Filtrele
Markalar
Stok Durumu

YEDEK PARÇA

Gösterilen: 1 ile 100 arası, Toplam: 353 (4. Sayfa)

Elektronik Sigara Yedek Parça

Sitemiz, elektronik sigara yedek parçaları konusunda en fazla çeşide sahip sitelerden birisi olarak hizmet vermektedir. Elektronik sigara, tütün kullanıcıları arasında yeni yaygınlaşmaya başlayan ürünler arasındadır. Çevre açısından daha sağlıklı olması nedeniyle tercih edilmektedir. Elektronik sigarada kullanılan likit, alınacak aromayı etkiler. Bu nedenle, tek bir elektronik sigara kullanarak birden fazla aroma denenebilir. Paket olarak satılan sigaralardan bu keyfi almak söz konusu değildir. Elektronik sigara likitleri içerisindeki nikotin miktarı da, tütünden alınan nikotin gereksinimini aynı oranda karşılayabilmektedir. Elektronik sigara, birkaç parçadan oluşmaktadır. Kullanımı sırasında bazı elektronik sigara malzemeleri gerekebilmektedir. Elektronik sigara likiti, bu malzemeler arasında en önemlileri arasındadır.

Elektrikli Sigara Kullanmanın Avantajları

Elektronik sigara, ateş ile yakılmadığı için çevre açısından daha az zararlıdır. Söndürülmeyen ve yere atılan sigara izmaritleri, tehlikeli yangınlara neden olabilmektedir. Sokaklarda ya da piknik alanlarında yerlere atılan izmaritler, çirkin bir görüntünün oluşmasına da neden olmaktadır. Elektronik sigara ise tekrar tekrar kullanılabilir. İçerisindeki likitin yenilenmesi yeterli olmaktadır. Bu sayede kullanıcılar, sigaralarının bitmelerinden endişelenmezler. Likit bulundurulduğu sürece kolayca doldurulabilir ve kullanılabilir. Likitlerin içerisindeki nikotin oranı değişmektedir. Sigarayı bırakmak isteyenler, kullandıkları likitlerdeki nikotin oranını azaltarak sigarayı daha sağlıklı bir süreç sonunda bırakabilir.

Elektrikli Sigara Aksesuarları Nelerdir?

Elektronik sigara kullanıcıları, her türlü yedek parça ihtiyacını sitemiz üzerinden karşılayabilirler. Yedek parçaları tanımak için öncelikle elektrikli sigaranın nasıl çalıştığını anlamak gerekebilir. Elektronik sigara parçaları üç kısımdan oluşmaktadır. Bu kısımlar pil, kartuş ve atomizer olarak adlandırılmaktadır. Elektronik sigara kartuşu, likitin konulduğu kısımdır. Tek bir kartuş, çok uzun süre kullanılabilir. Bazı kullanıcılar, zaman zaman kartuşları yenilemeyi tercih etmektedir. Zamanla eskiyebilen bir parça olduğundan, yenilenmesi de tavsiye edilmektedir. Eskiyen kartuşlarda sızıntı gibi problemler yaşanabilmektedir. Elektronik sigara parçaları eskidiğinde, kullanımdan alınacak verim de azalmaktadır. Bu nedenle, yedek parça alışverişi gerçekleştirilmelidir. Kullanılan elektronik sigara modeline en uygun kartuşları sitemiz üzerinden bulabilirsiniz.

Elektronik sigara malzeme konusunda tüm ihtiyaçlar, tek bir site üzerinden giderilebilmektedir. Kartuş dışında pil alışverişi de siteden gerçekleştirilebilir. Şarj edilebilir ya da tek kullanımlık pil çeşitlerine yer verilmiştir. Kaliteli bir pil kullanılması da çok önemlidir. Kalitesiz piller kullanıldığında, patlamalar ya da çeşitli arızalar yaşanabilmektedir. Elektronik sigara malzemesi olarak en çok satılan parçalardan biri de pillerdir.  Elektronik sigaradan alınacak buhar performansı, pilin kalitesi ile doğru orantılıdır. Pil, akım iletme konusunda problemler yaratıyorsa istenilen içim keyfi elde edilemeyecektir. Likitin buhara dönüştürülebilmesi için pilden elde edilecek enerjiye ihtiyaç duyulmaktadır. Bu nedenle pil seçimlerinde kaliteli ürünlerden yana tercih yapılmalıdır.

Son parça olan atomizer ise içim keyfinde oldukça büyük bir öneme sahiptir. Atomizer doğru çalışmadığında alınacak tatta bozulmalar oluşacaktır. Likitte yanık tadı alınmasının en önemli sebepleri arasında atomizerin doğru çalışmamasıdır. Atomizerdaki problemler, likitin buhara dönüşmesi sırasında sorunlar oluşmasına neden olur. Bu sorunlar, kartuşun da zarar görmesine neden olur. Kartuştaki problemler de likitin sızmasına neden olur. Bu nedenle, atomizerdanelektronik sigara teline kadar tüm yedek parçaların düzenli olarak yenilenmesine dikkat edilmelidir.

Yedek Parça Alışverişinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Elektronik sigara teli ya da diğer aksesuarlar için alışveriş yapılan firmaya dikkat edilmesi gerekmektedir. Orijinal olarak satılan ancak orijinal olmayan ürünler piyasada yer almaktadır. Sitemizden satılan ürünler, markaların orijinal ürünleridir. Satın alınan yedek parçalarda, kaliteye çok önem verilmelidir. Elektronik sigara teli gibi basit bir parçanın bile kalitesiz oluşu, ciddi arızalara neden olabilir.

 

 

YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim