Bo Vaping

Bo Vaping, 2016 yılında kurulan Fransa, Paris  merkezli tesisimizde üretici ve dağıtım yapan bir paris buhar şirketidir. 

Bo One Pod Mod Elektronik Sigara
Bo One Pod Mod, hem vape meraklıları hem de yeni başlayanlar için yenilikçi ve ileri teknoloji bir tasarımdır. Pek çok kişi tarafından yeni nesil elektronik sigara tasarımı olarak tanımlanan Bo One Pod Mod , tatmin edici bir deneyim sağlamak için buharlaştırıcı içine yerleştirilmiş tek kullanımlık sıvı kapsülleriyle çalışır. Hafif ve ergonomik olarak tasarlanmış Bo One Pod Mod, pürüzsüz, mat siyah seramik bir kaplamaya sahiptir ve sadece 22g ağırlığındadır. Önceden doldurulmuş kapsül benzeri kartuşlar olan kendi markalı vape kapaklarını alır. Her bir kapak, diğer cihazlara göre çok daha yüksek bir kapasiteye sahip olan 1.5ml likit içerir. Marka, özgün ve tatmin edici tatlar sunmak için premium malzemeler kullanmaya odaklanır.

Bo Plus Pod Mod Elektronik Sigara

Yeni nesil pod vaping sistemi Bo Plus. Fransa'da BO Vaping tarafından tasarlanan BO Plus + Başlangıç ​​Kiti, kompakt, kullanımı kolay bir pakette ileri teknoloji özelliklere sahipken, buharlaştırıcı üzerindeki parlak kaplama ve mat, yumuşak dokunuş hissi şık görünüm sağlamaktadır. BO + 800mAh batarya, tek bir şarjla yaklaşık iki gün kullanım sağlamaktadır. BO Plus Pod 27,6 inç uzunluğunda bir şarj kablosuyla birlikte gelir, .yeni USB-C bağlantısı, BO + 'ı sadece 15 dakika içinde şarj edebilir. Cihaz ayrıca şarj olurken yanan ve pil durumunu ve çekme gücünüzü gösteren 3 renkli bir LED göstergeye sahiptir. İçerdiği yüksek kaliteli deri kılıf BO + 'ya lüks bir dokunuşla ekstra dayanıklılık kazandırır. Kılıfın üzerine bir ilmek bağlanmıştır, böylece onu kemerinize takabilirsiniz. Sadece 3,9 inç x 1,0 inç x 0,5 inç ve yalnızca 22 g ağırlığında, berabere aktive edilmiş BO +, bakla sistemi pazarında yeni bir zerafet, uzun ömür ve pratiklik düzeyi sunar.


YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim