• Aspire Nautilus GT MTL Atomizer 3ML
    Yakınlaştırmak için tıklayın
  • Aspire Nautilus GT MTL Atomizer 3ML
  • Aspire Nautilus GT MTL Atomizer 3ML
Stok Durumu: Stokta var
Stok Durumu: 5 adetten az kaldı!

ASPIRE

-

aspire-nautilus-gt

Aspire Nautilus GT MTL Atomizer 3ML

300,00 TL


Aspire Nautilus GT MTL Atomizer 3ML


Yeni Aspire Nautilus GT MTL Tankı, Taifun ve Aspire ortak girişimi altında Almanya'da özel olarak üretilmiştir. Aspire Nautilus GT tankı, Tyran GTR gibi önceden tanımlanmış noktaya uyan ve hava akışını ayarlamayı çok kolaylaştıran bir AFC'den oluşur. Yeni özellik, havanın doğrudan delikten bobine girmesidir. Hava girişlerinin sıkışması, buharı daha da korumak için optimize edilmiştir. Tankın boyutu oldukça küçük olmasına rağmen zengin bir hacme uyar. Taifun GT3'ün paslanmaz kapağı tank camını korur.

Damlama ucu ve baca, ısıyı damlama ucundan uzak tutmayı optimize ederek daha az yoğuşma sağlayacak şekilde iyileştiren polieterimidden (PEI / Ultem) oluşur. Çok düşük bir güçte doymuş buhara ulaşmak için kayıpları en aza indirilir.

Üst kapak, tayfun fanına oldukça benzer, tayfun GTR'de olduğu gibi, bu, kilidin açılması ve yukarıdan doldurma için sınırsız erişim sağlayan hafif bir dönüşle açılabilir. Ayrıca tank, ilk Nautilus ve ilk Typhoon GT gibi aşağıdan doldurulacak şekilde tamamen sökülebilir.

İki efsanenin birleşik kuvvetleri, nihai ağızdan akciğere tank sistemini doğurdu. Aspire ve Taifun, NAUTILUS GT'yi sunar. Dünya çapında sevilen BVC bobin serisini almaya hazır ve Nautilus'un bobin performansını en üst düzeye çıkarmak için özel bir hava akışı sistemi ile donatılmıştır.

Aspire Nautilus GT Tankı Paket İçeriği


1 x Aspire Nautilus GT Tankı

1 x 0.7-ohm Mesh Coil (önceden kurulmuş)

1x Yedek Cam 3ML

1 x 1.6-ohm BVC Coil

1 x O-Ring Seti

1 x Kullanım Kılavuzu

Aspire Nautilus GT Tankı Özellikleri:
Boyutlar : 24x54 mm
Atomizer Bağlantısı : 510 dişli
E-Meyve Suyu Kapasitesi: 3 ml
Gövde Malzemesi: Stainless Steel
Tank Malzemesi: Borosilikat Cam
Üst Dolum Sistemi


Nautilus GT, hava akışını 5 hava akışı deliğinden ayarlayabilir. Hava akış deliklerinin çapları: 1 mm, 1,2 mm, 1,5 mm, 1,8 mm, 2,5 mm. Ayarlamak için hava akış halkasını döndürmeniz yeterlidir.
Nautilus GT, üstün bir MTL deneyimi ve olağanüstü lezzet keyfi sunan ünlü Aspire Nautilus BVC bobinlerini kullanır. Tüm Nautilus serisi BVC bobinleri ve Mesh bobinleri uyumludur.

· Yorum Yapın
YENİ ÜRÜNLER