Halo

Gösterilen: 1 ile 62 arası, Toplam: 62 (1. Sayfa)

Bir vizyonumuz var ve yetişkin sigara tiryakilerine tartışmasız daha iyi bir seçenek sunarak sigarayı bırakmalarını sağlamak. Sadece en yüksek kalitede değil aynı zamanda milyarlarca ya da daha fazla yaşamda fark yaratabilen bir ürün yaratmak bizim görevimiz.Kişisel olarak, sigara içenlere daha temiz, daha sağlıklı ve dumansız bir yaşam için bir adım atmak için her seferinde tek tek ilham vermek konusunda kararlıyız. Hayat kurtarmak bizim amacımız ve başka bir şekilde olmasını reddediyoruz.

Elektronik sigara likitlerinin bu kadar ünlü olmasının iyi bir nedeni var. Birinci sınıf Amerikan yapımı e-liktlerin her biri saygın kaynaklardan gelen kaliteli malzemelerle başlar. Endüstri standardını belirleyen kaliteli paketlemeye devam eder: en iyi kargo, izlenebilir parti numaralandırma ve çocuklara dayanıklı kapaklar. Ancak kanıt her zaman tadındadır ve ödüllü tütün, mentol, gurme ve meyve aromalı e-sıvı çeşitlerimiz her zaman sunar. Her damak tadına uygun lezzetler sayesinde, hiçbir şey e-likitlerin tadını çıkarmaya uygun olamaz. Onları kendin için dene.

Halo Premium Likitler iki farklı vg - pg oranları ile üretilmektedir. Halo likitlerin Vg etiketli olan şişeleri 70vg 30pg değerine sahiptir, Pg etiketli şişeler ise 30Vg 70Pg olarak üretimi yapılmaktadır.

Halo Mavi seri elektronik sigara liktileri;

Halo Tribeca Premium Likit, diğerleri arasında tek başına duran ünlü bir e-sıvı olan Tribeca, mükemmel ve tatlı bir görünüm elde etmek için mükemmel vanilya ve karamel ipiyle uyumlu bir şekilde harmanlanmış pürüzsüz, aşkın tütün lezzetiyle endüstri standardını belirledi.

Halo Subzero Premium Likit Yoğun, serin nane efekti sergileyen bir e-sıvı, diğer mentol lezzetlerimizden daha güçlüdür. Üstün buhar üretimi ve buzulların taze olmasıyla, gün boyu SubZero'nun soğuk lezzetleriyle dinlenebilirsiniz.

Halo Turkish Tobacco Premium Likit, Türk Tütününün cömert, yumuşak, güneşte kurutulmuş tütün lezzetlerini deneyimlemek için Karadeniz kıyılarına gitmek zorunda değilsiniz. Hem tarih hem de lezzet bakımından zengin olan bu e-sıvı, hafif fakat tatmin edici bir e-sıvı arayanlar için mükemmel bir seçimdir.

Kringle's Curse Premium Likit , Mükemmel bir şekilde hazırlanmış nane e-sıvısının dinamik bir karışımı olan Kringle’s Curse, her solukta canlandırıcı bir lezzet patlaması sunar. Bu uyarıcı şaheser büyük bir buhar ve gerçekten nostaljik bir deneyim sunan serin bir boğaz vuruşu sağlar.

Halo Menthol ice Premium Likit , Canlandırıcı ve son derece popüler olan bu oldukça pürüzsüz e-sıvı, her durumda sizi serinletir. Her zaman hayranı tutkun olan bu heyecan verici mentol aroması, kalın, dolgun ve tatmin edici bir buhar ile mentollü patlaması sağlar.

Halo Torque56 Premium Likit , Bu güçlü, filtrelenmemiş tütün aroması, saf, iyi niyetli bir tütün deneyiminin tadını çıkarmaya cesaret edenler için formüle edilmiştir. Tüm karmaşık nüanslardan arınmış birinci sınıf bir e-sıvı olan Torque 56, diğerlerinden farklı olarak bir canavar boğaz darbesi sunar. 

Halo Prime15 Premium Likit , Bu birinci sınıf tütün aroması, nefesteki mükemmel kakao ipucu ile ince bir kuru tatlılık sunar. Bu odunsu tütün lezzetinin karmaşık nüansları ustalıkla hazırlanmış ve kusursuz hale getirilmiştir.

Halo Malibu Premium Likit , Her gün Malibu e-likit ile bir vaper cennetidir. Serinletici mentol kaplamalı dondurulmuş Piña Colada ile kıyaslandığında, bu pürüzsüz tropikal lezzet tatmin edici derecede tatlı bir tat ile birinci sınıf buhar üretir.

Halo Fusion Premium Likit , Tatsız bir e-sıvı olan Fusion ile bir sonraki seviyeye vaping yapın. Bu son derece kullanışlı e-sıvı, vaftiz uzmanları için olmazsa olmazlardan.

Halo Mystic Premium Likit ,Bu gevrek ve canlandırıcı lezzet, canlı bir nane ile canlandırıcı tatlı bir nane olan mükemmel bir kombinasyondur ve ne ince, ne de aşırı güç veren kusursuz bir tat oluşturmak için birlikte mükemmel bir şekilde harmanlanmıştır.

Halo Coolmist Premium Likit ,Tatlı ve serin, CoolMist'in sakin lezzetini oluşturmak için birlikte mükemmel bir şekilde harmanlanır. Bu son derece pürüzsüz ve canlandırıcı e-sıvı, diğer tatlarla karıştırmak veya kendi başına buharlaşmak için mükemmel, zarif, serin bir mentol deneyimi sağlar.

Halo Freedom Premium Likit ,Özgürlük Suyu'nun heyecan verici tadıyla engellemelerinizden kurtulun. Bu yumuşak, ancak olağanüstü derecede çekici olan e-likit, saf, birinci sınıf Virginia tütününün özünü, tatlı bir şekilde sonlandırır.

YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim