Stok Durumu: Stokta var
Stok Durumu:

ExVape

-

expromizer-v5

Expromizer V5 MTL RTA Atomizer

430,00 TL


Expromizer V5 MTL RTA Atomizer

Exvape Expromizer V5 RTA Expromizer V3 ve Expromizer V4 RTA'nın olağanüstü özelliklerini birleştiren, Almanya'da üretilen yeni beşinci nesil kompakt MTL tekrar sarılabilir atomizerdir. Basit ve sezgisel kullanımı tekrar vurgulayın. Beşinci sürüm, V3'ün e-sıvı kontrol işlevini V4'ün yukarıdan aşağıya hava akışı tasarımıyla birleştirir ve önceki neslin tek bobin desteğini korur. Expromizer V5 RTA'nın çapı 23 mm'dir, bu nedenle en iyi vape modlarının tümü ile iyi bir şekilde eşleşecektir. Ayrıca 2ml e-likit kapasitesine sahiptir ve kayar kapaklı tasarımıyla doldurulabilir. Üst kısım, siyah bir POM damla ucu olup, ısı yayılmasını önler. Uçtaki delik gerçekten küçüktür ve baca parçasındaki delikle eşleşir, böylece baştan sona mükemmel bir şekilde sıralanmıştır. İçerisinde tank kalkanı e-likit kontrolü vardır, Expromizer V5 RTA'yı her tür sıvı için uygun hale getirir. Önceki sürümde olduğu gibi, Expromizer V5 RTA, kanıtlanmış tek bobinli bir güverteye sahiptir. Sargı kurulumunu yalnızca birkaç küçük değişiklik basitleştirebilir.

Bu MTL tankını benzersiz kılan şey, bu tarz tanklar arasında çok yaygın olmayan bir üst hava akış sistemine sahip olmasıdır. Yukarıdan aşağıya hava akışı tasarımı, esasen hiçbir sızıntı ve mükemmel lezzet sağlar! Bunun çalışma şekli, tankın tepesinden havayı çekmesi, haznenin iç taraflarından aşağıya aktarması ve ardından bobinin altından ve bacanın içinden geri çekmesidir. Üst hava akışı halkasının bir tarafında altı küçük delik ve diğer tarafta farklı adımlarla tam olarak ayarlanabilen büyük bir açıklık vardır ve bu da istediğiniz kadar gevşek veya sıkı bir çekişin ne kadar sıkı veya tam kontrolünü size verir.
Expromizer V5 MTL RTA Özellikleri
 
V3 ve V4 Sürümünün bir birleşimi
 Almanya'da tasarlandı
 23mm Taban Çapı
 2ml E-Likit Kapasitesi
 Kullanımı Kolay Üst Dolgu Tasarımı
 Tek Bobin Yapım Güvertesi
 Meyve Suyu Akış Kontrol Sistemi
 Her türlü sıvı ile kullanılabilir
 Yukarıdan aşağıya Hava Akışı Sistemi
 POM Damla Ucu ile
 Ayarlanabilir 510 Pimli Vida
 Ağızdan Akciğere Vaping
Expromizer V5 MTL RTA PAKET İÇERİĞİ

1x Expromizer V5 MTL RTA Atomizer
1x Yedek Cam
1x Hazır Coil ve Pamuk Seti
2x Yedek Vida
1x Tornavida
1x Yedek Conta Seti
Kullanım Klavuzu
· Yorumlar
Sadık çalı 29/03/2021
daha önce v4 modelini kullanıyordum yine bu siteden aldım v5 geldiği an yine sipariş geçtim sarım işleriyle biraz uğraşmak benim için hobi oldu 1.6 ohm yakalayıp muji ile pamukladığım da boğaz vurumu ve lezzeti çok seviyorum ne çok yoğun aroma nede az aroma tam orta benim için yeterli yoğun aroma için farklı pamuklar kullanılabilir denedim tat fark ediyor muji benim tercihim herkese iyi buharlar
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim