• Dragon Salt Likit Grand Tobacco
    Yakınlaştırmak için tıklayın
Stok Durumu: Stokta var
Stok Durumu: 5 adetten az kaldı!

Dragon Liquid

-

dragon-salt-grand-tobacco

Dragon Salt Likit Grand Tobacco

30,00 TL


Dragon Salt Likit Grand Tobacco


Yoğun aromalı küba tütünü aromasının kuruyemiş ile enfes uyumu. Küba tütünü, yerfıstığı ve en kaliteli kaju tadı alacağınız hem mtl hem dl kullanıcıları için denemeniz gereken bir lezzet. 

Dragon Likitler Premium Aromalar ile üretilmiştir tüm gün rahat bir şekilde kullanıma uygundur.

Dragon Likit Şişeleri 10ml ve 30ml Gorilla emniyetli kilitli kapaklıdır, ince likit dolum ucu ile kolay dolum yapılabilir.


50Vg 50Pg


Salt Likitler pod cihaz harici normal elektronik sigara ürünleri ile kullanıma uygun değildir. Salt likitlerde boğaz yanması olmadığından normal elektronik sigaralarda aldığınız fazla nikotini anlamak oldukça zordur.


Made in U.K.

· Yorumlar
Musa kızıl 28/01/2020
Coffe mate ile bunu aldım , 35 mg ile 10 gündür azıma sigara degmedi. Plastik kokusu yok , tam bı premium . Öyle pahalı ürünlere aldanmayın , en pahlilarini kullandım ama bu marka favorim oldu
Mehmet Tolga Karaduman 30/11/2019
50 mglık olanını aldım boğazımda yanma yapıyor vurumu yüksek. Baş ağrısı ve biraz göğüs ağrısı yaptı ilk çekimlerde. Sanırım nikotin fazla geldi. Normal dl kullanım likitim var onunla seyreltip kullananilirmiyim çok nilgili değilim bu konularda

CEVAP:
Merhaba, 50mg üst seviyedir pod cihazlarda başlangıç olarak 20-30-35mg gibi önerilir. normal likit ile biraz seyreltebilirsiniz.
Ferhat koza 12/11/2019
Favorim kesinlikle tavsiye ederim
eren 02/10/2019
Merhaba, bu likiti smok slm stick pod cihazında kullanabilir miyim?

CEVAP:
Merhaba, evet uygundur.
JakDanyel 30/09/2019
35mg'lığını bitirmek üzereyim. Çok güzel likit, tavsiye ederim. Daha pahalı seçenekleri denedim ama bence bu kesinlikle çok daha güzel. Sıralamamda 1. sıraya oturdu. Parfüm tadı yok. Ürün açıklamasında belirtilen aromalar yerli yerinde.
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim