sokaga-cikma-yasagi sokaga-cikma-yasagi
  • Dragon Salt Likit Katana
    Yakınlaştırmak için tıklayın
Stok Durumu: TÜKENDİ
Stok Durumu:

Dragon Liquid

-

dragon-salt-katana

Dragon Salt Likit Katana

35,00 TL

Dragon Salt Likit Katana

Sabah kahvaltısında sütlü gevrek bisküvi ve fındıklı kurabiye tadını alabileceğiniz bir likittir.

Dragon Likitler Premium Aromalar ile üretilmiştir tüm gün rahat bir şekilde kullanıma uygundur.

Dragon Likit Şişeleri 10ml - 30ml Gorilla emniyetli kilitli kapaklıdır, ince likit dolum ucu ile kolay dolum yapılabilir.


50mg 80Vg 20Pg

35mg 50Vg 50pg


Salt Likitler pod cihaz harici normal elektronik sigara ürünleri ile kullanıma uygun değildir. Salt likitlerde boğaz yanması olmadığından normal elektronik sigaralarda aldığınız fazla nikotini anlamak oldukça zordur.


Made in U.K.

· Yorumlar
İsmet güler 29/01/2021
Arkadaşlar aroma işi zevk işi ama boğaz vurumu gerçekten kaliteli ve güzel bir likit. Hemen hemen her aromasını denedim. Bu üründe süt ön planda tutulmuş arkalarda kurabiye geliyor ama tatlı bir likit. 35 mg sertlik iyidir diye düşünüyorum.
Boğaç 25/09/2020
Aspire Nautilus 2 cihazım ve 1.8ohm NS coil ile likiti kullanıyorum. Genelde 12w ve tek hava deliği açık şekilde sıkı ve lezzetli bir içim sağlıyor. Abartmadan alttan gelen kurabiye tadı çok güzel. Coffee Mate ve bu ürünü herkese tavsiye ederim. Bir daha uzun süre başka likit kullanmak istemeyebilirsiniz. Uzun süre five pawns ve dinner lady ürünlerini kullandıktan sonra son dönemde sadece bu likiti kullanmaktayım.
Oğuzhan 02/07/2020
Veiik airo pod cihazda, 50 mg aldım, bana sert geldi, boğaz vurumu çok güçlü, tüm gün ben şahsen içemem, ağır geliyor, bir iki nefes çekince kesiyor, 35 mg denenebilir.
Likit tadı açıklamadaki gibi gelmedi bana, daha çok sert bir pro tadı gibi, yumuşak sütlü vs bir likit gibi değil.
Siteden ikinci alışverişim, eksiksiz güzel paketleme, aynı gün kargo, ertesi gün ürünler elimdeydi, gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.
Kader arda 28/01/2020
35 mg aldım tek kelime ile mükemmel , sonunda gün boyu batmayan bir marka ve ürünü buldum , lütfen stoktarinİzdan eksik etmeyin
Magun 09/01/2020
Aspire nau2s kullanıyorum 1.8 coille Çok hoş bi içimi var boğaz vurumuda fena değil.söylenilen zamanda teslim edildi. Çok teşekkürler.
NURCIN YILMAZ 12/11/2019
Site güvenilir simdiye kadar 3 siparişim oldu eksiksiz hızlı ve doğru şekilde geldi. Bu aromanın 35 mg sini kullanıyorum tadı çok güzel yumuşak içimli. Justfog mini ile kullanıyorum buhar performansı güzel. Aynı markanın (DRAGON) red berries 50 mg, queen(çilek) 35 mg ve caffe matte 50 mg aromalarını da aldım. Hepsinden memnunun 50 mgleri 3-4 snlik 10 çekimde fazlasıyla nikotine doyuruyor. Bu bahsettiğim 4 likitin vg-pg oranları 50-50 aynı olmasına rağmen sebebini anlayamadığım şekilde katana (kurabiye) ve caffe matte (kahve) likitlerinin buhar performansı meyveli olan diğer ikisine göre daha yüksek, kartuş değiştirmeme rağmen aynısı oldu. Ama meyvelilerin buhar performansı da yeterli. KATANA'yı şiddetle tavsiye ederim. Fiyat/performans olarak çok iyi. Tüm gün kullansanız sıkılmazsınız. Tat körlüğü olmaması için arada meyveli içmekte fayda var ;)
SAFFET 03/10/2019
35 MG KULLANDIM PASTANE SEVENLERE TEK GEÇERİM . 50 MG NE ZAMAN STOĞA GİRECEK ACABA
İsmail Aydemir 29/09/2019
Merhaba kolay gelsin 10 ml. Olanı stoklarınıza ne zaman girer?

CEVAP:
Merhaba, yeni ürünlerin geliş tarihleri için süre veremiyoruz, ürünler yurtdışından gelmektedir site üzerinden takip edebilirsiniz.
emre ödemiş 17/09/2019
cok enfes tavsiye ederim
berkcan 02/09/2019
merhaba bu ürünün 50 mg nikotinlisi gelecek mi acaba yakında?

CEVAP:
Merhaba, yeni ürünlerin geliş tarihleri için süre veremiyoruz, ürünler yurtdışından gelmektedir site üzerinden takip edebilirsiniz.
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim