Filtrele
Markalar
Stok Durumu

ATOMİZER

Gösterilen: 1 ile 74 arası, Toplam: 74 (1. Sayfa)

Elektrik sigara kullanan kişiler, bu ürünün en önemli parçalarından biri olan atomizer kısmının işlevini iyi bilmeli ve bu parçadan maksimum verim alınabilmesi için doğru seçim yapmalıdır. Elektronik sigaranın ısınmasına yardımcı olan parça, cihaz için vazgeçilmez bir yere sahiptir. Bu parça olmadan cihazın çalışması imkânsız hale gelir. Bu nedenle cihazdan en üstün seviyede performans alabilmeniz için, bu önemli parçanın seçimine dikkat etmeli ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilecek kapasitedeki ürünlere yönelmenizi tavsiye eder. Sayfamız üzerinden tüm atomizer çeşitlerine rahatlıkla ulaşabilir ve sizin için en ideal ürünlerimizi online olarak satın almanın kolaylığını yaşayabilirsiniz. En uygun atomizer başlık fiyatları ile her daim hizmetinizdeyiz.

Atomizer Bileşenleri Nelerdir

Elektronik sigara için oldukça önemli olan bu parçayı oluşturan üç farklı bileşen vardır. Bunlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Ağızlık

  • Başlık

  • İç atomizer (coil)

Bu bileşenlerin her biri bilinmeli ve ne işe yaradıkları hakkında bilgi sahibi olunmalıdır. Örneğin; iç atomizerin işlevi genel olarak elektronik sigaranın ısınmasını sağlamaktır.

Doğru Atomizer Kullanımı Nasıl Olmalıdır

Cihazdan yüksek verim alınabilmesi için parçanın en doğru şekilde kullanılması önemlidir. Parçanın takılması için öncelikle elektronik sigara içerisinde yer alan likitin ıslatılması gerekir. Böylece zamanla parçanın yanması gibi problemler ortaya çıkmaz ve cihaz gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Ayrıca parçanın kullanımı esnasında iç kısımda yer alan likitin bekleme süresine dikkat edilmelidir. Likit mümkün olduğunca kısa süre bekletildiğinde, parçanın ömrü uzar. Bu nedenle elektronik sigaranın uzun süre kullanılmayacağı zamanlarda, içerisinde yer alan likit boşaltılmalıdır. Özellikle geceleri bu işlem muhakkak gerçekleştirilmelidir.

En İdeal Atomizer Seçimi Nasıldır

Elektronik sigara kullanılırken, en önemli parçalardan biri olan atomizerin büyük bir titizlikle seçilmesi gerekir. Böylece cihaz çok daha etkin bir şekilde kullanılır ve cihazın kişiye en uygun hale getirilmesi sağlanır. Bu nedenle siz de kendi elektronik sigaranız için bu parçayı alacağınız zaman, öncelikle ihtiyaçlarınızı ve tercihlerinizi ön plana çıkarmalısınız. Sayfamız üzerinden bütün ürünlerimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Atomizer Çeşitleri

Tank olarak da adlandırılan parçanın genellikle 1 tane hava kanalı bulunur. Parçanın alt tarafında kalan hava kanalı sayesinde, hava sirkülasyonu sağlanır. Son yıllarda üretilen yeni nesil elektronik sigaraların ise hem alt tarafında hem de üst kısmında hava kanalı yer alır. Böylece hava sirkülasyonu çok daha efektif hale gelir ve likit tüketim performansı yükselir. Tamamıyla kullanım alışkanlığına bağlı olarak seçimi yapılan parçanın birçok çeşidi vardır. En çok tercih edilen atomizer çeşitleri ise şu şekildedir:

  • MTL Atomizer:

En ideal ürünlerden biri olan MTL, “mouth to lung” kelimelerinin baş harflerinin alınması ile oluşturulan bir isimdir. Elektronik sigara kullanımını çok daha keyifli hale getiren bu parçanın etkin bir şekilde kullanılabilmesi için elektronik sigara tetiğine basılı tutulması gerekir ve bu süreçte buharın ağza dolması beklenir. Ağza dolan duman ise bir süre bekletildikten sonra ciğerlere çekilir. Bu detaya özen gösterilmelidir. Şayet beklemeden hemen duman ciğerlere çekilirse, likitin aroması iyi hissedilmez. Aromanın keyfinin en iyi şekilde alınabilmesi için bir süre dumanın bekletilmesi önemlidir.

Bu cihaz yardımıyla ciğerlere buhar çekilirken, dışarıya çıkan buharın miktarı oldukça az olur. Özellikle kalabalık ortamlarda kullanımı rahat olan MTL, en çok sevilen çeşitlerden biridir. Genel olarak sigarayı bırakmak isteyen ama bu konuda problem yaşayan kişiler için ideal olan bu ürün, çok daha sağlıklı ve keyifli bir kullanım imkanı sunar. Sayfamız üzerinden MTL ürünlerine göz atabilir ve atomizer al işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  • Sarılabilir Atomizer:

Sarılabilir atomizer ürünlerimiz de en çok tercih edilen parçalar arasında yer alır. Bunlar ise;

  • RTA (Sarılabilir Likit Hazneli),

  • RDA (Damlatmalı),

  • RDTA (Damlatmalı ve Likit Hazneli) şeklinde sıralanabilir.

RTA ürünleri likit dolu olmasına rağmen rahatlıkla cepte ya da çantada taşınır ve akıtma gibi herhangi bir sorun ortaya çıkmaz. Bununla birlikte sarım işleminin doğru yapılması önemlidir. Aksi takdirde likitin akması kaçınılmaz olur.

Diğer bir alternatif olan RDA ürünleri, likit tadının çok daha fazla alınmasına yardımcı olur. Ayrıca tel ve pamuk yerleştirme işlemi çok daha kolay olur. Bununla birlikte bu ürün özellikle sabit alanlarda elektronik sigarasını kullananlar için uygundur.

RDTA ürünü ise likit tadının en iyi alınmasına yardımcı olan çeşittir. Bu parça sayesinde cihazın kullanımı çok daha keyifli hale gelir. Likit haznesi ise cihazın modeline bağlı olarak tanklı ya da tanksız olur.

  • Hazır Coilli:

Elektrik sigara kullanımının çok daha rahat ve kolay hale gelmesine yardımcı olan parçalar ise hazır coilli olanlardır. Bu çeşitlerde elektronik sigara coili eskidiğinde ve kullanılamaz hale geldiğinde, kolaylıkla çıkarılabilir ve yenisi takılabilir. Böylece herhangi bir sorun yaşanmadan cihaz rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca atomizer coil fiyatları da oldukça idealdir.

Trelektroniksigara olarak sizlere üstün kaliteyi en makul fiyatlarla sunmanın onurunu yaşıyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sizler için mükemmel olan çözümleri üretiyoruz. Sayfamız üzerinden ürünlerimize göz atabilir ve fiyatlarla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

YENİ ÜRÜNLER

Whatsapp İletişim