Filtrele
Markalar
Stok Durumu

MOD SET (KİT)

Gösterilen: 1 ile 68 arası, Toplam: 68 (1. Sayfa)

Elektronik sigaralarda Kit halindeki modeller mod ve atomizerin paket içeriğine dahil olduğu ürün grubudur.

Dünya çapında en yeni ve en çok beğenilen elektronik sigara modellerini trelektroniksigara olarak sizlere sunmaktayız. Tüm yeni elektronik sigara modellerini sitemiz üzerinden inceleyip siparişini oluşturabilirsiniz. Tüm elektronik sigara modellerinde gerekli olacak elektronik sigara pili yedek coil seçeneği ve yedek camları ürün sayfalarında link olarak belirtilmiştir. 

Kullanım tarzınıza göre basit kullanımlı kalem tipli stick isimli elektronik sigara modelleri , watt ayarlı 1 pilli harici pilli elektronik sigara modelleri , yüksek performanslı harici 2 pilli elektronik sigara modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Elektronik sigara kullanıcılaraının taleplerine göre yoğun buhar veya aroma performansına uygun bir çok elektroniksigara modelini sitemizden inceleyip sipariş oluşturabilirsiniz.

Vaporesso’nun amiral gemisi ürünü Vaporesso Luxe daha uygun fiyatlı ve en çok tercih edilen Vaporesso Revenger Kit ve daha küçük öncekiler Vaporesso Tarot Nano. Her iki ürün de Vaporesso’nun sıcaklık ve vat miktarı üzerinde sıkı kontrol sağlayan buharlaştırıcı bir yonga seti olan yenilikçi Omni board’a sahiptir. Vaporesso yenilikçi yapısı ile elektronik sigara modellerinde kaliteyi üst seviyeye çıkartmak için uğraşmaktadır. Vaporesso luxe ve luxe s modelinde bulunan skrr ve skrr s atomizer geleneksel coil yapısından farklı olarak likit akması yada likit sıçratmasını minimum seviyeye indirmiştir.

SMOK 2010 yılında kurulan elektronik sigara üreticisi, hızla buharlaşma endüstrisinin zirvesine yükselen Shenzen merkezli bir esigara şirketidir. İlk günlerinde SMOK markası, ilk çift coilli Atomizeri sektöre tanıttı. Bugün, araştırma ve geliştirme ekibi sürekli olarak yeni inovasyonlar ortaya çıkaran dünyadaki en ileri görüşlü elektronik sigara şirketlerinden biri olarak görülüyor. Smok elektronik sigara modelleri özellikle dünya çapında en çok satılan model olarak alien ve al85 ile adını duyurmuştur bu isimler sonra değişerek rha model ismini almıştır.

Aspire, 2013 yılında kurulan bir Çin vape markasıdır ve her zaman müşterilere yüksek kaliteli ürünler ve özenli hizmet sunmak için çalışmıştır. Aspire, en başından beri, yurtiçi ve denizaşırı distribütörleri ile yakın ve istikrarlı ilişkiler kurmak için sürekli çaba sarf etti, distribütörlerle işbirliği yaparak Aspire, müşterilerine hızlı ve etkin destek sağlamak için dünya çapında servis merkezleri kurdu. Aspire ekibinin çabaları ve yaratıcılığıyla hızla vaping endüstrisinde lider markalardan biri oldu. Aspire elektronik sigara modelleri daha çok mtl sigara içimi tercih eden esigara kullanıcılarının tercihi olmuştur. Aspire zelos en çok tercih edilen mtl elektronik sigaralardan biridir aspire bu ürünü geliştirerek aspire natulius 2s atomizer ile zelos 2 modelini esigara severlerin hizmetine sunmuştur.aynı zamanda aspire nautilus atomizer ayrıca satılan bir üründür.

Eleaf Electronics Co, 2011 yılında, Shenzhen şehrinde kurulmuştur. Eleaf, kısa sürede sürekli çabaları ve yaratıcı ruhuyla dünyanın en iyi bilinen vaping markalarından biri haline geldi. Distribütörlerimizle iyi işbirliğine dayalı ilişki ve son müşterilere verilen özenli hizmet Eleaf'ı dünyaca ünlü bir vaping markası haline getirmiştir. Farklı distribütörlerin ihtiyaçlarını karşılamak için OEM ve ODM uygulamalarını da desteklemektedir. Eleaf fabrikasındaki tüm üyeler dünyanın en iyi vaping deneyimini sağlamaya çalışıyor. Elektronik sigara sektöründe en çok bilinen model olarak just s ve eleaf pico modeli ekonomik yapısı ile tüm esigara severlerin gözdesidir.


Geekvape, 2016'nın başlarında ilk ürünü olan ve bugüne kadar bilinen RTA olan Griffin'i açıkladı. Avokado, Ammit, Peerless, Zeus gibi yenilikçi kreasyonlarla şirketimiz büyümeye ve büyümeye devam etti. Aegis piyasaya sürülmesinden bu yana büyük bir başarı elde etti ve tüm vaping topluluğunu üst düzey dayanıklılık, yenilikçilik ve olağanüstü performans için etkiledi. Geekvape sarımlı atomizeler konusunda lider olsade elektronik sigara modelleride oldukça beğenilmektedir. Hem normal hem salt likit kullanımı için uygun olan flint esigara modeli mtl - pod cihaz arayan yada ufak esigara isteyenlerin tercihidir.

Joyetech 2007 yılında Shenzhen, Çin'deki merkez ofisi ve Güneydoğu Çin'deki birçok fabrika ile kuruldu. En büyük buhar cihazlarından birinin dünya çapında ürettiği Joyetech’in yöneticileri, mümkün olan en yüksek kalitede buhar ürünlerini oluşturmak için çok yetenekli mühendis, tasarımcı ve üretim yönetimi ekipleri oluşturmanın önemini gördü. Joyetech, bir bütün olarak yeni teknolojilerin, malzeme biliminin ve tüketici ürünleri tasarımının araştırılması ve geliştirilmesine büyük kaynaklar ayırmaktadır. Joyetech'i son 10 yıldır alanda lider yapan ve sektöre birçok standartlaştırılmış teknolojiye ve yeniliğe katkıda bulunan evrime olan bu bağlılıktır. Joyetech ego serisi esigaraya özellikle yeni başlayan veya ekonomik cihaz arayanların tercihidir. Sigara içimi ve nargile içimine uygun olan joyetech ego aio modelleri kolay kullanım ve sızdırmaz tasarımı ile oldukça beğenilir.

YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim