Filtrele
Markalar
Stok Durumu

Elektronik Sigara Pili

En iyi elektronik sigara pili çeşitlerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Elektronik sigara pilleri, özelliklerine göre çeşitlilik gösterebilmektedir. Tek kullanımlık ya da tekrar şarj edilebilen piller mevcuttur. Sitemiz üzerinden, kullandığınız elektronik sigara modeline göre uygun bir tercih yapabilirsiniz. Birinci jenerasyon olarak da nitelendirilen ilk elektronik sigara modelleri için pil bulmakta zorluk çekenler, sitemizdeki çeşitlere göz atabilir. Her kullanıcı için uygun aksesuarlara yer verilmeye çalışılmıştır. Son model elektronik sigaralarda daha çok şarj edilebilir piller tercih edilmektedir. İlk defa elektronik sigara satın alacaklar, şarj edilebilir pil ile çalışan modelleri satın alabilir. Hem pil konusunda tasarruf sağlayacak hem de kolay şarj edilebilme özelliği sayesinde daha rahat kullanılabilecektir.

Şarj Edilebilir 18650 Model Elektronik Sigara Pilin Kullanım Avantajları

18650 olarak adlandırılan pil modeli, şarj edilebilir özelliğe sahiptir. Elektronik sigara pili ve aksesuarları satan pek çok yerde bulunabilir. Sitemiz üzerinden de satışı gerçekleştirilmektedir. Oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. Sürekli pil değiştirmektense, şarj edilerek tekrar tekrar kullanılabilir. 18650 pil için özel olarak tasarlanmış şarj aletleri de bulunmaktadır. Bu sayede, elektronik sigaranın şarj yuvasının sık kullanım ile tahrip edilmesini önler. Şarj aletleri oldukça küçük oldukları için istenilen her yere rahatlıkla taşınabilir. Pillerin elektronik sigaradan çıkarılarak şarj edilmesi daha sağlıklıdır. Bu sayede elektronik sigaranın şarj yuvası daha az kullanılmış olur ve kullanım ömrü uzatılabilir.

Elektronik Sigaralarda En Çok Karşılaşılan Batarya Problemleri

En iyi elektronik sigara pili kullanılsa dahi, zaman zaman bazı problemler yaşanabilmektedir. Elektronik sigaranın istenildiği gibi çalışmamasının nedenleri arasında batarya da bulunabilir. Eğer şarj konusunda sıkıntılar yaşanıyorsa, şarj yuvası kontrol edilmeli ve herhangi bir hasar olup olmadığı kontrol edilmelidir. Yuvada gözle görülür bir fark gözlemlenmediyse, diğer şarj aparatları kontrol edilmelidir. Şüphelenilen aparatların yerine en kısa sürede yenisi alınmalıdır. Sitemiz üzerinden, elektronik sigara ile ilgili her türlü aksesuara ulaşmak mümkündür. Eğer farklı şarj aletleri ile de şarj edilemiyor ise bataryanın ömrü tükenmiş olabilir. Bu durumda yeni batarya alınması gerekecektir.

Elektronik Sigara İçin Pil Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Elektronik sigara pili fiyatları çeşitlilik göstermektedir. Çoğu zaman, uygun fiyatlı oldukları için ucuz ve kalitesiz piller tercih edilebilmektedir. Bu durum, ekonomik açıdan tasarruf gibi görünse de elektronik sigaraya ciddi zararlar verebilir. Elektronik sigara pili seçilirken, kaliteli ürünler tercih edilmelidir. Kalitesiz ve hatalı bir şekilde üretilmiş piller, sağlık açısından da ciddi tehlikelere neden olabilmektedir. Elektronik sigaraların patlamaları ile ilgili haberlere internet üzerinden ulaşılabilir. Bu durumun en temel kaynağı ise kullanılan pillerdir. Pilin kısa devreye neden olması sonucunda patlama yaşanabilmektedir. Eğer patlama sırasında elektronik sigara kişinin cebinde ise ciddi yanıklara ve yaralanmalara neden olabilir. Bu nedenle, kullanılan Elektronik sigara pili ne dikkat edilmesi önerilmektedir.

Esigara pili olarak birden fazla pil kullanılıyor ise, pillerin aynı değerlere sahip olmasına dikkat edilmelidir. Güç ya da mAh konusunda farklı özelliklere sahip pillerin birlikte kullanılması, çeşitli sorunlara neden olabilir. Eğer kullanılan pillerin biri daha erken bitiyor, diğeri daha geç bitiyor ise bazı sorunlar söz konusu olabilir. İki pil de tamamen şarj edildikten sonra aynı anda takılarak tekrar gözlenmelidir. Pillerin yalıtkan kısmında herhangi bir yıpranma, soyulma, darbe ya da sıvı teması söz konusu ise o piller kesinlikle kullanılmamalıdır. Yalıtkan kısım, kısa devreyi önlemek için konulur. Bu kısımda bir sorun olması, kısa devrenin önlenmesini engeller. Elektronik sigara pili fiyatları zaman zaman pahalı olsa da, sağlık açısından çok ucuz fiyatlara sahip ürünler tercih edilmemelidir. Sitemiz üzerinden en uygun elektronik sigara pili fiyatlarına ulaşılabilir.

 

 

YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim