Dinner Lady

Gösterilen: 1 ile 86 arası, Toplam: 86 (1. Sayfa)

Dinner Lady

Dinner Lady'nin Amerika'da ödüllü olan premium likitleri mükemmel aroma mükemmel koku mükemmel tat ve en uygun fiyata sahiptir.


Dinner Lady Lemon Tart 60ML Premium Likit

Dinner Lady'nin limon tartı, iştahınızı ıslatacak olan ince hamur işi kabuğunda saklanan keskin, lezzetli limon kıvırcıklığına benziyor.

Dinner Lady Bubble Trouble 60ml Premium Likit

Tuck Shop - Vape Dinner'den sakız etkisi Lady E-Liquid, lezzetli bir bulut yapma deneyimi için lezzetli bildiğimiz meyveli sakız tadını elektronik sigara sevenlere sunmuştur. Her nefeste bilindik meyveli sakız tadını sevmeyen kalmayacaktır.

Dinner Lady Caramel Tobacco Heaven Premium Likit 60ml

Koyu karamelli vanilyalı krem, bal notaları ve çekimin hemen sonunda ince bir tütün ipucu. Tehlikeli derecede iyi harmanlanmış bir lezzet.

Dinner Lady Caramel Tobacco Heaven Premium Likit 60ml

Koyu karamelli vanilyalı krem, bal notaları ve çekimin hemen sonunda ince bir tütün ipucu. Tehlikeli derecede iyi harmanlanmış bir lezzet.

Dinner Lady Lemon Sherbet 60ml Premium Likit

Tuck Shop - Vape Dinner'den Limon Ferahlığı Lady E-Liquid, lezzetli bir bulut yapma deneyimi için lezzetli tatlı ve ekşi limon narenciye tatlarını esigara severlere sunmuştur. Her nefeste limon ferahlığını hissettiren likiti şimdi denemelisin.

Dinner Lady Mint Tobacco After 11 Premium Likit 60ml

Bu serin nane okaliptüsü, buzlu patlamasıyla neredeyse nefesinizi kesecek. Bu likit tütün ve mentol aşıklarının hayallerinin yapıldığı şeydir

Dinner Lady Straight Tobacco Felon 11 Premium Likit 60ml

Bu pürüzsüz tütün harmanının zevkli olacağından emin olabilirsiniz. Taze kentucky yaprakları neredeyse tatlı, hafif acı ve doğal yuvarlak bir lezzet için burley ve virginia ile demlendi.

Dinner Lady Berry Tart 60ML Premium Likit
En güzel Ahududu ve Yaban Mersini tatlı kremada boğuldu, bir kurabiye tadı ile güzelce dengelendi.60ml kapasiteli cam şişe ve çocuk emniyet kapağı.

Dinner Lady Big ML Club Grape Lemonade Premium Likit 120ml

Big Ml Club Grape Lemonade, İngiltere'nin ödüllü tatları ile nam yapmış premium likit üreticisi Dinner Lady markasının en yeni büyük boy (120ml) Big ML Club serisi likit çeşitlerinden olan Grape Lemonade likit içeriğinde bulunan Limonata ve Kara Üzüm Karışımı Tatları muhteşem uyumu ve içim yumuşaklığını bir arada sunmaktadır

Dinner Lady Blackberry Crumble 60ML Premium Likit

Sıcak İngiliz böğürtlenlerinin klasik bir lezzetidir ve gevrek, pudra haline gelmiştir.
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim