Black Note Premium E-Likit; Piyasadaki pek çok e-likit üreticisi varken, tütün likitinizi satın almak için yalnızca birini seçmek kolay değildir. Tütün e-likitimizin diasetil, asetil propiyonil, akrolein, asetoin, aseton etilen glikol ve dietilen glikol gibi kimyasallardan arındırılmış olmasını sağlamak için özel bir özen gösteriyoruz ve ayrıca herhangi bir yapay renk, tatlandırıcı, boya veya diğer katkı maddeleri kullanmıyoruz. doğal olarak ekstrakte edilmiş tütün e-meyve sularımız. Black Note ile piyasadaki en otantik tütün elektronik sigara likitini alırsınız, başka hiçbir şey alamazsınız.


Black Note, tütün e-likiti ile ünlüdür ve şimdi burada Trelektroniksigara'da mevcuttur. Black Note, her ürünü birinci sınıf tütün aromasının cesur notalarının yanı sıra genel aroma ve aromayı etkileyen küçük notaları ortaya çıkarmak için tasarlar. Büyük besteciler gibi, Black Note da itibarlarının yalnızca son parti kadar iyi olduğunu bilir, bu nedenle her bir Black Note şişesinin piyasadaki en kaliteli e-likit olduğundan emin olmak için çok çalışırlar. Black Note'un tüm YENİ White Note serisini deneyin. 7 yeni benzersiz lezzette mevcuttur.

BLACK NOTE Premium E-SIVI

Black Note E-Likit, mükemmel bir tütün vape deneyimi sunar. Black Note şüphesiz en kaliteli tütün vape suyudur. Kesinlikle hiçbir sentetik veya yapay aroma veya tatlandırıcı kullanılmadan en yüksek kalitede işlemle üretilmiştir. Black Note, gerçek tütün yapraklarından ekstrakte edilmiş aroma ile yapılır, her tat, çıkardığı tütün yaprağına göre farklı bir tada sahiptir. Black Note, gerçek tütün tadına gelince çıtayı belirliyor. Black Note, çıtayı en sağlam doğal tada sahip tütün ejuice ile belirliyor, Black Note gibi başka tütün elektronik sigara likiti yok.


Not: Kuzey Amerika'da, harmanlanmış sigaralar tipik olarak üç ana tütün türünü kullanır: Virginia, Burley ve Oriental. Popüler harmanlanmış markalar arasında Philip Morris International markaları Marlboro, L&M ve Chesterfield bulunmaktadır.


VIRGINIA TOBACCO PREMIUM E-LIKIT

Tütün Aromalı Tadı:  Yumuşak ve Hafif Tatlı

Kürleme Yöntemi: Baca ile kürlenmiş


Açıklama: Virginia tütünü, doğal olarak tatlı bir tada ve karamelize şekerin hoş tatlı aromasına sahiptir. Tütün yaprakları, sap pozisyonuna bağlı olarak limon sarısından turuncuya ve hatta maun rengine kadar değişen büyüklüktedir.
CUBAN CIGAR BLEND PREMIUM E-LIKIT

Tütün Aromalı Tadı: Hoş ve Aromatik

Kürleme Yöntemi: Koyu Hava ile kürlenir.


Açıklama: Yüksek kaliteli puro tütünü, tümü zengin ve ince dumanlı alt tonlarla uyumlu, hafif tatlıdan hafif baharatlıya kadar değişen aroma notaları sunar. En iyi nemli, tropikal iklimde büyür.


MENTHOL BLEND PREMIUM E-LIKIT

Mentol Lezzet Tadı: Taze, Dengeli ve Gevrek

Kürleme Yöntemi: Güneşte Kürlenmiş


Tanım: Mentol tütünü, özellikle doğal mentol aroması kullanıldığında taze, gevrek, yumuşak ve son derece pürüzsüzdür. Yüksek kaliteli mentol, güneşte kurutulmuş Oriental tütünüyle başlar ve daha sonra gerçek nane yapraklarından elde edilen soğuk bir mentol özü ile kaplanır.BURLEY TOBACCO PREMIUM E-LIKIT

Tütün Aromalı Tadı: Kuruyemiş ve Yumuşak

Kürleme Yöntemi: Hava ile kürlenmiş


Tanım : Burley tütünü dengeli, yumuşak ve çatlak bir deneyim sağlar. İtalyan yanardağı Vesuvius'un eteklerinde yetiştirilen tütün, güneşte olgunlaştırılır, gölgede kürlenir ve lezzetli bir tada sahiptir.


CAVENDISH BLEND PREMIUM E-LIKIT


Tütün Aromalı Tadı: Aromatik ve Doğal Olarak Tatlı

Kürleme Yöntemi: Buharla ısıl işleme tabi tutulduktan sonra ağır basınca tabi tutulur.


Tanım: Cavendish, genellikle Virginia tütünü kullanan belirli bir işlemden kaynaklanan bir tütün türüdür. Koyu, olgun Virginia tütünü yaprakları buharla işlenir ve meşe fıçıda sertleştirilir, parlak yoğunluğa ve zengin tada sahip bir tütün üretir.
KENTUCKY TOBACCO PREMIUM E-LIKIT

Tütün Aromalı Tadı: Sağlam ve Yoğun

Kürleme Yöntemi: Ateşle Kürlenmiş


Tanım : Kentucky tütünün, tütün bitkisinin doğal reçinelerini açığa çıkarmak için ateşle sertleşen bir tadı olan topraksı ve cevizli bir tadı vardır. Kentucky, Toskana'da yetişen İtalyan Kentucky ile bir Amerikan tütün çeşididir.LATAKIA TOBACCO PREMIUM E-LIKIT

Tütün Aromalı Tadı: Dumanlı ve Biberli

Kürleme Yöntemi: Ateş ve Güneşte Kürlenmiş


Açıklama : Lazkiye, duyular için güçlü ve farklı bir zevk sağlayan zengin, yoğun, dumanlı-biberli bir tütündür. Harman, Suriye Lazkiye'nin tütünü güneşte iyileştirme sürecini, ardından kokulu odun ve yerli aromatik bitkilerin kontrollü ateşleri üzerinde dumanla kürleme işlemini kullanıyor.FORTE PREMIUM E-LIKIT

Burley tütünü zengin ve pürüzsüz bir deneyim sunar. İtalyan yanardağı Vesuvius'un eteklerinde yetiştirilen tütün, güneşte olgunlaştırılır, gölgede soğutulur ve tam gövdeli bir tada sahiptir.


LEGATO PREMIUM E-LIKIT

İtalyan Kentucky tütününün topraksı ve cevizli tadı, bitkinin doğal reçinelerini açığa çıkarmak için ateşle sertleştirilmiştir. Bu Amerikan tütün çeşidi Toskana'da yetiştirilir ve inkar edilemez derecede topraksı bir havaya sahiptir.


PRELUDE PREMIUM E-LIKIT

Klasik Virginia tütün yaprakları, doğal olarak tatlı tadı. İtalyan Alplerini çevreleyen kumlu ovalarda yetişir.


QUARTET PREMIUM E-LIKIT

Güneş, ateş, toprak ve hava zengin, yoğun dumanlı tütün üretir. Harman, Suriye Lazkiye'nin tütünü güneşle iyileştirme sürecini, ardından Valonia meşesi, Halep çamı, Lübnan sediri, Yunan ardıç ve yerli aromatik bitkilerin kontrollü ateşleri üzerinde dumanla iyileştirme sürecini kapsıyor. Sonuç, duyular için güçlü bir şekilde farklı bir senfonik zevktir.


SOLO PREMIUM E-LIKIT

Türk küçük yapraklı tütünü güneşte kürlenir, ardından otantik nane yapraklarından elde edilen soğuk bir mentol özütü ile kaplanır. Sonuç, taze, canlı, yumuşak ve ultra pürüzsüz bir deneyimdir.


SONATA PREMIUM E-LIKIT

Koyu olgun Virginia tütünü, asırlık bir kürleme işlemine tabi tutulur, sağlam bir şekilde zengin ve yoğun bir karışımdır. Virginia tütün yaprakları hassas bir şekilde astarlanır, meşe fıçıda kürlenir ve parlak bir yoğunluğa kadar buharda pişirilir.

YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim