Filtrele
Markalar
Stok Durumu

Cuttwood, Orange County California'da bulunan birinci sınıf bir premium likit markasıdır. Kapsamlı araştırma, geliştirme, inovasyon ve titiz testler yoluyla kaliteli ürünler üretme; Cuttwood Vapors kendini "Sos Patronu" olarak kurmuştur. El yapımı ve dünyanın en kaliteli malzemeleri ve en iyi lezzetleri ile şişelenmiştir.

Unicorn Milk ve Boss Reserve, Cuttwood, Irvine, California merkezli ve endüstride yaygın olarak kullanılan 10 lezzet çeşidinin yaratıcısı olan Unicorn Milk ve Boss Reserve şirketidir. Cuttwood’un e-sıvıları, dünya çapındaki bir distribütör ve perakendeci ortakları ağı yoluyla sadık ve küresel tüketici hayran kitlesine sunulmaktadır. Tüm Cuttwood e-sıvı ürünleri, Kaliforniya'da, ISO 9001: 2015 üreticisinin işletme standartlarına uygun bir tesiste bulunan bir ISO 7 Sertifikalı temiz odada üretilir ve şişelenir.

Ağustos 2018’de, Cuttwood ABD’de satılan ürünlerinin ambalajını yeni FDA ve eyalet etiketi gerekliliklerine uyması için güncelledi. Aşağıda tartışılan ve gösterilen ürünler ve doğrulama özellikleri, Ağustos 2018'den önce Cuttwood tarafından üretilen ürünleri yansıtmaktadır. ABD pazarı için şu anda üretilen güncellenmiş Cuttwood ambalajlarının resimleri, bu web sitesinin “Lezzetleri” bölümünde görülebilir.

Authentic Cuttwood şişelenmiş e-sıvısında, Cuttwood’un “C” logosu ve “AUTHENTIC CUTTWOOD” kelimelerinin yinelenen bir deseni ile basılmış siyah kurcalama belirgin plastik bir boyun askısı bulunur. 

Cuttwood kaliteli ürünler sunma konusunda gurur duymaktadır. Araştırma, geliştirme, titiz testler ve yenilikçilik sayesinde, piyasadaki en iyi e-sosu sağlamaya adadık. Üstün ürünler üretmeyi taahhüt etmelerine rağmen, aynı zamanda ürün hatlarında ve müşteri hizmetlerinde tutarlılık sağlamaya adamıştır.

TRelektroniksigara olarak %100 orijinal ürün ve uygun fiyat garantisi ile tüm esigara kullanıcılarına hizmet vermekteyiz.

Cuttwood Vape Juice Boss Reserve'in Cuttwood Eliquid'den elektronik sigara likiti , 70VG/30PG tabanına sahip 60 ml'lik bir cam damlalık şişesinde teslim edilir, bu büyük vape bulutları için idealdir ve ardından hafif bir boğaz vuruşu oluşur.


CuttWood Premium Elektronik Sigara likitleri içerik ve fiyatları (02/19) ;


CuttWood Bird Brains 60ml Premium Likit Güncel fiyatı 125tl : Cuttwood Bird Brains'i teneffüs ettikçe, meyveli tahıl tadı, sanki sabahtan önce bir parça mısır gevreği yemiş gibi tat verecektir. Size vaping yaptığınız ve mısır gevreği yemediğinizi hatırlatacak tek şey, tahılın gevrekliği olmamasıdır. Siz nefes verirken, sütlü lezzet, hiç tatmadığınız en iyi tahıl aromalı vape suyunu oluşturan meyveli tahıl tadıyla birleşir. Bu kremsi tahıl füzyonu damak tadınızı, daha önce hiç bulunmadıkları bir lezzet gezegenine gönderecek.

CuttWood Boss Reserve 60ml Premium Likit Güncel fiyatı 125tl : Cutwood elektronik sigara aromalarında en iyisini bilir ve tüm vape sevenlerin bu likiti seveceğini biliyor. Boss Reserve bal, graham kraker, tahıl, bir avuç dolusu fındık ve taze dilimlenmiş bir muz karışımı alarak daha sonra üzerine kremsi sütü döküyor.

CuttWood Livid Lime 60ml Premium Likit Güncel fiyatı 125tl : Cuttwood elektronik sigara serisine eklenen Livid Lime, limon, portakal ve naneye benzeyen vizyonunu temsil ediyor. Geleneksel, klasik limeade lezzetiyle başlar, bu da tatlı ve keskin narenciye lezzet katmanları ile harmanlarlanır.

CuttWood Manic Mint 60ml Premium Likit Güncel fiyatı 125tl : Cuttwood'un Manik Mint premium elektronik sigara likiti, taze toplanmış doğal nane yaprakları ile başlar. Pek çok kişi tarafından bilinmeyen nane, aslında birbirine benzeyen serin ve ferahlatıcı bir tat sunan, bir karpuz ve nane melezidir. Cuttwood'un master mixologları, kusursuz bir sonuç için ağız sulandıran aromayı yuvarlamak için sadece doğal bir tatlılık katıyor.

CuttWood Mega Melons 60ml Premium Likit Güncel fiyatı 125tl : Cuttwood meyve aromalı premium likiti Serinletici tropikal lezzeti sunuyor! Mega Kavunlar, mango, kavun ve papayayı pürüzsüz, tatlı olmayan, ağız sulandıran tropikal bir lezzet oluşturarak dengeler.

CuttWood Mr. Fritter 60ml Premium Likit Güncel fiyatı 125tl : Cuttwood elektronik sigara likitlerinde en çok beğenilen aromalardan Elma, fırın tarçın ve birkaç gizli malzemenin mükemmel bir denge ile bir hoşgörülü, sıcak elmalı tarçınlı tart tadı verecektir.

CuttWood Outrage Orange 60ml Premium Likit Güncel fiyatı 125tl : Cuttwood Outrage Orange premium elektronik sigara likiti, Cuttwood'un yeni serisi Reimagined Serisinden yeni çıkarılan portakal aromalı bir e-likit. Outrage Orange, Cuttwood'un portakalların tadına bakma biçimindeki yeniden yorumlamaları. Outrage Orange likit, lezzetli, sulu portakal aromalı ve tatlı, lezzetli ve keskin narenciye aromalarını zenginleştirir. Karşıt lezzetleri birleştirmek yerine, Outrage Orange, turuncu turuncu bir lezzetle doldurulmuş.

CuttWood Sugar Drizzle 60ml Premium Likit Güncel fiyatı 125tl : Cuttwood Sugar Drizzle, Tarçın, Krem ve Şekerin dengeli bir karışımını sunar. Sugar Drizzle, tatlı sütlü krema ve tahıl ipuçları ile karıştırılmış tarçınlı gevrek bir hamur işi tadında e-likitidir.

CuttWood Tobacco Trail 60ml Premium Likit Güncel fiyatı 125tl : Cuttwood'un tütün elektronik sigara likiti tütün ve bir bal tadı ile harmanlandığı lezzettir. Olağanüstü tütün lezzeti kendisini piyasadaki en iyi tatlı tütünlerden biri olarak kazandı. Cuttwood Tobacco Trail likit, teneffüs esnasında hafif tatlı bal tonları ile hafifçe baharat sesi verir. 

CuttWood Unicorn Milk 60ml Premium Likit Güncel fiyatı 125tl : Cuttwood Vapors Unicorn Milk premium elektronik sigara likiti, doğal çilek özü ve dört eşsiz taze kremanın mükemmel bir karışımını sunan Cuttwood'un efsanevi lezzeti.

YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim