizin tamamı, mevcut İyi Üretim Uygulamalarına (cGMP) hazırlanmıştır.


Florida'nın Gainesville şehrinde, Halo'nun son teknoloji ürünü 100.000 metrekarelik üretim tesisinde formül, hassas karıştırma ve doldurma ekipmanı kullanılarak eğitimli kimyagerler tarafından harmanlanıyor. Tüm premium E-likitlerimiz mevcut İyi Üretim Uygulamalarına (cGMP) hazırlanmıştır. E-sıvıya daha sonra uygun şekilde dikleşmesi için zaman verilir. Demleme, E-sıvının tadı ve kalitesi için hayati önem taşır. Tüm malzemelerin düzgün bir şekilde evlenmesini sağlar ve bu da size mümkün olan en iyi lezzeti sağlar. Hemen önünüzde, hemen önünüzde karıştırılan bir E-likit - pek çok elektronik sigara dükkanı ve üreticisinin uyguladığı gibi - o anda ve orada olduğu gibi bir haftada aynı tadı olmayacaktır. Bunun nedeni E-likitin yükselmeye başlamasıydı. Halo premium American Made E-likit, şişeyi açtığınızda zaten demlenmiş durumda - beklemeye gerek yok.


Mükemmel, kadifemsi bir yüzeye sahip pürüzsüz, aşkın tütünün tadını çıkarın. Halo, tüm e-likitimizi ABD'de üreterek en iyi malzemeleri kullanır. Bazı vape suyu şirketleri, kalite standartları önemli ölçüde daha düşük olan ülkelerde e-likit üreten yabancı üreticilere bağlıdır. Ek olarak, üretim kuralları burada ABD'dekiler kadar katı değil. Çoğu zaman bu şirketler, ürünün kalitesini ve tutarlılığını olumsuz yönde etkileyebilecek e-likit yapmak için hangi özel bileşenlerin kullanıldığına dair hiçbir fikri olmadan ürünlerini müşterilere satacaklardır.


Vape suyumuzu yurt içinde formüle ederek ve üreterek, Birleşik Devletler Farmakopesi dereceli Nikotin, Propilen Glikol ve Bitkisel Gliserin gibi birinci sınıf bileşenleri tedarik edebiliriz. Yalnızca bağımsız bir laboratuar tarafından test edilmekte ısrar ettiğimiz Lezzeti trelektroniksigara sunuyoruz.


Son teknoloji laboratuarlar ve temiz odalar içeren özel mülkiyetli tesisimizde, e-likitimiz eğitimli kimyagerler tarafından steril bir ortamda üretilir, uygun şekilde demlendirilir ve doğru sıcaklıklarda depolanır. Ayrıca, bir şişe Halo veya eVo satın aldığınızda tam olarak ne bekleyeceğinizi bilmeniz için e-sıvılarımızı doğru bir şekilde şişeler ve etiketleriz.


TRIBECA TÜTÜN PREMİUM E-LİKİT


Diğerlerinin arasında tek başına duran ünlü bir e-likit olan Tribeca, kadifemsi rüya gibi bir yüzeye sahip pürüzsüz, aşkın tütün aromasıyla endüstri standardını belirledi.


Tribeca, güvenebileceğiniz içerikler ve rakipsiz lezzetlerle Amerikan yapımı kaliteli e-likiti örneklemektedir. Kendiniz deneyin ve kabul edeceğinizden eminiz.


SUBZERO MENTHOL PREMİUM E-LİKİT

SubZero'dan daha fazla mentol içermez. Diğer mentol aromalarımızdan daha güçlü, yoğun, soğuk mentol etkisi sergileyen bir e-likit. Üstün buhar üretimi ve buzul gibi tazeliği ile, gün boyu SubZero'nun soğuk aromasıyla serinleyebilirsiniz. SubZero, tatmin edici bir buzlu tada sahip harika bir buhar bulutu üretme yeteneğinden ödün vermeden diğer vape sularının üç katı serin mentol etkisi sunar. Tüm gün süren bir vape olarak veya diğer favori Halo E-sıvılarınızla karıştırmak için mükemmeldir. Bugün Sipariş Verin!


FREEDOM JUICE TOBACCO PREMİUM E-LİKİT

Özgürlük Suyu'nun canlandırıcı tadı ile çekingenliğinizden kurtulun. Bu yumuşak, ancak olağanüstü derecede cazip e-likit, nefis bir şekilde pürüzsüz bir görünüme sahip saf, birinci sınıf Virginia tütününün özünü anımsatmaktadır.KRINGLE'S CURSE PREMİUM E-LİKİT


Mükemmel bir şekilde hazırlanmış mentol e-sıvısının dinamik bir karışımı olan Kringle's Curse, her nefes alışında canlandırıcı bir lezzet patlaması sunar. Bu uyarıcı şaheser, muazzam bir buhar ve gerçekten nostaljik bir deneyim sunan harika bir boğaz vuruşu sağlar.


COOL MIST MENTHOL PREMİUM E-LİKİT


CoolMist'in dingin lezzetini oluşturmak için tatlı ve soğuk zekice harmanlanır. Bu son derece pürüzsüz ve tazeleyici e-likit, diğer tatlarla karıştırmak veya kendi başına vaping yapmak için mükemmel olan ince, serinletici bir mentol deneyimi sağlar.


MALIBU PREMİUM E-LİKİT


Malibu e-likiti ile her gün bir elektronik sigara cennettidir. Ferahlatıcı mentollü bir finişe sahip donmuş bir Piña Colada ile karşılaştırılabilir olan bu pürüzsüz tropikal aroma, tatmin edici derecede lezzetli bir ağızda birinci sınıf buhar üretir.


MENTHOL ICE PREMİUM E-LİKİT


Tazeleyici ve son derece popüler Menthol Vape Juice, bu oldukça pürüzsüz e-likit sizi her durumda serin tutar. Her zaman hayranların favorisi olan bu heyecan verici mentol aroması, kalın, dolu, tatmin edici buharla pürüzsüz bir mentol patlaması sağlar. Bir sebepten dolayı en popüler tatlarımızdan biridir. Mentol sevenler veya diğer premium e-likit aromalarımızla biraz buzlu tazeliği karıştırmak isteyen gazeteler için harika bir seçim. Mentol ICE'nin tatmin etmesi kaçınılmazdır.


MYSTIC MENTHOL PREMİUM E-LİKİT


Bu gevrek ve uyarıcı tat, ne çok ince ne de aşırı güçlü olan kusursuz bir tat oluşturmak için muhteşem bir şekilde harmanlanmış canlı mentol ve ferahlatıcı tatların mükemmel birleşimidir.


PRIME 15 TOBACCO PREMİUM E-LİKİT


Bu birinci sınıf tütün aroması, nefes verirken yumuşak tütünün mükemmel dengesi ile hafif bir kuru aroma sunar. Bu odunsu tütün aromasının karmaşık nüansları ustalıkla hazırlanmış ve mükemmel bir şekilde yaşlandırılmıştır.


TORQUE56 TOBACCO PREMİUM E-LİKİT


Bu güçlü, filtrelenmemiş tütün aroması, saf, gerçek bir tütün deneyiminin tadını çıkarmaya cesaret edenler için formüle edilmiştir. Tüm karmaşık nüanslardan arınmış birinci sınıf bir e-likit olan Torque 56 Tobacco, diğerlerinden farklı olarak boğaz vuruşu sağlar.


TURKISH TOBACCO PREMİUM E-LİKİT


Türk Tütününün cömert, yumuşak, güneşte kurutulmuş tütün lezzetlerini deneyimlemek için Karadeniz kıyılarına gitmenize gerek yok. Hem tarih hem de lezzet açısından zengin olan bu e-likit, hafif ama tatmin edici bir e-likit arayanlar için mükemmel bir seçimdir.


BELGIAN COCOA PREMİUM E-LİKİT


Kendinizi Belçika Kakaosunun saf çöküşüne hazırlayın. Bu kompleks e-likit, zengin, yatıştırıcı çikolata notaları katmanlarıyla dolup taşan kurutulmuş bir kakao aromasından oluşur. Belçika Kakao, nihai yarı tatlı gurme lezzet profilini üretir.


CAFE MOCHA PREMİUM E-LİKİT


Lezzetli, tam aromalı bir kahve karışımı olan Café Mocha ile güne başlayın ve sabahın tadını çıkarın. Sağlam bir kapuçino tadı üzerine inşa edilen bu mükemmel dengelenmiş e-likit, kusursuz bir tatlı mocha ve fındık demeti ile iç içe geçmiştir.


DEVLIN PREMİUM E-LİKİT


Bu efsanevi zengin ve kadifemsi gurme e-likit olağanüstü derecede pürüzsüzdür. Devlin’in üstün tadı diğer e-likitlerden farklıdır ve lezzet oyununuzu bir sonraki seviyeye taşıyacağından emin olabilirsiniz.


LONGHORN PREMİUM E-LİKİT


Elde sarılmış hafif bir puroyu anımsatan bir lezzet profili ve boğaz vuruşu ile o eşsiz vaping deneyimi için Longhorn Vape Juice'ı seçin. Zengin ve sağlam tatlarla kavrulmuş Longhorn, derin yoğunlukta taze yakılmış puro tütününü sunar. Corojo ve Cavendish'in tadı ile birleştiğinde ateşte kurutulmuş tütünün karmaşık aromaları, eşi benzeri olmayan cesur bir vaping deneyimi sağlar.


MIDNIGHT TOBACCO PREMİUM E-LİKİT


Pürüzsüz ve keyifli bir e-likit olan Midnight Tobacco, bir ninni kadar pürüzsüz, karmaşık tütün notalarıyla dolu, nefis hafif, havayla kürlenmiş bir tütün aromasıdır.


MENTHOL V PREMİUM E-LİKİT


Mentol V'nin büyüleyici tadı ile arzularınızı giderin. Bu canlı mentollü e-likit, hafif, taze notalarla harmanlanmış kadifemsi pürüzsüzlükte tütün aromasıyla başlar ve serin, lezzetli bir yüzey oluşturmak için bir okaliptüs dokunuşuyla tamamlanır.


PIRATE'S CREED TOBACCO PREMİUM E-LİKİT


Pirate's Creed'in sağlam ve odunsu aromasıyla yelken açın. Geleneksel pipo tütünlerini anımsatan, kürlenmiş Virginia ve Doğu lezzetleri hoş ve cesur bir tat için birlikte harmanlanmıştır.


VOODOO TOBACCO PREMİUM E-LİKİT


Bu gizemli e-likit, gurme tatların mükemmel dengesini çağrıştırıyor. Hafif bir bazla başlayan Voodoo’nun karmaşık profili, gerçekten olağanüstü bir e-likit oluşturmak için siyah frenk üzümü, üzüm, erik ve biraz baharat aromalarıyla harmanlanmış yumuşak tütün notalarının katmanlarını içerir.


SPEARMINT PREMİUM E-LİKİT


This perfectly blended spearmint flavor is more than just a menthol blend. Not too strong and not too light. Halo Spearmint will start off with a refreshing inhale and transform to an invigorating and smooth exhale that will stimulate your senses in a way no other vape can!


SPEARMINT PREMİUM E-LİKİT


Bu mükemmel harmanlanmış nane aroması, bir mentol karışımından daha fazlasıdır. Ne çok güçlü ne de çok hafif. Halo Spearmint, tazeleyici bir nefesle başlayacak ve duyularınızı başka hiçbir vape'nin yapamayacağı şekilde harekete geçirecek canlandırıcı ve pürüzsüz bir nefes vermeye dönüşecek!


TRIBECA GREEN TEA PREMİUM E-LİKİT


Tribeca Yeşil Çayın bitkisel lezzetini lezzet kasamızın derinliklerinden ortaya çıkarın. Hala Tribeca'nın pürüzsüz, aşkın tütününü, ancak bir miktar nefis yeşil çay tadı ile, en yüksek standartlarda demlenmiş ve harmanlanmış.


TRIBECA CHERRY PREMİUM E-LİKİT


Lezzet kasamızın derinliklerinden, Tribeca Kirazının lüks lezzetini açığa çıkardık. Tribeca'nın yemyeşil vişne rengiyle pürüzsüz, aşkın tütününü deneyimledikten sonra, başka neleri kilit altında tuttuğumuzu bilmek isteyeceksiniz.


SUBZERO PINEAPPLE PREMİUM E-LİKİT


Tropikal ananas aromasıyla iç içe frigid mentol. Elektronik sigara endüstrisinin en iyi konsantre mentollü vape suyunu farklı bir şekilde deneyin. Orijinal Subzero üçlü mentol aromamızı beğendiyseniz ve ferahlatıcı tropikal ananas aromasının tadını çıkarıyorsanız, SubZero Ananas'ı denemeyi kendinize borçlusunuz.


SUBZERO GINGER PREMİUM E-LİKİT


Gevrek, taze zencefil tekme ile soğuk bir mentol. Piyasadaki en konsantre mentolü farklı bir şekilde deneyin. Orijinal Subzero üçlü mentolümüzü beğendiyseniz ve taze zencefile ilginiz varsa, SubZero Ginger'ı denemeyi kendinize borçlusunuz.


FROSTBITE MENTHOL PREMİUM E-LİKİT


Bu serin, harmanlanmış mentollü vape suyu aromasının ürpertici acelesinin tadını çıkarın. Mentol ve nanenin mükemmel kombinasyonu ile Frostbite, nefes kesen bir mentol vape için doğru noktayı vuruyor. Çıtır çıtır, donmuş e-likit aromasını, kısa süre sonra unutamayacağınız ferahlatıcı, naneli bir ağızda bırakan tat izler. Tüm e-sıvılarımız tamamen tatmin edici düzeyde buhar üretimi sağlar. Vaping ihtiyaçlarınıza en uygun olan birden fazla şişe boyutu ve nikotin seviyesi arasından seçim yapın.


BLACK DIAMOND PREMİUM E-LİKİT


Sağlam, Türk tütün aromasının inanılmaz derecede pürüzsüz deneyiminin keyfini çıkarın. Lezzetli aromalı üst notalar, Black Diamond'ın zengin tütün aromasını yaratır ve aynı zamanda gerçekten tatmin edici bir vape sunar.


HYBRID PREMİUM E-LİKİT


Hybrid'in unutulmaz ve canlandırıcı tadını yaratmak için pürüzsüz, tütün aromasını ve ürpertici mentol tadını dengeliyor.


TIMBER TOBACCO PREMİUM E-LİKİT


Kereste, her yerde gazeteler için tütün aromaları sevgisini yeniden canlandırıyor. Sıcak, kuru tütün notaları, kestane ağaçlarının kokulu odunu kullanılarak ateşle sertleştirilmiş tütünün zengin, topraksı cilasıyla dengelenmiştir.


WHISPER TOBACCO PREMİUM E-LİKİT

Klasik, beyaz burley tütünün inceliklerini yakaladık ve eskimiş, havayla sertleştirilmiş tütünle aşıladık. Gerçekten canlandırıcı bir tütün deneyimi.


KRYPTON MENTHOL PREMİUM E-LİKİT

Bu dünyanın en çok dışında, galaksideki buzlu mentol tadı! Kripton, asla pes etmeyen heyecan verici bir mentol aroması patlamasıdır.


YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim