Bilgilendirme Bilgilendirme
  • GeekVape Flint MTL Kit
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • GeekVape Flint MTL Kit
  • GeekVape Flint MTL Kit
  • GeekVape Flint MTL Kit
  • GeekVape Flint MTL Kit
Stok Durumu: Stokta var
Stok Durumu:

GeekVape

-

geekvape-flint

GeekVape Flint MTL Kit

320,00 TL

RENK SEÇİN

GeekVape Flint MTL Kit 950mAh


Geek Vape Flint Başlangıç mtl Seti, kullanımı ve taşınması kolay, taşınabilir ve kompakt bir tasarıma sahiptir. Flint, mikro USB şarj portu ile şarj edilebilen dahili bir 950mAh batarya kapasitesine sahiptir. Flint, kişisel tercihlerinize göre seçebileceğiniz üç farklı voltaj seçeneğine sahiptir. Flint, ayar düğmeleri olmadan basit bir düğme tasarımına sahiptir. Geekvape Flint ayrıca IPX5'i dayanıklılık sınıfındadır. Geekvape Flint tank, geri çekilebilir üst dolgu tasarımı kullanılarak doldurulabilecek 2.0ml e-likit kapasitesine sahiptir. Geekvape Flint tankında, seçilebilecek beş farklı hava deliği boyutuna sahip hassas ayarlanabilir bir hava akımı kontrol valfı bulunur. Flint atomizer ile gelen Flint NS coiller kullanılırken hem düşük nikotinli normal likitler hem de yüksek nikotinli salt likitler kullanılmak için optimize edilmiştir.


> GeekVape Flint Yedek Coil için Tıklayınız <

Mümkün olan en iyi lezzetin elde edilmesi için üç farklı güç ayarı. Kişisel tercih için üç adet mevcut çıkış modu, 3.2V, 3.5V ve 3.8V modlar arasında geçiş yapmak için sadece ateşleme düğmesine üç kez basın.
Düşük Salt Nikotinli likitler için 1.2ohm (20mg-30mg-35mg) Yüksek Salt Nikotinli likitler için 1.6ohm (50mg) Coil önerilir.
Geek Vape Flint Başlangıç mtl Seti led göstergesi ile şarj durumunu göstermektedir. Şarj Durumunu Görüntülemek için Ateşleme tuşuna 2 kere basınız. Kırmızı ışık batarya durumunun %30'dan az dolduğunu belirtir, Mavi ışık batarya durumunun %31-69 arasında gösterir, Yeşil ışık batarya durumunun %70 ve üzeri olduğunu belirtir.
Ayarlanabilir hava akış sistemi ile içim şekli kişiselleştirilebilir.
Geek Vape Flint Başlangıç mtl Seti ile gelen Flint atomizerde likit dolumu oldukça basittir, atomizerin üst kapağını hafifçe kaydırmak yeterlidir.
Bilgisayar , Powerbank gibi 5Volt 1Amper çıkışlı cihazlardan şarj edilebilir.
Geek Vape Flint Özellikleri

Boyutlar: 22x93,95mm (Ağızlık Dahil)
510 Atomizer Bağlantısı
Dahili Pil Kapasitesi: 950mAh
Ayarlanabilir Voltaj: 3.2, 3.5 veya 3.8V
E-Sıvı Kapasitesi: 2.0ml
IPX5 Suya Dayanıklı
Geri Çekilebilir Üst Dolgu Tasarımı
Basit Bir Düğme Tasarımı
Pil Ömrü LED Gösterge Işığı
Taşınabilir ve Kompakt Tasarım
Mikro USB Şarj Portu
Normal ve Salt Nikotinli elektronik sigara lilitleri için Optimize Edilmiştir
Beş Farklı Hava Delik Ölçüsü Mevcuttur
Hassas Alt Ayarlanabilir Hava Akımı Kontrol Vanası
Kısa devre koruması - Düşük batarya Koruması - 10 saniye Ateşleme kesme koruması

Paket İçeriği
1 x GeekVape Flint Mod
1 x GeekVape Flint Tankı
1 x Flint NS Bobin 1.6ohm Coil (Önceden yüklenmiş)
1 x Flint NS Bobin 1.2ohm Coil (Yedek)
1 x Yedek Cam
1 x Mikro USB Kablosu
1 x Yedek Parça Seti
· Yorumlar
orhan sultansu 29/02/2020
Aspire Zelos kullanıyorum. Ondanda çok memnunum. ama günde 2 paket sigara içen biri için az gelebilyor nikotin oranı. bunun için Flint aldım. 35mg ile kesinlikle sigara aklınıza bile gelmiyor. 1.2ohm (20mg-30mg-35mg) -- 1.6ohm (50mg) Bu oranlara dikkat etmenizi öneririm. Tam tersini yaptığınızda gene içiliyor fakat ağıza püskürtme veya akıtma sorunları yapabiliyor. Doğru Ohm ve likit ile çok keyifli bir içim sağlıyor. Düşük mg lar için her coili rahatlıkla kullanabilirsiniz. Satıcıya ayrı teşekkür 1 günde eksiksiz orjinal olarka elime ulaştı. Hediye için ayrı teşekkür....
SemihEnes 22/02/2020
Bu E Sigarada her türlü likiti kullanabilir miyiz?
Yardımcı olursanız sevinirim...

CEVAP:
merhaba, tüm likitleri kullanabilirsiniz.
mert kaynak 18/02/2020
Sigarayı bırakmak için bu konuda uzman arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine F/P ürünü olarak aldım. Gerçekten yeni başlayanlar için kullanımı gayet basit tavsiye ederim.
İsmail 29/01/2020
Bu cihazın şarjı kaç saat gidiyor kullanıcılar yardımcı olabiler mi almayı düşünüyorum

CEVAP:
Merhaba, 1000mAh mtl kullanım ile gün boyu kullanılabilir.
Enes Bıçakçı 09/01/2020
Sonunda aradığım cihazı buldum :) Sigarayı tamamen bıraktırabilecek, mtl içimi harika olan bir cihaz, Tek sıkıntısı driptipi yapışık, umarım kırılmaz :) Hızlı kargo için teşekkür ederim piyasadaki en iyi sitesiniz.
ünsal şahin 21/12/2019
Ürün gerçekten çok güzel 12 mg likitle kullanıyorum sigarayı bırakacak olanlar kesinlikle almalı.
Abla 25/11/2019
Merhaba 510 connector kısmı var mıdır?

CEVAP:
Merhaba, evet mevcut .
Buğra k. 20/11/2019
Merhaba renk seçeneklerinde beyaz renk görünüyor , bir yanlışlık mı var? bu ürünün beyaz renginin olmaması lazım yeni bir versiyon mudur?

CEVAP:
Merhaba, yeni versiyon olarak karışık olarak bulunmaktadır.
Ceyhun 31/10/2019
Cihazı Smok Nord ve Geekvape Frenzy ile aynı likitleri kullanarak kıyasladım. Smok Nord'un aroma ve buhar çıkış performansı Geekvape'lere göre daha iyi ancak akıtma ve ağza likit gelme problemleri var ayrıca bu cihazın MTL içim zevki Smok Nord'dan daha yüksek. Geekvape Frenzy ile hemen hemen aynı ama Flint bence daha başarılı bir tasarıma sahip. Frenzy'de likit seviyesini görmekte zorlanırsınız ve aroma performansı bana biraz daha düşük geldi. Kısacası sigarayı bırakmak için alacaklara tereddütsüz tavsiye ediyorum.
Ceyhun 31/10/2019
Cihazda bir iki problem yaşadım. Yere ilk düştüğünde camı çatladı. Paketten çıkan yedek camı taktım ve bu da kırılırsa ne yapacağımı bilmiyorum çünkü yedek cam stoklarda yok. Mutlaka cam koruyucu takın. Yedek camı taktıktan sonra parçaları tekrar yerine takarken çok iyi sıkıştırmanız gerekiyor yoksa kapak contalarından likit sızdırıyor. Sıkı kapatınca sızdırma problemi yok. Normal sızdırma ve ağza likit gelme gibi bir problem yaşamadım. 1.2 ohm'luk coilleri ortalama 1 hafta kullanıyorum. 1.6 ohm'luk coilin boğaz vurumu daha yüksek ben beğenmedim. 1.2 ohm'luk 5'li yedek coil takımını mutlaka alın. Şarjı bütün gün içseniz bile en kötü 1 gün gidiyor. Şarjın renklerine güvenmeyin. Yeşil en dolu şarjı gösteriyor ancak orta şarj rengi maviye geçtikten sonra en düşük şarj olan kırmızıya geçmesi çok kısa sürüyor ve kırmızıdayken 10-15 duman aldığınızda şarjı bir anda bitiyor. Düşük şarjda verimi düşüyor. Her gün 30 dk şarja takınca rahat rahat kullanılır.
Ceyhun 31/10/2019
20 yıldır günde 2 paket içtiğim sigarayı bırakmak için 1 ay önce bu ürünü aldım. Kullanmaya başladığım anda sigara isteğini kesti. 1 aydır toplam 10 adet sigara içmemişimdir. İçtiğim sigaraları da kıyaslama yapmak için içtim. Sigarayı bırakmak için cihaz arıyorsanız başka bir modele bakmanıza hiç gerek yok. 35 mg salt likitler ile kullanıyorum. Cihaza ve elektronik sigara içimine tam anlamıyla alışmak 2-3 hafta sürüyor. Üzerindeki hava ve watt ayarları ile bir süre sonra likite ve içim zevkinize göre en uygun ayarları yapmaya başlıyorsunuz. Tadını seveceğiniz likiti bulmak için biraz para harcamanız gerekebilir. Sigarayı bırakmak isteyenlere çikolatalı, gofretli, sütlü, fındıklı fıstıklı veya yoğun meyveli likitleri tavsiye etmiyorum. Normal sigaraya yakın tatlarda olan tütün aromalı veya mentol ağırlıklı likitleri denerseniz daha rahat ederseniz.
Kullanıcı 27/10/2019
Ürünün camı çok hassas. En küçük darbede çatlayabiliyor. 1.6 ohm luk coil daha çabuk eskiyor gibi geldi. 1.2 ohm luk coilleri daha uzun süre kullanabildim. Yanık tadını da 1.6 ohm luk coillerde aldım. Benim içimime uyan şu: 1.2 ohm coil, en küçük hava deliği, kırmızı veya mavi ışık, salt likit. (Keşke Geekvape bu aleti sarılabilir atomizerli yapsa da coil derdinden kurtulsak)
Muhammed tekin 26/10/2019
Atomizerini ayrıştıramadım internetteki videolarda hemen açılırken bende açılmıyor ayrıca 3. Günde yanık tadı gelmeye başladı

CEVAP:
Merhaba, sıkışmış olabilir plastik eldiven ile tutup deneyin daha kolay açılır yine olmaz ise camın alt ve üst kısmındaki metal kısımlara bant-bez sarın ve pense ile tutup çevirin. Bez ve bant sarımı atomizeriniz çizilmesin diye dikkat ediniz.
Hacı Karabacak 21/10/2019
Merhaba ; Ben şimdi bu üründe yaşadığım sıkıntıdan bahsetmek istiyorum anlatmak belki zor olacak ama .
Her zaman yapmamakla beraber ürünün atomizer içerisinde kaynama sesi gibi ses geliyor ve likiti dışarıya kaynar şekilde damlacıklar şeklinde atıyor. Bunu daha önce telefon ile sorduğumda likitin çok doldurulduğunda yapar denmişti fakat onunla alakası yok devamlı likit az ikende yapıyor bunu . Bildiğiniz fokurdama sesi geliyor üründen ve ağzına götürmeye korkarsın ürünü. çünkü alev gibi likit gönderiyor. bunu neden yapar acaba ? neyi yanlış yapıyoruz

CEVAP:
Merhaba, fokurdama genel olarak coilinizin fazla nemlenmiş olduğundan olabilir. Coil üzerindeki pamuk fazla likit almış ise likiti taşıyamıyor ve tellerde likit birikiyor bu şekilde çekim yaparken sıçratma görülür ve fazla likit ısınırken fokurdama sesi gelir. Bu durumu düzeltmek için coili çıkartıp pamuk ile kurulayın çıkartınca zaten çok nemli olduğunu göreceksiniz . https://trelektroniksigara.net/likit-akitma-sicratma
Arda 08/10/2019
Merhaba expromizer v4 ile beraber kullanabilir miyiz

CEVAP:
Merhaba, uyumludur kullanabilirsiniz.
Taner Mermer 01/10/2019
Bu ürün yeni seri 1000mah ve geek vape alameti daha küçük yazılı onun dışında eskisi ile aynı frenzy 0.7mesh coil buna da uymuyor pil performansı 1.6 ohm coil ve salt likit kullanımı ile 2 günü çıkarttığına göre 1.2 ohm 3mg likit de koysanız bir gün rahat rahat götürür. Drip tipi kıran arkadaşlar tankı ayrı sipariş edebilir onun drip tipi de çocuk kilitli ve sökülen tip. Kıyaslama icin Smok nord mesh coil aroma buhar performansı cok daha iyi bunun avantajı da sıkı cekim mtl icim ve yüksek mg ile başlangıç icin tek basına yeterli gelecek bir ürün. Tek problem ikidir ürün alıyorum bir hafta gecmeden indirime giriyor kampanya oluyor fiyatlar neden hızlı değişiyor galiba o da benim talihsizliğim ama yeni sipariş verecekler kaçırmasın derim.
Yüksel 11/09/2019
Ben bu e sigaranı drip tip(ucunu) kırdım çıktı yerinden.Şimdi başlık kısmı atomizer var mı buna uygun? veya baştan bir tane mi alayım? Pek anlamıyorum bu e sigarlardan.
Ne yapayım sizce?

CEVAP:
Merhaba, Geekvape Flint için malesef atomizer seti bulunmuyor.
Kemal 10/09/2019
Bunun dripripi (ucu) kırıldı.Yerinden çıkardım.Yerine hangisi olur?

CEVAP:
Merhaba, driptipi sabittir değişmiyor.
Kürşat 05/09/2019
Cihazın 1.2 ohm luk coil ile tam bir sigara performansını verdiğini belirtmek isterim. İlk hafta içindeki mevcut 1.6 ohm luk coili denedim. Buhar az çıktığı için bir kaç kez çekim yapma ihtiyacı veriyordu her fırtta. Bu yüzden dilimin kökünde ağrı oldu vakumlamadan dolayı. 1.2 ohm luk coili takınca işte bu dedim... Tatmin edici buhar, aroma v.s. herşey var. Sigarayı bırakmak için birebir. Yanlız camı çok hassas, ilk gün düşürdüm ve çatladı, yedek camı taktım. Bu sitede satılan kapaklı atomizer koruyucuyu taktım, çok güzel uydu. bu koruyucu drip tip kısmını da iyi koruyor. Drip tip çıkabilir olmadığı için eğer kırarsanız cihazı çöpe atmak zorunda kalırsınız...
ARDA BOZKURTERDEM 22/08/2019
Selamlar, Siyah rengi kalmadı sanırım, tahmini ne zaman gelir bilgi verebilirmisiniz ?

CEVAP:
Merhaba, ürün malesef tükenmiş durumda, Ürün geldiğinde haber ver butonunu kullanırsanız sms ve mail yolu ile bilgilendirme yapılır. ürünler yurtdışından gelmektedir, malesef süre belirtemiyoruz.
Gülçin  22/08/2019
Ürün dün geldi.. ve gercekten çok güzel.. sigarayı bırakmak için aldım.. dün sabahtan beri sigara içmiyorum.. Düşük hava çıkış ayarinda sigara icimine çoook yakın.. almadan önce bütün sorularımı içtenlikle ve sabırla yanıtlayan site yöneticilerine hem bu sabırlarından hem de hızlı gönderimden dolayı teşekkür ederim.
Dağhan  Bozdemir 20/08/2019
Anneme hediye almıştım sonra kendime de sipariş ettim,güzel cihaz ben beğendim.
Hüsnü Yusuf  Aslan 20/08/2019
Cihazı site üzerinden aldım. İlk E sigara tecrübem olduğu için çekingen davrandım ancak gördüm ki Türkiye'nin en güvenilir sitesi. Artık likit ve coillerimi de buradan alıyorum. Cihaza gelecek olursak; küçük ve güçlü bir cihaz. 5 farklı hava çıkış ayarı ve 3 farklı volt ayarı olduğundan her isteğe karşılık verebiliyor. Küçük hava deliklerinde aroma daha güçlü, büyüklerde ise duman performansı. 1.2 ohm coil ve Dinner Lady Lemon Tart 3mg ile kullanıyorum. Salt likit ile de denedim, doyum olarak başarılı ancak benim tercihim daha çok aroma olduğun normal likit ile tüketiyorum. Şarjı standart kullanımda 1,5 gün, az kullanımda rahatlıkla 2 günü çıkarıyor. Cihazı şarj etmek ise yarım saat sürüyor. Kısacası ben tatmin oldum, tavsiye ediyorum. Teşekkürler trelektroniksigara.net ekibi
Yuksel Yilmaz 20/08/2019
Drip tip değişiyor mu. Hangi model takılabilir.

CEVAP:
Merhaba, driptip sabittir.
Serdar Halavurt 19/08/2019
Merhabalar cihazın coil kullanım süresi ne kadardır

CEVAP:
Merhaba, ortalama 20 gündür.
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER