GeekVape

Gösterilen: 1 ile 60 arası, Toplam: 60 (1. Sayfa)

Geekvape, 2016'nın başlarında ilk ürünü olan ve bugüne kadar bilinen RTA olan Griffin'i açıkladı. Avokado, Ammit, Peerless, Zeus gibi yenilikçi kreasyonlarla şirketimiz büyümeye ve büyümeye devam etti. Aegis piyasaya sürülmesinden bu yana büyük bir başarı elde etti ve tüm vaping topluluğunu üst düzey dayanıklılık, yenilikçilik ve olağanüstü performans için etkiledi.

Geekvape, ürün geliştirme sürecimiz boyunca “Kalite”, “Yenilik” ve “Kullanıcı Dostu” olarak uyguladığımız üç temel değere bağlı kalmaktadır. Bu değerler genellikle kullanıcılarımızı “Geekvape ürünleri hakkında konuştuğumuzda, şimdiye kadarki en iyi ürünlerden bahsediyoruz, ürünlerinin çoğunu kullandım ve kalite, dayanıklılık ve harika tasarımlar için mükemmel” izlenimini paylaşıyor. ”- Facebook'ta en çok sevilen incelemeden alıntı.

Geekvape, 2016'dan beri 1 numaralı rebuildable atomizer üreticisi (RTA, RDA, RDTA). Bu yıl, elektronik sigara endüstrisine daha da genişlemeye hazırız ve daha geniş bir pazar kitlesine hitap eden kapsamlı bir üretici üretebilen en profesyonel üretici haline geldik. Pod sistemleri, başlangıç ​​kitleri ve vape kalemleri gibi yeni başlayanlardan rebuildable atomizörleri ve yüksek güçlü kutu modları gibi gelişmiş cihazlara kadar geniş bir ürün yelpazesi.

Elektronik sigara sektöründe atomizer diyince hemen hemen her kullanıcının adını duyduğu veya kullandığı ürünlerin başında gelen geekvape bu başarısını birazda Griffin ve Zeus serisine borçludur diyebiliriz. Yüksek performans isteyenlerin tercihi olan griffin rta atomizer serisi ve likit akması sızdırma gibi sorunlar olmayan yüksek performanslı geekvape zeus rta atomizer serisidir.

GeeKVape ürünlerine örnekler: 

GeeKVape Aegis 100W Mod - GeeKVape Aegis Legend 200W Mod - GeekVape AMMIT Dual Coil Version RTA Atomizer - GeeKVape Ammit MTL RTA Atomizer 4ml - GeekVape Ammit RTA Atomizer - GeeKVape Avocado 24 Bottom Airflow RDTA - GeeKVape Baron RDA - GeeKVape Blitzen RTA Atomizer - GeekVape Creed RTA Atomizer - GeekVape Flint MTL Kit - GeekVape GBOX Squonker Kit 200W - GeekVape Griffin 25 Mini RTA Atomizer - GeekVape Griffin 25 Plus RTA Atomizer - GeekVape Griffin 25 RTA Atomizer 6,2ml - GeekVape Medusa RDTA - GeekVape Medusa Reborn RDTA Atomizer 3,5ml - GeekVape NS Coil 5'li Paket (Flint MTL Coil) - GeekVape Peerless RDA - GeekVape Top Airflow Griffin 25 RTA Atomizer - Geekvape Tsunami 24 Plus RDA - GeeKVape Zeus Dual RTA Atomizer - GeeKVape Zeus RTA Atomizer 4ml - GeeKVape Zeus X RTA Atomizer 4.5ml

Yeni Başarılarımız:

* Haziran 2017, Ammit 25, genellikle "En İyi Tek Bobinli RTA" olarak derecelendirilen piyasaya sürüldü

* Temmuz 2017, ilk düzenlenen kutu mod Aegis, 2017 yılında 300.000 adetin üzerinde satışla satışa sunuldu.

* Temmuz 2017, doğru, kararlı ve güçlü olmak için en iyi yonga setlerinden biri olarak kabul edilen ilk yonga

* Eylül 2017, vaping360 tarafından en iyi squonker olarak değerlendirilen Athena Sqounk kiti piyasaya sürüldü

* Eylül 2017, Zeus RTA, hızlı bir şekilde 2017'de en çok satan RTA oldu

* Kasım 2017'de, vaping topluluğunu en yüksek doğruluk, istikrar ve hız ile etkileyen ikinci çipimiz (Gbox 200W çip) piyasaya sürüldü

* Ocak 2018, Geekvape 10.000 metrekarelik bir alana sahip yeni bir fabrika kurdu.

* Mart 2018, Eşsiz W destesi ile Loop RDA piyasaya sürüldü

* Nisan 2018, uzun süre bekledi Aegis efsane kiti piyasaya sürüldü, çift 18650 su geçirmez mod örgü tankı

* Mayıs 2018, Geekvape merkezi, büyüklüğü üç katına çıkan yeni bir tesise taşındı.

YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim