• Dragon Salt Likit Coffee Mate
    Yakınlaştırmak için tıklayın
Stok Durumu: Stokta var
Stok Durumu:

Dragon Liquid

-

dragon-salt-coffee-mate

Dragon Salt Likit Coffee Mate

30,00 TL


Dragon Salt Likit Coffee Mate 10ml - 30ml


Kahve sevenler buraya. Sütlü kahve ile fındık aromasının uyumu.

Dragon Likitler Premium Aromalar ile üretilmiştir tüm gün rahat bir şekilde kullanıma uygundur.

Dragon Likit Şişeleri 10ml - 30ml Gorilla emniyetli kilitli kapaklıdır, ince likit dolum ucu ile kolay dolum yapılabilir.


35mg 50Vg 50Pg

50mg 80vg 20pg


Salt Likitler pod cihaz harici normal elektronik sigara ürünleri ile kullanıma uygun değildir. Salt likitlerde boğaz yanması olmadığından normal elektronik sigaralarda aldığınız fazla nikotini anlamak oldukça zordur.


Made in U.K.

· Yorumlar
Boğaç 25/09/2020
Aroması çok dengeli ve çok güzel oranlarda hazırlanmış. Daha önce DL içim için de denemiştim ve beğenmiştim. Salt olanları da aynı şekilde tüm gün rahatlıkla içilecek şekilde üretilmiş. Premium likitlerden lezzet ve içim hissi olarak hiç bir farkı yok. Kesinlikle tavsiye ederim. Bunu içtikten sonra ateşli sigara içmek pek mümkün değil.
Musa kızıl 28/01/2020
Tek kelime ile enfes , bu ve grand tobacco aldım , vurum aroma şahane .
Caglayan agir 12/11/2019
Gerçekten cok iyi kahve aromasi baymiyor kesinlikle deneyin
Emre oğuz 08/10/2019
Smok nord aldım yanında hediye geldi fakat tadı gelmedi yanık tadı şeklinde geldi ve cok ağır şekilde geldi likitin verimini tam alabilmek için hangi coili kulanmam gerek

CEVAP:
Merhaba, gönderilen hediye likit salt nikotinlidir 1.4 ohm coil ile kullanım önerilir. Yanık tadı gelme sebebi likit doldurup hemen kullanım olabilir coil içerisindeki pamuğun likit ile 15 dakika nemlenmesi gerekmektedir.
Mustafa AYDIN 29/08/2019
Bu likit sayesinde sigaradan kurtuldum. Önce 50 mg siparişi vermiştim şimdi 35 mg nikotin oranı olanından sipariş vermek istiyorum. Stoklarınıza ne zaman girer.

Arafta kalan kişiler icin bu likiti öneririm. Sigara isteğini bastırıyor gerçekten

CEVAP:
Merhaba, yeni ürünlerin geliş tarihleri için süre veremiyoruz, ürünler yurtdışından gelmektedir site üzerinden takip edebilirsiniz.
Kayahan umal 10/08/2019
Birçok markanın kahve urununu denedim ve begenmedim. Hayatimda ilk defa kahve aromasini gun boyu tuketebiliyorum, gerçekten harika bir urun ve aninda sigara ihtiyacimi kesiyor
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim