sokaga-cikma-yasagi sokaga-cikma-yasagi
  • Big Cheap Bottle BCP Donut Premium Likit 120ml
    Yakınlaştırmak için tıklayın
Stok Durumu: TÜKENDİ
Stok Durumu:
%8

BIG CHEAP BOTTLE

-

big-cheap-bottle-bcb-donut

Big Cheap Bottle BCP Donut Premium Likit 120ml

125,00 TL
115,00 TL
%8

Big Cheap Bottle BCP Donut Premium Likit 120ml


Big Cheap Bottle BCB Donut E-Likit  lezzetli bir kombinasyon için bir tabak mısır gevreği ile tepesinde lezzetli bir sırlı çörek olduğunu hissettirmektedir.


Özellikler:

Şişe boyutu 120ml

70VG / 30PG


Big Cheap Bottle Vape Kahvaltı Klasikleri tarafından getirildi. Big Cheap Bottle, 120 ml tombul goril şişesinde bir meyveli harmanla birlikte karıştırılan dört lezzetli şeker ve tatlı çeşidini sunar.

Vape Kahvaltı Klasikleri, 2015'in sonlarına doğru Pancake Man E-Likit'in tanıtımıyla elektronik sigara likit endüstrisine giriş yaptı. Piyasadaki diğer kahvaltı lezzetlerini bir araya getiren esigara Kahvaltı Klasikleri, paketlenmiş şişe boyutları ile renkli dekoratif ambalaj dahil olmak üzere bir pazarlama cazibesi getirdi. Her bir lezzet, vape endüstrisinde, lezzeti temsil eden bir renk şeması ile birlikte eşsiz bir karakterde iyi bilinmektedir. Vape Kahvaltı Klasikleri, artık, yaratıcı lezzetler ile tüm lezzet profillerine hitap eden, 60ml ila 120ml arasında değişen lezzet seçeneklerine sahip farklı ebatlarda e-sıvıların tamamını içermektedir.

· Yorumlar
Ahmet Palabıyık 10/01/2019
Sitenin whatsapp destek hattından öneri üzerine aldım çoktamemnun kaldım teşekkür ederim.
· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim