Filtrele
Markalar
Stok Durumu

COİL

Gösterilen: 1 ile 60 arası, Toplam: 60 (1. Sayfa)

Elektronik Sigara Coilleri

Vape bobinleri (coilleri), elektronik sigara likitini ısıtmak ve buhar oluşturmak için kullanılır. Atomizörlerin yapımında nispeten basittir - tipik olarak sadece pamuklama malzemesine (e-sıvıyı emen) sarılmış bir bobinden (rezistans teli) oluşur. Bir cihaz kullanım için etkinleştirildiğinde, vape bobinleri ısı üretmek ve e-likit veya salt nikotinli pod mod likitleri buharlaştırmak için bataryadan güç alır.


ELektronik sigara coillerinin direnç değerleri ohm cinsinden ölçülür. Kişisel buharlaştırıcı markalarının çoğu, farklı direnç seviyesi seçeneklerine sahip kendi vaping bobinleri seçimine sahiptir. Belirli direnç seviyelerine sahip farklı vape bobinleri seçerek, vaping deneyiminizi daha da özelleştirebilirsiniz. Daha düşük dirençli buharlama bobinleri, cihaz etkinleştirildiğinde daha fazla buhar üretimine neden olurken, daha yüksek dirençli vape bobinleri daha soğuk bir vape verir. Hangi vape bobinlerinin size en ideal karşılaşmayı sağladığını bulmak için birkaç farklı direnç seviyesini test etmenizi öneririz. Düşük dirençli coiller genel olarak DL (nargile içimi) yüksek dirençli coiller ise MTL (sigara içimi) olarak bilinir.


Vape bobin çeşitleri

Bazı insanlar kendi buhar bobinlerini oluşturmayı seçerler, ancak yapmamayı tercih ederseniz, trelektroniksigara çok çeşitli yüksek kaliteli önceden hazırlanmış hazır coilleri sunar. Kendi bobin yapılarını oluşturmak isteyenler için, yeniden oluşturulabilir atomizörler, kullanıcılara bobinlerini seçtikleri şekilde inşa etme esnekliği sağlar. Yeniden oluşturulabilir seçenekler arasında RDA'lar (yeniden oluşturulabilir damla atomizörleri) ve RTA'lar (yeniden oluşturulabilir tank atomizörleri) bulunur. Kendi vape bobinlerinizi oluşturmak ilgilendiğiniz bir şeyse, geniş bir vape bobin teli ve fitil yelpazesi de sunuyoruz.


Elektronik sigara coillerini ne sıklıkla değiştirmem gerekiyor?

Buharlaştırıcı bobininizin düzgün çalışamayacak kadar kirlendiğinde değiştirilmesi gerekecektir. Vape coilinizi ne sıklıkta değiştirmeniz gerekeceği, ne sıklıkla vape yaptığınız, hangi sıcaklıkta vape yapmayı tercih ettiğiniz, ne tür vape suyu kullandığınız ve daha fazlası gibi birçok faktöre bağlı olacaktır. Bazı vape kullanıcıları, vape değiştirme bobinleri olmadan birkaç hafta geçirebilirken, bazı çok sık kullanıcıların vape bobinlerini haftalık olarak değiştirmeleri gerekebilir. Her zaman yedek vape bobinlerinin hazır bulundurulması önemlidir - eninde sonunda bobininizi değiştirmeniz gerekecektir, bu nedenle en iyisi zamanı gelmeden hazırlanmaktır.


Mükemmel Vape Coilleri Nasıl Seçilir

Ne yazık ki, vape bobinleri evrensel değildir ve her bobin her cihazla düzgün çalışmayacaktır. Cihazınız için doğru vape bobinlerini seçmenizi sağlayacak birkaç ipucu:


Aynı elektronik sigara Markasını Seçin - Üreticiler genellikle kendi özel cihazlarıyla uyumlu bir dizi vape bobini üretir. Yeni vape değiştirme bobinleri satın alırken, kullandığınız cihazla aynı marka seçenekleri arayın.


Direnci Düşünün - Çoğu elektronik sigara modeli, en iyi deneyimi elde etmenize yardımcı olmak için çeşitli direnç seviyesi seçenekleriyle gelir. Bobin üreticileri tipik olarak, vape bobinlerinin belirli direnç seviyeleri için hangi watt aralığının ideal olduğunu listeler. Yeni bobinler satın almadan önce, tipik olarak hangi wattta vape yapacağınızı düşünün ve bu watt aralığı için ideal olan bir bobin satın alın. Örneğin vaporesso revenger x modeli gt4 ve gt8 modelleri ile gelirken smok x-priv , mag gibi cihazlar q4 ve t10 modelleri ile gelmektedir.


Yorumları Kontrol Edin - trelektroniksigara'da en iyi vape bobinlerini seçmeyi kolaylaştırıyoruz. Sadece bobinlerimizin hangi cihazlarla uyumlu olduğunu açıkça belirtmiyoruz, aynı zamanda en iyi watt aralığını da listeliyoruz; tahmin etme ihtiyacını ortadan kaldırır ve en iyi seçimi yapmanıza izin verir!


Vape bobinlerinde sorun giderme

Önceden hazırlanmış vape bobinlerinin kurulumu kolaydır, ancak bazen bir sorun ortaya çıkabilir. İşte birkaç yaygın vape coil sorunu ve bunları düzeltmek için ihtiyacınız olan çözümler:


Cihaz Vape Bobinlerini Değiştirdikten Sonra Ateşlenmiyor: Tipik olarak bu, vape bobininizin yanlış takıldığı anlamına gelir. Muhtemelen, eşit şekilde vidalanmayabilir. Deponuzu boşaltın ve buhar bobininizi çıkarın. Eşit şekilde vidalandığından emin olarak tekrar vidalayın.


Yeni Vape Bobini Takıldıktan Sonra elektronik sigara likitinin Tadı Yanmış: Bu muhtemelen, vape cihazınızdan kuru bir çekme alarak bobini yaktığınız anlamına gelir. Bobin muhtemelen hala çalışacaktır, ancak bu, değiştirilene kadar vape suyunuzun tadını etkileyecektir. Her yeni coil takıldıktan sonra likit doldurup 10 dakika beklemeniz önerilir.


Vape Coil Değişiminden Sonra Atomizer Sızıntısı: Genellikle bu, vape coillerinizi düzgün takmadığınız anlamına gelir. Eşit şekilde vidalandığından emin olarak bobininizi gevşetin ve yeniden takın. Cihaz hala sızdırıyorsa, "blog" sorun giderme kılavuzumuza bakın.

YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim