2021ramazanbayram 2021ramazanbayram
  • Halo Cafe Mocha 3x10ml Premium Likit
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • Halo Cafe Mocha 3x10ml Premium Likit
Stok Durumu: TÜKENDİ
Stok Durumu:
%15

Halo

-

halo-cafe-mocha

Halo Cafe Mocha 3x10ml Premium Likit

100,00 TL
85,00 TL
%15

Halo Cafe Mocha 3x10ml Premium Likit

Halo's Cafe Mocha, tüm gün vape için mükemmel olan gerçekten gurme bir kahve likitidir. Bu e-likit temeli nefis bir gurme cappuccino aromasıyla başlar, ardından ustaca lezzetli kavrulmuş fındık ve tuzlu çikolata yumuşak ipuçlarıyla tabaklanır. Genel lezzet kombinasyonu daha sonra tatlı bir şekilde mükemmel bir dokunuşla tamamlanır ve Cafe Mocha'yı tadacağınız en iyi lezzetlerden biri haline getirir. Büyük bir boğaz vuruşu ve önemli bir buhar üretimi ekleyin ve gerçekten denemeniz gereken mükemmel bir e-likit ile kaldınız.

Halo Subzero, 3 adet 10ml’lik özel, güneş geçirmeyen ve çocuk korumalı bir şişede saklanmaktadır. Eğer siz de standartların üstünde bir likit keyfi yaşamak isterseniz sizleri de Halo Subzero denemeye davet ederiz.


Halo, e-sıvı malzemeleriyle ilgili bir Amerikan Markasıdır, özenle hazırlanmış ve özenle işlenmiş bir dizi premium e-sıvı önermekteyiz.Kendinizi kayıtsız bırakmayacak dengeli ve rafine karışımlardan oluşturulmuş iyi tanımlanmış bir kimliğe sahip bir e-sıvı koleksiyonunu keşfedin.
Halo e-sıvılar diasetil içermez, parabensiz ambroks içermez


· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim